Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви изследвания трябва да се направят по време на бременност?
Какви са страничните ефекти на прогестерона?
Какви са някои обичайни симптоми на бременността, които майките изпитват?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви изследвания трябва да се направят по време на бременност?
-
Какви са страничните ефекти на прогестерона?
-
Какви са някои обичайни симптоми на бременността, които майките изпитват?
Обичайните симптоми на бременността включват умора, повишено обоняние, болезнени гърди, гадене и повръщане, разширени вени и промени в телесните размери. Важно е да се консултират с лекар при необичайни или тревожни симптоми. Майките могат да изпитат различни симптоми по време на бременност като умора, повишено обоняние, чувствителни гърди, гадене или повръщане, разширени вени и промени в телесните размери. Важно е да се консултирате с лекар относно необичайни или притеснителни симптоми.
-
Каква е продължителността на бременността и как се определя?
-
Какви са симптомите на бременността, които майките обсъждат във форума?
.В деня(вечерта) на зачеването моето момче ме изненада като ме попита дали искам да си имаме бебе,а до скоро все избягваше темата.Бях на 7-то небе от щастие.В сряда сме при доки и ако всичко е наред ще може да определи дата на термина,макар че знам,че само 5% се раждат на нея,друго си е да се знае,нали?Разбрах също и че в събота са разрешени църковни бракове след 17.00ч. и може да я направим вечерна.Имаме вече уговорен DJ,сега остава и дата да си изберем за
Приятен уикенд на всички

Аз до вчера, което беше 6 седмици и един ден...на видеозон нищо не се виждаше - а ти сега ме застреля - сърдечна дейност 
.Пия и много течности но не помага много.Страх ме е че скоро ще се обадят и хемороидите ми(те са наследствени).Абе изобщо положението е от розово по розово.Ще се радвам на всякакви съвети.И още нещо интересно почнах да сънувам розови сънища,може би е от липсата на секс?Доки ми забрани през първото тримесечие и сега сме си като братче и сестриче с моичкия,а ни текат и на двамата лигите
Случва ли се и при вас нещо подобно?
хем повръщам, хем дебелея

дано са ви полезни и сладко бременеене ви желая 
не че ви навивам, но може да има и по-смели. Само да не ме
после:)