Юлчето на две годинки става, веселба ще пада!

  • 16 364
  • 278
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 294
jorjito, Hug как си?Как е татко?

# 271
  • Мнения: 313
Здравейте, момичета!... Дано не сме се забравили  Grinning

В месеца на родженните дни искам да поздравя всички слънчица и да им пожелая от сърце да растат здрави и щастливи!!! А за мамите   bouquet

Писали сте много и за съжаление нямам време да чета... Влизам по-често във форума за деца със Синдром на Даун - родителите там си обменяме "по-специфична" информация, но също както и тук при Юлчетата 2006 се радваме на първи стъпки, думички, пишкане в гърне, борим се с вируси, изпращаме децата на градина и се вълнуваме заедно с тях.

Що се отнася до Виктор - той вече си е истинско момченце. Говори много, при това ясно /в смисъл, че ако не съм около него, за да "превеждам", можеш лесно да разбереш какво приказва/. Много е емоционален и лесно се сработва с другите деца по градинките. Сега се опитвам да махна памперса и да се научи са казва "пиш". Бавно стават нещата, но не искам да го стресирам и без това преживя много - стана батко, преместихме се в ново жилище. Не ходи на ясла. Като цяло, Вики не е кротко дете - непрекъснато с нещо се занимава, бяга, вика, но е много послушен - разбира когато го помоля да не се инати, да не плаче за дреболии и т.н. Помага ми и в грижите за Йони - носи ми памперси, мокри кърпички, като чуе, че Йони плаче, отива при него и го утешава "няма, няма паче бебе Они. няма танто /страшно/".

Това е, за щастие сме здрави и чакаме с нетърпение морето - след 2 седмици заминаваме за Поморие и после Рибарица.

С поздрав,
мама и момчетата

# 272
  • Мнения: 1 298
Варвара не сме ви забравили  Hug Наглеждай ни по-често.

Жоржи пиши какво става...

Моят беб тази сутрин в 5ч реши че се е наспал.  smile3511И уж станахме да яде,после нещеше да спи.Закарах го на яслата,за да се наспя като хората.Сега баща му ще го взима.

Та такива неща при нас.Много ми е изнервящо това ставане в тъмни зори  Crossing Arms

# 273
  • Варна
  • Мнения: 1 858
 Hug
jorjito, Hug как си?Как е татко?

Не исках да пиша,но .....
Татко го оперираха вчера сутринта.От 7.30 до 13.30 чаках и направо си скъсих живота с  10години. Sad на никой не го пожелавам това....
после много трудно се събуди,и е много слеб. операцията е успешна да видим как ще е в Реанимация.обаче е решил да не яде и да се лекува с глад #Crazy #Crazy #Crazy
Ново двайсе Shocked,лекарите са в шок и не могат да го убедят да яде.а трябва ..и такива ми ти работи.
Чета ви,но не ми се пише много ми е кофти.За капак на всичко детето е с разстройство от вчера сутринта,дриска 100пъти и ноштес и мен ме хвана.не съм спала с дни както трябва.....

Като се пооправя духом пак ще пиша Hug
Много ви обичам

# 274
  • Мнения: 2 481
Жоржи не плачи!Напомняйте му че вие сте до него че се притеснявате и трябва да яде,щом е минало всичко сега трябва да е силен да се възстановява какви са тези диети! #Crazy
  За разстройство(понеже и нашето тати от 2 дни слабее с разстройство ,хванало го някъв вирус) яде само печени филии със сирене,кашкавал,нагъва ентероли,грейпфрути,лимони и сега за вечеря варени картофи си пожела,чай от шипки,дренки,всичко вкарвай в борба и ще спре! Peace

Варвара  как се справяш,има ли кой да помага!Бъдете силни и вярвайте ,подкрепяйте се! Hug

Рени и ние днес в 6,30 станахме  кво им става  #Crazy
  А между другото паднахме през ноща от кошарата,на сън както си спим се чува туп  уаааааааааааааааа     мале скочих като ранен заек,тя на земята се търкаля! #Crazy

# 275
  • Мнения: 1 341
Джорджи,  Hug Heart Eyes

Анет, много неприятно, че викат мъжа ти. Силно гуш от нас. Hug

Варвара, не сме ви забравили.

Аз онзи ден ви писах, че Ема скоро няма да се откаже от памперса, а то взе, че се получи от първия път! Вече е без памперс, само вечер салгам, но и той е сух. Всичко стана за 2 дни, много съм доволна. Simple Smile

# 276
  • Мнения: 1 298
Жоржи,дано баща ти да се вразуми,че да гладува,няма да е добре за него  Naughty

Браво на Емито че пишка на гърнето  Grinning

Аз днес взех за проба едни парченца дето се лепят на слипчетата.Че по-лесно с тях,отколкото с памперс,отлепяш,залепяш...Ще дам отзиви.Не че ги използваме,но за всеки случай.

# 277
  • Мнения: 845
Привет и от мен! Hug
Днес времето се пооправи, та успях да разходя Венцито из квартала. Вече няма Т два дни, но още покашля. Тази вечер много се ядосах на моята немарливост. #Cussing out Понеже живеем покрай международното и мъника много обича за гледа колите. При опит да слезе от стола залитна и си удари главата. Много плака.  Sad Бутах навсякъде - няма оток, дано само се е уплашил миличкия.  Praynig За капак веднага заспа. Сега го проверявам постоянно. Никога не е лягал толкова рано. Аз съм виновна. Banghead Уж искам да е самостоятелен, а не да си увредя детенцето.....
jorjito-поговори с татко ти и ако не иска да те чуе помоли докторите да му вливат гликоза, за подхранване на организма. Дано да успееш Praynig Радвам се, че операцията е минала успешно.
Рони-браво на Емка за постиженията с гърнето. Много е готино да се купуват памперси на два месеца Whistling
Варвара-как ще те забравим  Naughty Няма такова нещо. Радвам се, че децата са добре.
Мама Дани-успех в новото начинание. Hug
Аз да се похваля. Без диети съм станала 56 кг. Бях си поставила праг 60, а Дидо иска 55 - та май без да искам ще му угодя на желанието  hahaha Ами лятото не ми се яде много дъня само плодове. Колегата се шашка на работа изяждам по 2 кг. какъвто и да е плод. Joy Само пусти му и корем още си личи Sad

# 278
  • Мнения: 444
Добра вечер! Heart Eyes Heart Eyes
Още не съм ви изчела, много празници напоследък и не остава време...дано да сте здравички всички! Praynig Hug

Мина Р.Д. на Данката, върнахме се от морето, а днес имахме годишнина от сватбата.

Айде на по едно късно шампаниеро със сладичко:



След няколко дни пък татито ни има Р.Д. , решила съм да му правя торта, пък ще видим дали ще става за ядене. Rolling Eyes
Ето малко снимки от морето и Р.Д.-то на който му се гледа...има и още, но не са на нашия апарат, та ще почакам за тях.
Не съм очаквала, че ще си изкарвам детето с рев от водата, мислех, че ще го е страх, а той - жабата му с жаба. Добре, че беше басейна да спасява донякъде положението... ooooh!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=267125&pid=6612470&lp=30
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=267152

Да се похваля, откакто има седалка за тоалетната започна да си казва за пикото, без да го подсещам...Тя е с едни патета, мекичка и явно много му харесва. Wink
Лека нощ и сладки сънища!

Общи условия

Активация на акаунт