Ще ходите ли на гей- парад в събота

  • 3 283
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 606
Абе явно е, че жените защитават педалите. Женска солидарност.

# 16
  • Мнения: 12 665
Хомофобията е един от признаците на латентния гей.

На тоя принцип във всеки един мъж дреме един латентен гей. Така трябва да те разбираме явно.

Не и в тези, които се чувстват достатъчно мъже.

# 17
  • Мнения: 12 665
Абе явно е, че жените защитават педалите. Женска солидарност.

А с лесбийките как му се вика?

# 18
  • Мнения: 274
Нямам нищо против гейовете да си празнуват и да си се забавляват в спартакус или където са им гей баровете, гейхотелите и тн...Нямам нищо против, да си направят карнавала примерно и на Ибиса или Слънчев бряг...Но да си правят карнавали в центъра на София - това ме дразни някак си. София не е Берлин и никога няма да бъде. Това ми прилича на провокация. Честно. Принципно българите сме по-толерантни от сърбите и до сега не съм чувал за пребити гейове по дискотеки и тн...И за какво е необходимо сега да се предизвиква такова противопоставяне и ненавист? Да си се шибат, да си се веселят, живи здрави да са...Като толкова им се правят карнавали, гейовете да си хващат Луфтханза, педерастчетата некой лоукост и аре към Берлин или там където има паради. Хем ще им е спокойно, хем ще им е 100 пъти по-весело.

Аз съм против насилието и не бих посегнал никога на гей! Ха, как гейски прозвуча. Всъщност, ако е много хубав и не съм ебал отдавна, мога и да му посегна...Хахахахах
Аре бегайте с тоз парад бе...дееба и парада...накрая ще има 5 педала на кръст и 6 лесбита, 50 журналиста и 100 ченгета.

# 19
  • Мнения: 4 841
И ще те научи да правиш свирки  Sick
Свирките не са чак толкова отвратителни. Стига да не са от мъж на мъж.

Това имах предвид. Цитираната от мен дама спомена нещо за "плашене на деца", което не е твърде далеч от истината, защото случаите, в които хомосексуализмът (при мъжете!) прелива в педофилия за съжаление са твърде често срещано явление. На всички запознати са ясни апетитите на застаряващите хомосексуалисти към все по-млади и по-млади момчета. Да не говорим, че по гей-баровете НЯМА контрол за възрастта на посетителите и не е рядко срещано явление вътре да има 14-15 годишни момченца. За "обслужването" с малки ромски момченца по тоалетните пък въобще не искам да говоря...

Уважавам правото на всеки да бъде такъв, какъвто иска, за съжаление в България представителите на мъжката хомосексуална общност в по-голямата си част не са от най-достойните за уважение...

# 20
  • Мнения: 606
Не се бях замислял за това. Гейовете са потенциални педофили. Даже чисти педофили. Много ясно, че ще избере момченце, пред дядо с бастун. Ей сега ми станаха съвсем отвратни.

# 21
  • Мнения: 212
Аре бегайте с тоз парад бе...дееба и парада...накрая ще има 5 педала на кръст и 6 лесбита, 50 журналиста и 100 ченгета.

Това май ще е самата истина.
Жалко за България. И едни педали като хората даже нямаме. Нищо не ни е както трябва, даже и педалите.

# 22
  • Мнения: 3 423
Не се бях замислял за това. Гейовете са потенциални педофили. Даже чисти педофили. Много ясно, че ще избере момченце, пред дядо с бастун. Ей сега ми станаха съвсем отвратни.

Шегуваш се. Хумберт Хумберт не е бил гей.
А има и доста последователи.

# 23
  • Мнения: 5 622
Не, други ангажименти имам. Иначе като нищо да се бях грабнала до София(аз нямам с какво да парадирам, ама щях да си навлека новите дрешки, като на гезме hahaha), хем да се поразходя  Sunglasses

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Този парад ражда по една тема дневно.

Поради що се вълнувате толкова?
Сякаш хомосексуални има от вчера или пък не ходят по улиците?

# 25
  • Мнения: 5 622
Като видя, че модератор е писал по дадена тема, винаги поглеждам инстинктивно дали темата не е заключена..Сякаш не мога да приема, че и модераторите просто пишат в теми понякога  Laughing

# 26
  • Мнения: 606
Шегуваш се. Хумберт Хумберт не е бил гей.
А има и доста последователи.
Тоя пък гей, какъв е??

# 27
  • Мнения: 12 665
Шегуваш се. Хумберт Хумберт не е бил гей.
А има и доста последователи.
Тоя пък гей, какъв е??

Което потвърждава, че колкото си по неинформиран, толкова по-точни, ясни и непоклатими са възгледите ти.

Подлагай всичко на съмнение.

# 28
  • Мнения: 606
Ти си провокатор.

# 29
  • Мнения: 274
Аре не намесвайте един от любимците ми - Набоков.

Майтапя се бе. Не съм го чел. В ТВУ-то немахме библиотека


А да, сега се сетих за по-подходящо място за гей-парад - главната в Перник Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт