На есен с песен в 5ти клас, ще е набор '97г.

  • 14 588
  • 305
  •   1
Отговори
# 255
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
съдейки по височината на щерките на Снежи и данинка, моята също не е от най-високите... Да е около 1.50м.
Обаче е най-лека  Laughing Няма 30кг., дори май 29 няма... Е, сега при баба си може да е качила 1 кило (а, дано  Praynig), но след като си я вземем, пак ще отънее  ooooh!.
Носи 34-35, според зависи. На някой модели и 36 й стават. Почва да си менка с майка ми обувките... След 1-2г. и с мен, предполагам.
За жалост бременностите ми ми съсипаха краката. В 12-ти клас си носех 35-36. Сега купувам по-големи номерца, че да не ми синее лицето  Sunglasses



Днес е голяма Богородица... 10г. откак е кръстена дъщеря ми. Голям и светъл празник е... Поздравявам ви   bouquet и така ме е яд, че не мога да ида на църква...
Да бъде здраве за всички ни  Praynig

# 256
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Да, хубав празник е днес,най-вече за нас ,майките!Да е честит и от мен,да сме здрави и закриляни от Богородица! Hug
 Днес минах покрай св.Неделя, и имаше огромна опашка, нямаше как да чакам.То хората се сещат за църквите само на празник. Като не стигна днес-ще отида утре, и без това честичко минавам.
 Ние като № сме 35-36, ама той и таткото ни е с 42, т.е.не очаквам големи ходила.

# 257
  • София
  • Мнения: 11 785
Честит празник на всички празнуващи днес!  bouquet

Вече съм тук,издържах без БГ Мамма  Wink.Не съм чела всичко,което сте написали назад,но мернах,че обсъждате мерки и теглилки.
Моето дете си е най-дребно,слабичко и нисичко....дано през пубертета дръпне малко.
И на двете си деца редовно купувам дрехи за по-малка възраст.Ами клечави са,какво да се прави.Особено на малката като свалихме памперса...онзи ден купих пола за 18-24 месеца,а тя е на 3.2 години.
Алекс тепърва започва да носи 35 номер обувки.Но честно казано предпочитам да не му расте толкова бързо крака.
А и ние с баща им не сме едри и високи.Да са живи и здрави,другото са бели кахъри.

# 258
  • Мнения: 3 219
Честит Празник, момичета ,много семейно щастие и здраве ви желая. А з живея точно до църква / то си ми пише и в профила де Crazy/, обаче от сутринта много навалица има, мисля сега като стане дребното от сън да отидем двамата. По празниците винаги е фраш от народ, понякога няма къде и колите да спрем, къщата е обсадена отвсякъде.
Моя е доста клечест, около 31 кг, но вечно му падат дънки и гащи, налага се с колан да се връзва, но пък дълго време си носи дрехите. Обаче хич не яде, може цял ден нищо да не хапне ако не му напомня. Месо не яде /само с увещания/, обаче е фен на т.нар. "боклуци"-пица, спагети , това може всеки ден да яде и да не му омръзва. Радвам се,че поне плодове и зеленчуци хапва.
Следобед към 16 чакам лагерника, вече съм нетърпелива.

# 259
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Здравейте от мен, скоро открих темата, приемате ли нови попълнения?
Имам една бъдеща петокласничка, казва се Гергана и на 21-ви август става на 11. Гери ще учи в математическата гимназия в родния ни град - Бургас.
За мерките ни, не съм я теглила скоро, нито мерила последните 2 месеца, но определно е слабичка а на височина доста дръпна, инъче обувките са вече 37 номер, а някои 38. Скоро май ще си търся къде са ми обувките, защото всичко й става, даже някои са й теснички.
Честит празник на всички!
Ще следя темата с интерес!

# 260
  • Мнения: 3 219
Здравей, Pagocт , тук май само математици и полиглоти са се събрали Joy.

Дали не е възможно в първия пост на следващата тема да сложим рождените дати на децата ? Малко като в отчетни ще стане де Rolling Eyes

# 261
  • Мнения: 7 263
Добре дошла Радост   bouquet
надяваме се да ти хареса тук при нас. Честита ти математичка, тук има доста дечица насочени към математиката, ще можем да обменяме опит.

Дали не е възможно в първия пост на следващата тема да сложим рождените дати на децата ? Малко като в отчетни ще стане де Rolling Eyes
Ми нищо лошо не виждам, защо пък не! Peace

# 262
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Дали не е възможно в първия пост на следващата тема да сложим рождените дати на децата ? Малко като в отчетни ще стане де Rolling Eyes
Ми нищо лошо не виждам, защо пък не! Peace

аз също!  Grinning  Моля, пишете данните за децата тук или на ЛС-и.




привет Радост   bouquet  Добре дошла...  Grinning
И въпреки, че сте градски със СтелиЯни, моля те... синчето й е заплюто  Joy

# 263
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Здравей, Pagocт , тук май само математици и полиглоти са се събрали Joy.

То ще е защото набор 97 е от много умни деца.Честно, по мои наблюдения /а и по думите на сина ми/, всичките 6 паралелки в нашето у-ще са от силни и добри деца. Ако не е от набора - значи е от майките Wink.

# 264
  • Мнения: 7 263
привет Радост   bouquet  Добре дошла...  Grinning
И въпреки, че сте градски със СтелиЯни, моля те... синчето й е заплюто  Joy

Ееее хайде сега да не издребняваме, ако не остане момчето за хубавките бургазлийки и ние имаме какво да добавим все пак  Wink, Софианци, софианци ама пък не сме за изхвърляне все пак.
Отделно, че варненки и бургазлийки са едни от най-хубавите мацки, не знам от морето ли от що ли, но имат някакъв особен чар  Heart Eyes
Шанич Боби е роден на 19.05.1997 в София.

# 265
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Ааа, забравих - Станислав - 24.04.1997 г. истинско теленце Laughing.

# 266
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Деси е на 24.05.1998г. и май е най-малката в отбора newsm78

# 267
  • Мнения: 3 219
Александър е на 15.12.1997г в град Разград

# 268
  • Мнения: 217
Яна - 05-08-1997г.
Тази вечер изпратих и таткото на море. Яна е там от една седмица. Ние с беба оставаме сами в къщи. От една страна - почивка за всички Sunglasses, от друга - малко ми е криво, че семейството е разделено Sad. С Яна се чуваме всеки ден, завързва нови запознанства и явно е щастлива.
Тя е доста " по-ячка" Laughing от повечето девойки тук - 152 см, 46 кг, а краченцето - 38 номер  Mr. Green/ мойто е 36/. Последните 6 кг ги качи за два-три месеца. Напоследък яко си хапва. Но и с идването на менструацията започва и съответно окръгляне, а от плуването - три пъти седмично поне по 1000 м -  в раменете е станала доста внушителна. Вече си е точно девойка, но има спортен вид и е много готина така. Всъщност тя си спортува активно - плуването непрекъснато, упражнения всеки ден, а при сгода - ски, кънки. Сега през лятото - съответно колело и ролери, а се оказа, че и туризмът ще и хареса. Ние с баща и не сме много спортни, затова съм доволна.
Иначе за ученето - това лято я оставих да хайлазува и се постарах да и организирам максимално добре почивката, при дадените семейни събития у нас. Беше на педал до края на юни, чака я тежка учебна година в ново училище, затова не я карам ни да чете, ни да решава задачи. Английският го упражнява на морето с наличните чужденчета Wink. Ми ваканция си е все пак.
Лени, дай от ония добрите зетьове насам! Обещавам да съм добра тъща - ще гледам внучетата, ще пека сладки, а ако не ме щат - ще ходя на екскурзии по света Sunglasses

Последна редакция: пт, 15 авг 2008, 23:16 от Агли

# 269
  • Мнения: 1 142
Привет,момичета.Доста сте писали,но аз всичко прочетох.Ние се върнахме от дъга почивка.Три дни в Копривщица,после три в София,три в Стара Загора и накрая но моренце в Арапя.Много хубаво си изкарахме.Проблеми с децата нямахме,ако не се брои от време на време мрънкането ту на единия,ту на другия.Що се отнася до книгите прочетохме ги ,но нищо не сме писали,а като се сетя че идва училище и ми става тежко.Цеци има мобилен телефон,но някак няма навик да се обажда по него.от началото на годината сме му взели валчер или карта не си спомням как се казваше и още има да говори доста с нея.Прави ми впечатление,че не говори по телефона със съучениците си.Повечето общуват по скайпа.Момичета не забравяйте,че и аз имам две момчета и търся добриииии снахи-ха,ха,ха.То като че ли някой ще ни пита нас.Цветан е роден на 14.04.97г. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт