Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви изследвания трябва да се направят по време на бременност?
Какви са страничните ефекти на прогестерона?
Какви са някои обичайни симптоми на бременността, които майките изпитват?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви изследвания трябва да се направят по време на бременност?
-
Какви са страничните ефекти на прогестерона?
-
Какви са някои обичайни симптоми на бременността, които майките изпитват?
Обичайните симптоми на бременността включват умора, повишено обоняние, болезнени гърди, гадене и повръщане, разширени вени и промени в телесните размери. Важно е да се консултират с лекар при необичайни или тревожни симптоми. Майките могат да изпитат различни симптоми по време на бременност като умора, повишено обоняние, чувствителни гърди, гадене или повръщане, разширени вени и промени в телесните размери. Важно е да се консултирате с лекар относно необичайни или притеснителни симптоми.
-
Каква е продължителността на бременността и как се определя?
-
Какви са симптомите на бременността, които майките обсъждат във форума?
Бях малко разочарована и ще го сменям... Но поне видя, че сърчицето е там и бие, че растем, вече сме 2,2см ,което е в нормите за 9 г.с. и че се развива добре. Това ми беше достатъчно. На 23.07. си записах час при друг лекар вече за по-сериозните изследвания на вратлето и нослето...тогава ще съм в 12 г.с. и трябва да се види дали да си правят други изследвания. Дано да съм ти помогнала с тази инфо. Лек ден на всички!
много съжалявам,надявам се отново и скоро да се запишеш в редиците на форума.
, но пък Дари се роди 4100, та имаше защо 
, но пък не ми се иска цяло лято да си стоя тук?
и при мен е така
оттичат ми и пръстите на ръцете и краката....с краката е по-малко, само вечер и след 3-4 километровата разходка, ама на ръцете.....
