Пак започнах да ям:(

  • 5 441
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 362
Ето ти страхотна мотивация:Кажи на мъжа ти да ти повтаря ,че си дебеличка и ще се мотивираш.Поне при мене действа с огромен успех Simple Smile
Хахаха и на мен ама пък започвам и да се сърдя Whistling
После се деприсирам абе незнам действа ми на мен модните канали да видите хич не ми сее прияжда Blush

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Извинете за глупавия въпрос но какво по-точно е НВД?

# 17
  • Мнения: 4 362
Извинете за глупавия въпрос но какво по-точно е НВД?
Ниско въглехидратна диета много е лесна.Има принципи които спразваш,ако искаш ще ти напишем принципите,аз я харесвам много

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Ако не те затруднявам, ще ти бъда много благодарна.  bouquet

# 19
  • Мнения: 278
Ето ти страхотна мотивация:Кажи на мъжа ти да ти повтаря ,че си дебеличка и ще се мотивираш.Поне при мене действа с огромен успех Simple Smile
Хахаха и на мен ама пък започвам и да се сърдя Whistling
После се деприсирам абе незнам

Не само се сърдя, ами започвам да ям като луда Shocked
Или пък като ми каже: ама защо се мъчиш сега Rolling Eyes, я се виж колко си хубава #Crazy

# 20
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Извинете за глупавия въпрос но какво по-точно е НВД?
Ето един сайт погледни и форума

# 21
  • Мнения: 4 362
Ако не те затруднявам, ще ти бъда много благодарна.  bouquet
НВД

Всички видове месо,риба,дроб,бекон
Без колбаси,без пържене

Всички млечни продукти
Без топените

Яйца-по всякакъв начин приготвени
Мазнини-масло,зехтин,сметана
Без олио и маргарин

Зеленчуци-всички
Без-боб,леща,картофи,ориз

Плодове-макс. 2 бр. грейпфурд или лимон,малини
Без банани,грозде,диня

# 22
  • Мнения: 507
Извинете за глупавия въпрос но какво по-точно е НВД?
Ето един сайт погледни и форума

Хей, Веси, какво стана с твоето слабеене LaughingНе се хвалиш, от колко кг се отърва Wink

# 23
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Виж сега,няма как да не ядеш. LaughingАз се храня от години разделно,но също имам моменти в които няколко дни ям по много.Ми това е организъм,иска си всичко.Щом си свалила 26кг,значи бая лишения си направила.Аз като правих един пътНВД,след известен период и човек исках да изям.Принципа и е такъв!Каквито и ограничения да правиш,организма си иска всичко.Поне при разделното няма забранени продукти,освен сладкото Wink
Просто кажи се,че 2-3 дни ще ядеш каквото ти душа иска.Яж сладко,маззно,тестено,достави си всичко.И след това започни пак НДВ(???),или разделно.Аз поне на 3 месеца правя така и гладът за всичко след това изчезва.

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ето какво предлагат разни умници, които са специалисти по смъкването и задържането на килограми - 5 или 6 дни стриктно НВД или нискоенергиен режим, един ден - купон. Каквото ти душа иска! Аз така стискам една седмица (ама се и поразсейвам, де) и един ден (точно преди "лунния ден") го удрям на живот. Всичко, за което съм мечтала, ох, и сънувала през останалото време. Но само до 14 часа, де.  И на другия ден си правя очисрителния ден. Така не само, че не се дебелее, ами и се сваля. Защото иначе "организъмът"  привиквал на НВД и зацикля.  Номерът е да издържиш тези 5, 6 дена. На мен добре ми действа напомнянето до какво води  напълняването - огромно дупе, грозни крака, подут корем, кофти кожа, мазна коса, пъпки, изглеждаш по-стара от реалната си възраст, не ти стават любимите дрехи и има големи рискове за здравето. И т.н.  Рисувам си една черна картина, ама много черна и ми се отяжда. Вчера една неблагоразумна соленка, захвърлена от злоядото ми дете, ме докара до такива упорити философски размишления, че... Абе, наредих се сред великите мислители.  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 849
Ако не те затруднявам, ще ти бъда много благодарна.  bouquet
НВД

Всички видове месо,риба,дроб,бекон
Без колбаси,без пържене

Всички млечни продукти
Без топените

Яйца-по всякакъв начин приготвени
Мазнини-масло,зехтин,сметана
Без олио и маргарин

Зеленчуци-всички
Без-боб,леща,картофи,ориз

Плодове-макс. 2 бр. грейпфурд или лимон,малини
Без банани,грозде,диня

М.м,м ще взема да пробвам и аз.Защото иначе не издържам на никакви диети и спорт. newsm55  animal085 newsm39

# 26
  • Мнения: 4 362
Ми хайде аз днес съм на салатка от домати със краставички,сиренце,кашкавал и лютеничка

# 27
  • Мнения: 126
Според мен диетите водят до вманиачаване - като всяко ограничение почваш да мислиш само за това и резултатът е, че ти се яде повече.
Наистина са ми странни тия диети - никога не съм пазила, но може би е страшно ако много ти се яде. Аз дори забравям да ям покрай детето, сещам се едва когато ми "пристърже" стомахът.

# 28
  • Мнения: 781
И аз от днес съм на НВД и ако сте навити да я започваме заедно ,че така е по лесно-като се надъхваме с постигнатите резултати. Peace Hug

# 29
  • Мнения: 4 362
И аз от днес съм на НВД и ако сте навити да я започваме заедно ,че така е по лесно-като се надъхваме с постигнатите резултати. Peace Hug
Хайде събира ме се група! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт