Дванадесета тема на турските мами - Турция 12

  • 15 663
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Ау, Ерсет, мила съжалявам!  Hug
Много неприятна случка за капак на всички тревоги ви е дошло сякаш!
Хайде дано това да е последната лошотия и от тук насетне само хубави неща да ви се случват!!! Praynig
Дано да сте имали застраховка, която да покрие щетите!

Аз пак с моите "бременски" въпроси, ма да попитам "патило" Simple Smile  Blush
при вас как беше - аз имам чувството че коремът ми и съответно бебка растат на етапи, защото има дни в които почти не ми опъва на шкимбата, а ето вчера, че и днес сутрин продължава, някакси да ми стои по-тежко и да ми се разтяга повече сякаш... дали е така или си въобразявам?  Crazy



# 16
  • Мнения: 44
Здравейте момичета,

Гхосн моите съболезнования за баба ти  Hug
 
ерсет чооооок гечмиш олсун! как са влезли тези крадци, затваряте ли всички прозорци като ви няма в къщи?

Мистик, благодаря, свекара се подобрява. вече го пробват да сяда, но още е в реанимация. Нали питаше в коя болница е, значи където е истанбул Тъп Факюлтеси, Чапа. Ти къде се загуби Laughing

Бз с теб се чухме по телефона. Мерси, че се обади. Наистина исках да дойда, но... Sad ще чакам снимки после.

Кайги, Денизчо иска да излиза по-рано  Confused май съм го озорила нещо. Май не трябваше да ходим на тези острови  Rolling Eyes
Аз верно, че нямах търпение да се появи, но трябва да го задържим още 20 дена да вляза в 9 месец, че не искам слънчицето ми да е в кувиоз  Naughty Сигурно и то няма търпение да ни види, скучно му е може би  Laughing

Айде отивам да лягам, че Бз ще ми се кара  Laughing Laughing Обещах й да пазя леглото  Peace

 Heart Eyes  bouquet Hug

# 17
  • Мнения: 58
Добър ден, приятелки,

Ерсет,  Hug, ако можем да помогнем с нещо, насреща съм.

Снежана, благодаря ти за подкрепата, а ти - пази се. Вчера гледах снимките от островите, настина изглежда много приятно. Почивай си и вичко ще е наред. И като му дойде времето -  breastfeeding

Бз, женско царство, а?  newsm78 Аз като остана сама за няколко дни - и се почва едно подреждане на гардероби. Сега съм хвърлила око на един кухненски шкаф, който е почти празен, щото е много на високо.

Дризе, какво стана с банския?

Айде, аз тръгвам към офиса. До скоро.

# 18
  • Мнения: 418
Момичета, пак какa ви Simple Smile Ко да правя , викам да ви проверя пак набързо .... Hug

Мислех си , надявам се не ви се струва налудничаво, но да се помолим кой на какъвто език иска, знае и може, и да изпратим положителна енергия към всички участнички в този TeMa. То е ясно ,че ще трябва да направим и едн курбан  Laughing , ма това ще го оставим за др. път ...И така много позитивна енергия на всички момичета от турската група!!! Злото да ви/ни забрави! Само позитивни мисли!!!  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig Hug Hug Hug Peace Praynig Praynig Hug Hug Hug  bouquet
http://www.turningleafchurch.org/images/prayer-form-image.png
http://www.birbuse.de/16fa2462c7e8cb97b663e576208ff686_el-dua.jpg

# 19
  • Истанбул
  • Мнения: 123
Ама стига с тези сладки, бе мацки! Я направете нещо солено, та сладкото да остане за мен: и без това  знам само две неща, соленото го направих миналия път, сега дойде ред на сладкото, ама гледам целия форум се засилил да прави сладко, аааааааааааааа! Ако не ме слушате, ще ме принудите да ....направя  yalancı çiğ köfte!!!  chef
Бз, гледам раздаваш наляво надясно адреси и телефони, bizim başımız kel mi? newsm78
Erset, я някой sizi üflesin, че явно има назар! Crazy Crazy Хайде пак гечмиш олсун!
Снежана, май ти се налага да лежиш и сигурно не можеш да дойдеш newsm17, дано всичко е добре!

# 20
  • Мнения: 573
Здравейте!

Ние сме ранобудни днес, станахме в 6.00, но време за Интернет не ми остана . Май нещо е настинало мъничето, че цял следобед повръща. Дано само с това се разминем  Praynig

erset, много неприятно наистина. Дано ги намерят крадците / Миналият месец бяха откраднали на брата на мъжа ми колата, но седмица по-късно я намериха/
Те злините никога не идват сами, но дано тази е последната!!!  Praynig

snejana01, на къде се е забързал Денизчо! Малко остана, не се тревожи всичко ще е наред. Ти си помързелувай малко, сега ти се е паднало.  Wink После ще искаш, но нямааа.  Hug Hug  Hug

alaran , реши ли как ще пътуваш? Не се тревожи, няма да имаш проблеми!

Джорди, да видиш как расте само последните 2 месеца  ooooh! Понякога е по-тежко, друг път не. Аз имах всички неприятни странични ефекти на бременността, затова и не съм обръщала внимание на такива дреболии. Важното е бебчо да е добре!

Ghosn , с удоволствие ще подредим и вашата. Съмняваш ли се  Laughing

Бз , предаваш фронта днес или е ред на Дризето!  Laughing

Дризе, кажи какво ви казаха на 3Д-то. Още ли е момиче? Wink


newsm17  love001

# 21
  • Мнения: 227
Erset , гЕЧМИШ ОЛСУН, дано да отркият крадците.. ужас наистина. .. аз постоянно проверявам всичко да е затворено и заключено докато ни няма, но уви, и това не е гаранция вече... Sad

snejana01,  аз родих в 36 г.с. и бебка беше се развила напълно, нямаше нужда от ковьози и др подобни.... мисля че не можах да издържа на жегата.... и все тук-рам да отида да видя, да се разходя и хоп.... бебка се появи. Почивай си повече, че после нямааааа... Laughing Лека бременност и лесно раждане Simple Smile  Peace  bouquet

# 22
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Есрет, дано всичко е минало и наистина е последната злина във вашето семейство!  Praynig За съжаление и нашата леля в Авджълар я обраха посред бял ден! Май там е системно и комшиите не са видяли и чули, а прозрците са един срещу друг! Лоша работа, дано да спре!  Praynig Живи и здрави, пари се изкарват! Hug 

snejana01, утре ще се видим и надявам се Дениз да не бърза преди да са му изсъхнали дрешките  Hug  baby_neutral

Присъединявам се към молитвите на БЗ, да ни закрилят всички!  Praynig  Praynig  Praynig

Бебето е твърдо момиче!  Joy  НО, имам шийка на матката 1,5 см и трябва и аз да пазя леглото ooooh! , но как с 1 годишно дете! Отиде ми разходката до Варна май май, след 3 седмици ще знаем със сигурност! Бащата е много притеснен и не ме пуска!  Thinking А пък аз съм готова да хукна, но ще видим, наистина трябва да дойда до Варна, заради Селин! Така дано аз да напиша ПОСЛЕДНАТА лоша новина в тази тема!  Praynig

Каиги, дано не е нещо сериозно!  Hug  Praynig  Heart Eyes

Мистик, добре дошла!  Hug И сладко да направиш няма да го върнеш!  Peace Аз наистина ще правя сладкиш с кайсии, че трябва да не се преуморявам много много, а той ми е най-лесен!  Mr. Green

Ghosn, утре съм на покупки! Очаквай снимки в албума  Joy

Джорди, не знам, но сега е периода в който ти вземаш най-много килограми, а бебе ще започне тепърва след няколко седмици да качва бързо килограми! Така, че със сигурност ти се разширяваш сега, а бебе по-късно!  Hug    bouquet

alaran и за отчет на покупките те чакаме после!  Hug

Хайде мили мои, лека вечер и утре само хубави новини да пишете, че ние с кака ви БЗ, няма да се отчитаме!  Hug   bouquet  Hug   bouquet  Hug

# 23
  • Мнения: 333
Здравейте момичета!  Hug

Гледам все лоши новини.  Sad

Гхосн Моите съблезнования!  Flowers Rose
Ерсет Чок гечмиш олсун! И нас ни бяха обрали преди доста време...знам какъв ужас е .  Tired Но нали знаеш има един турски лаф: "can gidecegine mal gitsin" Здраве като има всичко се възстановява. И бързо възстанояваване на Есерчо.  Hug

Кака БЗ  и аз се присъединявам към молитвата.
Пак купончета спретваш  Party и ние пак на снимки ще се радваме.  Grinning Че и танци ще има с шалчета на Шакирета  Grinning изтървах ей. Ако имате нужда от музика за бели денс казвайте.  Party
А ние танците ги прекъснахме за лятото..може би есента ще продължим иншаллах.  Simple Smile И изпитите ми минаха... с 2 поправки за август и 2 ликвидации в септември.  ooooh!

Дризе Хайде, ако всичко е на ред ще те чакаме варненките за да спретнем една варненкса-истанбулска среща. А за заведението не се притеснявай. Край плажа толкова мн и все хубави заведения направиха и всичко се обнови. И все ще се паркираме някъде, ако не стане с любимото ти ресторантче.  Wink

Много положителна енергия и мн прегръдки на: ninagunduz, kaigi, Джорди, мистик, аларан, уна лока.... и всички останали, които не споменах.  Hug Hug

# 24
  • Мнения: 1 243
Здравейте дружки,
Сега се връщаме и веднага сядам да ви чета-пууу колко много сте изписали-машалаа.Ама май на никой не съм липсвала CryАууу що така никой не се сети за мен бе хора?
 Виждам,че не много приятни нещица има за четене Sad
Ghosn моите съболезнования  Praynig Много сили за да се справиш в този така труден момент и много вяра в бъдещето!
Drize споко за размера на шийката на матката и аз от третия-четвъртия мвесец бях с много скасена шйна (бешмисля ,че точно сантиметър и половина беше).Но бременността ми беше горе -долу нормална.Е, вярно е ,че по често трябваше да полягвам и да не мърдам много-много,но не се наложи нито веднъж да вляза в болница.За сметка на това през цялото време пих дуфастон,магнерич и още едни ,ама сега им забравих името -накрая имах чувството ,че съм изпила цял аптечен склад LaughingАко можеш отложи пътуването,макар ,че много ми се искаше да се запознаем лично!Не мож ели да ти помага някой за Селин да не се натоварваш и най-важното да не се лага да я вдигаш?
snejana да пазиш бебчо и да не го пускаш.да си стои там на топличко GrinningПочивай и пази леглото.
Erset Много съжелеявам и за обира!Важното е да сте живи и здрави! Hug
Ама какво става?От няколко месеца мине,не мине ден и все на някой от нас се случва по нещо лошо!Присъединявам се към BZ  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
BZ мъжото го няма и значи си мома а? Laughingсупер.Понякога е много приятно да си остне жената сама и да си прави каквото иска,нали?
Аз да ви се похваля в понеделник вечер бяхме по женси на кино-гледахме "Сексът и града"-беше супер-с пуканки,кола и приятелки PeaceА след тов атръгнахме и за Търново с Краси и си изкарахме страхотно-и най-важното е ,че свършихме и работата ,за която бяхме тръгнали,Открихме страхотна вила в Елена-всяка стая беше в различен стил-африкански,италиянски,френски и бг-фолклорен.Разбира се имаше и стая в стил ОРиент Mr. GreenМисля ,че бях чела из форума за тази вила,ама сега ще и потърся адреса ,че забравих та питам Embarassed
Отплеснах се в писането,извинете ме!
Лека и прохладна вечер  на всички!

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 00:39 от tsve_te

# 25
  • Мнения: 323
Mили мами ,в предишната тема ви помолих за рецепта за турска баклава,но тази която ми написахте е трудна за мен,защото не умея да точа кори.Дайте някоя хубава с готови

# 26
  • Мнения: 1
Добър вечер милички.
Ерсет мила добре че вие не сте били вкъщи. Чок гечмиш олсун.
БЗ[/b] kadro tamammı. Аз в събота работя до 2h. Но ще гледам по рано да изляза, в най лошия случай към 3h. ще съм у вас. Кажи какво да направя. Сиренките ще ги направя + нещо сладко.
Мастак, Дризе вие идвате нали?
Светекуш не си си променила мнението идваш нали.
Очаквам да сме калабалък в събота.

Лека и прохладна вечер на всички дами и техните слънца.
http://www.resimland.com/img499.htm
http://www.el-aziz.net/img6248.htm
http://www.resimseli.com/r-icecek-resimleri-139-buzlu-icecekler-1405.htm
http://www.resimseli.com/r-icecek-resimleri-139-kokteyl-resmi-1403.htm
Хайде по един коктейл от нас.

# 27
  • Мнения: 247
Добра вечер и да ни помага Господ Praynig Praynig Praynig

ерсет,Голям гечмиш олсун и от мен...и аз се присъединявам към пожеланията на останалите ,от сега нататък само хубави неща да ви се случват...

криси,тук ние не правим баклави по простата причина ,че навсякъде се продават мноооого вкусни и най - разнообразни..Ако пък някой ти даде рецепта,то тя със сигурност ще е трудна,защото за хубава баклава ,задължително трябва да се точат корите-кайги мисля ти бе обяснила преди...За баклава с готови кори питай мамите от готварският форум,там те ще ти дадат съвет и добри рецепти...тук при нас и готовите кори са различни от българските,...

цвете,разбира се ,че ни липсваше бе човек  Simple Smile,ама вие с Краси много влюбено го карате напоследък-Аферин сизе Wink

Дружки,абе ние защо ще  се зорим да готвим за  съботната  среща...Я адаша,да направи по един чай,мистик е майстор на турското кафе,дризе,ти хич не се юркай да правиш нищо,и без това не трябва да се претоварваш....ако толкова искаш да се отчетеш-вземи някой плод.. .аз ще спретна набълзо един кекс и айде.. Ха.. някоя да вземе  и дондурма Laughing ,добре ще ни се отрази в тези жеги  Simple Smile.Нали на приказка  се събираме ,не да ядем...Ама ,ако сте решили твърдо да спрятаме софри-ОК...

Лека и прохладна ... Heart Eyes

Последна редакция: ср, 02 юли 2008, 23:45 от benmary 2

# 28
  • Мнения: 16
здравейте

аз поизчезнах малко,защото моята приятелка роди момиченце - Мария Лара  Grinning и съм около нея тези 2-3 дни.С Неда ще са най-добри приятелки Grinning.
аз ще пропусна тази среща ..мама идва в петък и за това.
сега ще слагам снимки защото срамота само разглеждам пък не съм качила нищо

много усмивки и лека нощ

# 29
  • Мнения: 418
Хол'ааа къзлар Simple Smile
Само да кажа едно д3ак , че ДРизето е права , после нЕма  Mr. Green

АА ама  ние на приказка ли се събираме...аз мислех ,че ще денсим  hahaha Joy Party Whistling.... Адаш, нали занеш как e тук...и да кажем ,че само по един чай ще се пие , масите пак ще са опнати ..тъй че нEма лошо   chef  ...Никoй да не се чувствa задължен да прави нищо  Laughing ... Чаят и кафето са осигурено и разни др. неща Simple Smile Хайде чакам ви ....

Vchera се чух с поне 5 от вас ....май Адаш ти остана Simple Smile.... тебе ще те притесня днес  Mr. Green Laughing

Хубав и ПОЛОЖИТЕЛЕН ДЕН !!!!
http://www.queenslandislands.com/wilson_island/Breakfast_on_the_ … Island_2250_1.jpg
http://www.laplayaresort.com/images/packages/breakfast633235419427851250.jpg

пс: Цвете - да не се окаже ,че врачката е права ...да очакваме ли нещо скоро Simple Smile Mr. Green Whistling  Как е Бам Бам Simple Smile
ps" Prizmo - mnogo hubavo ime  Mr. Green (napolovina adash Simple Smile, nali adash Simple Smile -- Da e jivo i zdravo bebenceto!! A  s teb i Neda shte se vidim i dr. pat , nali  Hug

Общи условия

Активация на акаунт