На есен с песен в 5ти клас, ще е набор '97г.

  • 14 603
  • 305
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Това с интересите, какво да ви кажа ooooh! Моите са две момичета с една година разлика и пак са с различни интереси. По цял ден се чудят с какво да се дразнят и за какво да се карат.
Единодушни са, само в тома, че не им се оправя стаята. Grinning

# 76
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
пък ние сме още ергени.  Laughing
По този повод, вече 2-ра седмица не намираме време за едно вечерно кино  ooooh!

# 77
  • София
  • Мнения: 11 792
пък ние сме още ергени.  Laughing
По този повод, вече 2-ра седмица не намираме време за едно вечерно кино  ooooh!

Благородно завиждам!
Да дойда да Ви организирам?
Пък ние сме болни. Sad

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Ali&Meli  и ние все по топло се разболяваме, много е неприятно. Пожелавам ви скорошно оздравяване.

Някой знае ли от къде мога да видя статистика за пловдивските училища на базата на изпитите за 7-ми клас и матурите от 4-ти клас?

# 79
  • София
  • Мнения: 4 305
Здравейте!
Имам въпрос към майките на деца, които са приети да учат в СМГ - къде се подготвяхте за изпитите и кой учител от курсовете, организирани в СМГ, бихте препоръчали? Дъщеря ми ще бъде 4. клас, усвоява материала с лекота и има изявен интерес към математиката, така че мисля да кандидатства догодина Simple Smile
Ще бъда благодарна и за всякаква друга информация и съвети   bouquet

# 80
  • София
  • Мнения: 11 792
Ali&Meli  и ние все по топло се разболяваме, много е неприятно. Пожелавам ви скорошно оздравяване.


Благодаря!Вече са по-добре и двамата,колкото да се провалят плановете ни за уикенда.

мързеланка синът ми не е кандидатствал в СМГ /късно се усетих за подготовка/,но племеницата,която е учила там горещо препоръча Симеонов,един от най-добрите според нея.

# 81
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ali&Meli , много съжалявам... Летен вирус сте хванали, явно...
Скорошно оздравяване  Praynig

Иначе хич не завиждай, да ти кажа. Направо ще откача от работа  Crazy Crazy... всичко заменям, само да си взема децата, да си ги гледам, но не и да съм на бачкане  Tired
Снощи се прибрах в 21:10ч.


Затова пък предложих на 1/2рата да идем до Ал. Невски, да видим 3-те чудотворни икони. Към 23:30ч. имаше опашка около 300 метра от по 5 човека в ред и се откзахме.
Много ми се искаше да ги видя 3те заедно, макар през последните 6-8м. да съм ги виждала поотделно всяка една.
Но нищо де, някоя друга вечер може пак да се пробваме.  Simple Smile

Поздрави на всички мами, в тази тема  Hug Heart Eyes  bouquet

# 82
  • Мнения: 7 263
Шани, а иконите докога са в София?
Макар че честно казано за мен вярата е нещо повече от три прекрасни картини би ми било интересно да ги видя. Но да чакам на опашка с истеризирали бабички - по-скоро ще пропусна....

# 83
  • София
  • Мнения: 4 305
мързеланка синът ми не е кандидатствал в СМГ /късно се усетих за подготовка/,но племеницата,която е учила там горещо препоръча Симеонов,един от най-добрите според нея.
Благодаря за бързия отговор!
Симеонов не готви ли само за 7.клас newsm78

# 84
  • София
  • Мнения: 11 792
Имам спомени,че през 2007/2008 г. водеше четвърти или пети клас.За съжаление списъка с преподавателите водещи курсовете го няма вече в сайта на СМГ.
Най-добре в края на август,началото на септември провери на място или по телефона или в сайта.

# 85
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, а иконите докога са в София?
Макар че честно казано за мен вярата е нещо повече от три прекрасни картини би ми било интересно да ги видя. Но да чакам на опашка с истеризирали бабички - по-скоро ще пропусна....

забравих да питам, но все ден-два ще са тук, може би.

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Здравейте и от нас.Ние усърдно се подготвяме за морето, вече събирам багажа  Laughing. Утре заминаваме до село и в неделя, живот и здраве се надявам вече да се препичаме на плажа  Sunglasses.

мързеланка,моят син не го приеха в СМГ, че и ние късно се усетихме ,ама ходихме на уроци и курсове .Симеонов е най-добрия, но не се знае дали ще води курсове за 4 клас.Тази година говорих лично с него, но той каза че работи със 7-класници.Някъде по-назад дадох едно линкче със оценки на учителите от СМГ, дадени от децата. Определено всички са добри. От групите на всички учители влязоха деца.Доволна съм от нашия, но определено има и по-добри. Когато август излязат курсовете тогава мога да те ориентирам по-добре. А на 1-во четене : Златилов, Николов, Петя Тодорова.
 Е, момичета, от мен до скоро виждане .На болните -бързо оздравяване, на другите - по-скорошна почивка   bouquet.


# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
 Ali_sun , пожелавам ви приятно прекарване на морето и хубаво време.

Щерката вчера кара колело в училището и видяла, че класовете им вече са сформирани. Техният клас се запазва същия без 2 деца, плюс 8 нови от които 7 са момчета, та малко е разочарована че няма повече момиченца. Класната им преподава по английски език. Та това са новините покрай нас.

# 88
  • София
  • Мнения: 4 305
мързеланка,моят син не го приеха в СМГ, че и ние късно се усетихме ,ама ходихме на уроци и курсове .Симеонов е най-добрия, но не се знае дали ще води курсове за 4 клас.Тази година говорих лично с него, но той каза че работи със 7-класници.Някъде по-назад дадох едно линкче със оценки на учителите от СМГ, дадени от децата. Определено всички са добри. От групите на всички учители влязоха деца.Доволна съм от нашия, но определено има и по-добри. Когато август излязат курсовете тогава мога да те ориентирам по-добре. А на 1-во четене : Златилов, Николов, Петя Тодорова.
 
Благодаря много  за инфото bouquet
Ще хвърлям едно око на страницата на СМГ през август..
Слънчева ваканция.. Simple Smile

# 89
  • София
  • Мнения: 2 952
Да се разпиша, че бях без нет няколко дни, но сега прочетох всички новини.
Лени, честито за Боби! За Лъчко четох още миналата седмица и освен да ти кажа, че съжалявам и че се надявам вече да сте се поуспокоили, надали има смисъл друго да кажа.
Мързеланка, Али_сън те е ориентирала за учителите, моето мнение се покрива. Единствения съвет, който мога да ти дам е да се занимавате с детето още от началото на учебната година - не пропускайте тема, не пропускайте домашно, следете дали разбира и усвоява материала. Лично моето мнение е, че са единици децата, които могат да се преборят без индивидуални занимания. В нашия случай аз бях частния учител  Embarassed, вие ще прецените кой е добрия вариант за вас.

Общи условия

Активация на акаунт