На есен с песен в 5ти клас, ще е набор '97г.

  • 14 563
  • 305
  •   1
Отговори
# 300
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Здравейте момичета   bouquet

Много време не се бях включвала във форума, но сега виждам темичка, в която с удоволствие се записвам.

Надявам се да ме приемете и мен  Embarassed

Синът ми Георги - роден на 27 август 1997 ще бъде, както се досещате, в V клас. С тази разлика, че вече го записахме в спортното училище и го искат на линия още на 1 септември. До 15-ти ще имат само тренировки, а след 15-ти започват и с часовете като другите училища.

Девойката ни ще стане на 5 години през ноември - така че за нея в другите теми  Laughing

# 301
  • Мнения: 7 263
Добре дошли на Даруся и valia77 ние сме готин "клас" момичета и се надяваме да ви хареса и да намирате отмора и полезно инфо тук и за своите диванета. Винаги може да разчитате на приятелско рамо и винаги може да се посмеем заедно, на поднесеното от кандидатите ни за тийнове.
Даруся - какъв спорт тренира твоето момче ?
valia77 - в тази тема се случихме доста с интереси насочени към математиката, така че ще има какво да си споделяме  Simple Smile

lina d , Агли бързо да се оправят момиченцата ви!
Боби вече звъни всеки ден от лагера, явно му е домъчняло за в къщи / някак си очаквах, че по-лесно ще приеме разделите с нас/. На малчо също му домъчня за батко му, да видим колко ще трае тази обич изникнала така ненадейно  Joy прогнозирам 2-3 часа след като се видят с баткото да цари мир и любов, после обичайната програма  ooooh! Naughty
ЧУдя се от къде да пазарувам дрехи за Боби, защото със сигурност ще се наложи да си сменим половината гардероб за тази зима - идеи съм готова да приема всякакви - така че давайте!
Вие понапазарувахте ли вече нещо за училище - ние само тетрадки и несесери.

# 302
  • Мнения: 2 960
Вие понапазарувахте ли вече нещо за училище - ние само тетрадки и несесери.
Още не съм пазарувала нито дрешки ,нито тетрадки.Красито ми заяви ,че за тази година искала някаква готска раница ,също е на мнение че искала повечко маркови дрешки ooooh!ами кво да правиш момее се вече детенцето.
И при нас се налага да подменяме доста ог гардероба ,особено що се касае до панталоните ,на моята  hahahaдългокраката щъркелка много бързо и окъсяват дънки и панталонки!!!

# 303
  • Мнения: 7 263
daninka в това отношение засега съм пощадена, тъй като Боби няма претенции към марки за дрехи. Дори понякога му се дразня колко е небрежен и незаинтересуван от начина си на обличане - облича първото, което му попадне пред погледа - ама дали е подходящо за сезона, за обстановката или пък дали е съчетано добре с другите дрехи .... остави се!!!
Раница вече купих, симпатична е и не е скъпа.

# 304
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
половината гардероб за тази зима - идеи съм готова да приема всякакви - така че давайте!
Вие понапазарувахте ли вече нещо за училище - ние само тетрадки и несесери.

и ние тетрадки. Но просто защото ни се мернаха пред очите и купихме. Несесери си има. Евентуално четки, боички, подвързии и гуменки. Както и дрехи.
Та снощи бяхме в Молл-ата (един колега така му казва  Joy, падаме от смях и вече и ние тъй го наричаме, естествено натъртваме на ЛАТА  Laughing). В ESPRIT си харесах някой дрешки за щерката... имаше доста видове дънки (около 100лв.) и ако наистина се намери подходящ модел за нашите кльощави форми, ще й купя. Снощи й купих само една много готина туника. Все още няма никакви читави маркови маратонки. Чудя се, дали въобще да заложа на маркови...   Crossing Arms Пролетта й купих Рийбок, който не изтрая и 2м. А тя не е тежка и не видях и не разбрах, как подметка толкоз се износи, че се проби.
Та пак в Молл-ата имаше хубави момчешки "Ню Баланс" маратонки. Но все още не са заредили масово с кожени маратонки... рано било. Повечето са мрежести  Sick
Раницата ни е от м.г. Здрава е и се надявам и тази година да й служи вярно.

Мацки, помагайте... Почвам Новата тема и ще се "боря" сега с РД-тата на нашите хубави 5то класници.  Grinning

# 305
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт