Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
И това е само началото на нашите притеснения мами........................... Joy Joy

# 16
  • Мнения: 20
YOYOANA, МНОГО ХУБАВА ТЕМА  Hug
Здравейте на всички, на мен снощи ми се случи нещо много страно и така се стреснах. Както си лежах и изведнъж яйчниците ми се схванаха,все едно ти се схваща крака,не можеш да се помръднеш,болезнено само при опит да се размърдаш но все пак много се стреснах  Shocked слава богу за малко и дано не се повтаря.

# 17
  • Мнения: 19
Много неприятно е това, което си изпитала. Shocked Дано наистина не се повтаря. Аз пък откакто съм бременна все като стана, особено вечер задължително трябва да се протегна, иначе имам чувството, че ще се схвана. Много е особено чувството и ми е странно. А някъде четох, че не трябва много да се протягаме. newsm78 Та още повече ме хвана шубето и гледам да протягам само краката. Абе луда работа #Crazy

# 18
  • Мнения: 2 592
Здравейте мами! Да се похваля и аз. Бях на ранен скрининг във Фемина и лекарката каза, че е почти убедена че е момичеееее  newsm44 Нищо, че е рано, каза че е застанало много добре и се вижда идеално. Толкова исках да е малка принцеса. Много съм щастлива. Като гледам, повечето сте мъжки мами, тъкмо да имаме и момиченца в тайфата. Пожелавам на тези, които не знаят още пола скоро да го разберат  newsm51

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Нена, честита ти принцеска  newsm10 newsm10 newsm44 newsm44 да са ни живи и здрави бебоците

# 20
  • Мнения: 19
Благородно ти завиждам, Нена! Blush Така искаме и ние момиченце. Praynig Но както многократно сме казвали, да са ни живи и здрави бебоците, независимо от пола. Аз утре съм на ЖК и тайничко се надявам, доки да може да види пола. Praynig

# 21
  • Мнения: 616
Нена страхотна новина, да са ти честитит розовите гащи   bouquet  stork-girl

Пожелавам на всички в най-скоро време да видите пола на бебоците, наистина няма значение важното е да са живи и здрави ама като си го знаеш някак си ти олеква  Hug

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711



И аз се чудих кога ще се види пола на обикновен ехограф.В Пловдив се оказа че никой не прави ранна ФМ и се чака до 16 седмица .А дотогава има много време.До София в тея жеги не ми се пътува за ранна ФМ

# 23
  • Мнения: 2 592
При нас таткото е по-скоро за момченце, че момиченцата повече трябва да ги пази човек и да им трепери като поотраснат. Но аз съм твърдо за момиченце, даже почнах имена да мисля вече. Вие ще ги кръщавате ли на някой от родителите, нали все искат на бащата на мъжа да е кръстено.. newsm78

# 24
  • Мнения: 616
моя мъж си искаше момче и направо подскочи от кеф като му казах  Laughing аз име имам и за момиче и за момче, никое не е на родители или близки решихме да си го кръстим както ни харесва без да се съобразяваме. Въпреки, че аз лично исках поне буквата на свекър ми да носи, понеже адски много го уважавам и исках да му засвидетелстваме така благодарността за помоща и подкрепата която ни дава, но не мога да харесам име с неговата буква  Rolling Eyes

# 25
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Добър ден мили мами!  bouquet

Ден и половина ме нямаше и много сте изписали! На всички, които са разбрали пола на бебчо ЧЕСТИТО!

Аз да ви кажа от два дена си мисля, че почвам да усещам моето бебче, но не съм напълно сигурна, защото от предишната бременност са ми останали спомените за силните ритници, а не за тези първи нежни гъделичкания.

Да ви се оплача малко Cry Днес сутринта ми се наложи да пообиколя София и накрая хванах една маршрутка от единия край до другия. Пътя с нея е 1час и 15минути. Беше ужасно тъпкана, но нямах избор. Една жена след около 5мин. пътуване ме разпозна, че съм бременна и помоли някой да ставе. Най-близко седящата каза, че и тя е бременна и се извини. До нея седеше много възрастна баба, която почна да се озърта назад и в този момент един младеж каза, че съм била от вчера бременна и невъзнамерява да стане.  #CrazyНе ми беше зор да сядам, обаче от тези думи ми стана много гадно. Бабата стана и то милата беше се натоварила с много торби. Слава богу бързо се освободи място и правостоящите я поканиха да седне тя.

# 26
Нена честита ти розова радост newsm44

# 27
  • Мнения: 342
YOYOANA, МНОГО ХУБАВА ТЕМА  Hug
Здравейте на всички, на мен снощи ми се случи нещо много страно и така се стреснах. Както си лежах и изведнъж яйчниците ми се схванаха,все едно ти се схваща крака,не можеш да се помръднеш,болезнено само при опит да се размърдаш но все пак много се стреснах  Shocked слава богу за малко и дано не се повтаря.
есес, не се шашкай Simple Smile
Преди седмица ми се схвана целия таз.. Много странно беше усещането..  както когато ти се схванат пръсците, ако си седяла на тях. Така и не се обадих на доки, въпреки, че тази изтръпналост продължи повече от 2 ч. Но разрових в нета и видях, че е нормално да имаш такова усещане, когато бебко расте. Особено ако притиска нещо тук-там Simple Smile

Ненна, честито ти розово пашкулче  Hug

# 28
  • Мнения: 166
Здравейте,момичета!
Nenna честито!

Много е горещо навън.Странното е,че на повечето бременни им се подуват краката,а на мен ми се подуват ръцете-като кебапчета...Отивам да си взема една малка биричка...

# 29
  • Мнения: 265
Отивам да си взема една малка биричка...
Nolita,колко биричка пиеш Rolling Eyes,мен ме е страх да пия алкохол,а вчера се изкуших и с хубавата вечеря край брега на морето си пийнах малко винце,но сега имам угризения Thinking
Относно болежките,мен през нощта ме почват и не се спирам цяла нощт-въртене,ставане #Crazy,ще пробвам да не ям късно вечер,дано да е от храната,защото към 06:00  нещата се успокояват и чак тогава имам мира ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт