На плажа с олио и кремче ОКТОМВРИЙКА маже бременно коремче!

  • 9 838
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 183
Гери, май бях чувала, че мехлема има и версия и със зехтин. Пък не виждам причина да не може ако не ти пречи толкова мазно. Аз така и не се намазах с маста. За пореден път заложих на купешки кремчета. Айде, като пробваш сподели дали е сранало със захтина! Peace

Мими, хубаво е, че кракът ти не е подут поради нещо притеснително. Слушай доки! Simple Smile

Ето ви линка за сутиена
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24_218&products_id=1038

# 16
  • Мнения: 1 020
ааауууууууу как почна да вали напоителнооооооо... и гърми... нарочно точно преди да излезна от работа, за да ме направи вир вода докато стигна до колата  Whistling

# 17
  • Мнения: 498
Еленцето, Elichka_mama, Съни_77, си го взе сутиенчетооо, аз още се кумя...

Но mylili, е дала точно линка.

гери, освен да пробваш със зехтин пък да кажеш дали има резултат.

# 18
  • Мнения: 80
   Аз си взех този сутиен,доволна съм много засега,мекичък и удобен е.Важното е че не ме стиска и няма банели които да се впиват в доста високия ми корем Joy

# 19
  • София
  • Мнения: 27
Еличка_мама, Майлили, Съни - благодаря ви за инфото!
Аз съм си избрала един с по-широка лента отдолу, щото имам
сега един за бременни, ама лентата е тясна и се завива някак си
и ме дразни. Ето го, ама няма черен..

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=24_218&products_id=3902

Гери - за зехтина - и аз реших със зехтин да се мажа, казаха ми
че трябва да се вари на водна баня 30 мин. и после като се охлади се мажеш.
Ама бавно го поема кожата и става за вечер. Поне при мен.

# 20
  • София
  • Мнения: 368
Аз докато се събудя от следобедния сън и вече нова тема имаме! Инче,за пореден път ти благодарим! Не каза как ти е кръвното днес, още ли ти е лошо? Хубаво си поспах след будуването цяла нощ и раннота ставане тази сутрин!
Гери, да ти е живо и здраво палавото момче!  newsm59
Elichka_mama, да е жива и здрава малката Виктория и много да радва мама и тати! Бреййййййййй и тя ще е първокласничка.....
Maria_D, аз спрях фолиевата киселина, защото пия витамини и в тях има!
Feel_U, липсваше ни!  Hug
elina malina, добре дошла след почивката! Нали ти казах, че Априлци е вълшебно място! Дай малко снимчици!
Още нещо исках да кажа ама забравих! Сега отивам да забъркам едно миш машче, че моя мъж ми извади душата да му сготвя...

# 21
  • Мнения: 498
trixy, днес следобедно ми беше по-чоглавко, но предполагам че е заради атмосферното налягане и дъжда, който се изсипа като из ведро. Иначе мисля, че съм ок, мерси мила))) Вие с бебка почивкайте, че то през нощта много, много май никой не спи... и аз се въртя като рибка на сухо... и ме боли коремчето като се превъртам, изобщо не е работа.

# 22
  • Мнения: 678
Гери честит ти рожденник   bouquet
Нека малкия ви радва  всеки ден, да ви изненадва непрекъснато и да бъде поне малко непослушен, за да бъде забавно  Grinning

http://www.vbox7.com/play:d6ad5958

# 23
  • София
  • Мнения: 183
Ей, Манана, тая песничка много я обичах като малка  Simple Smile Сега децата не могат да си преведат текста даже  Confused

# 24
  • Мнения: 156
Еличка, честита ти племенница newsm51
Сега се обаждах на доки за резултатите от урината и ми каза, че съм имала някакви бактерии Rolling Eyes каза да пия липов чай вместо вода и мечо грозде, за да се изчистели бъбреците ooooh! Но поне нямам албумин Peace
Манана, тази песничка ме върна в детството... Peace








# 25
  • Мнения: 32
Здравейте момичета!
И аз се "завърнах", нали имах гости и нямах време. Та свеки и свекър ми си тръгнаха вчера. И сега си останахме само с моите родители, майчето ми помага вкъщи, а мъжете ходят на работа Laughing . Ама да знаете как се измарях с гостите, то не беше ходене по магазини, по забележителности, не беше шетане, гответе, тичане насам на там.  Rolling Eyes А пък да ви се оплача, за 2седмици качих доста кг към 3, и усещам че от това започнаха да ме болят краката от ходенето (предимно стъпалата)  Sad . А пък корема ми как порасна изведнъж  Rolling Eyes . Абе заприличах на слонче  Embarassed .

За сутиените, аз от 75С вече съм 80D, и си поръчах да ми донесат от БГ на Христи нормалните а банели, че не ми се даваха 40€. А иначе си имам 2 за вкъщи и за спане без банели, и не изглеждат бабешки  Wink .

За фолиевата киселина, продължавам да си я пия и ще я пия когато не спря да кърмя. Както каза TSV  не вреди. Аз не пия други витамини така че.


Гери , Честит ти рожденик! Да ти е здравичък и да те радва.
Гери, ако пробваш мехлема със зехтин и аз чакам да кажеш. Аз няма как да си намеря мас тука.
Иначе ако имате друго предложение за този мехлем за това с какво може да се замени маста, кажете.
Хммм, сега се замислих ми аз и невен май няма да мога намеря. Трябва ли да е пресен, може ли и сух?

Криси, честито ти мъничко мъжленце. Ако си спомняш заедно искахме момиченца, ама и двете сега мъжленца  Grinning . Да си ни живи и здрави, а второто ще е момиченце. Иначе скоро наблюдавах как един батко на 3-4годинки гушва малкото си сестриче на около 2 (на улицата се случва това)  и не го пуска и го гушка така няколко минутки и каза на майка си: мамо, виж! Ама много сладки бяха честно! И от тогава ама въобще не съжалявам че ще си имаме момченце.

Пуки, радвам се за теб, че всичко е наред. То и ние ще кръщаваме на Тати  Peace . Кажи как мислиш ще са отзивите? И ще свикнем ли с двама мъже с еднакви имена  Simple Smile, макар че на мъжлето по често му казвам Коте от колкото Косе.

Сигурно имаше още какво да пиша и да отговарям на някой ама айде вече впоследствие ще пиша.

И да ви се похваля моето пазарене напредва. Ето линкче с покупките: http://picasaweb.google.com/vanyaikosyo/Pokupki?authkey=2UuoqaLVQ0w

Ще сложа и едно коремче в албумчето Wink .

Уаааа, колко дълго стана Sad

# 26
  • София
  • Мнения: 1 531
Здравейте момичета!
Ние вчера се завърнахме от моренцето. изкарахме много хубаво. За детето беше голяма емоция и разнообразие.
Аз понесох всичко добре, пропуснах 2-3 плажа, защото ми беше много горещо и нервно, но като цяло нямах проблеми. Къпах се 3 пъти в морето, но нещо ми беше студено, въпреки жегите които бяха.

Ще се опитам да изчета предишната тема, но не зная дали ще успея, каквито сте бързописки.

и аз имам належаща нужда от сутиен. Този от Данет изглежда много добре, но ме е страх дали ще уцеля размера.

# 27
  • Мнения: 697
Ей, Манана, тая песничка много я обичах като малка  Simple Smile Сега децата не могат да си преведат текста даже  Confused

Те сега не учат руски за съжаление.

# 28
  • София
  • Мнения: 278
запис и отивам да ви чета  Hug

# 29
  • Мнения: 156
Ей, Манана, тая песничка много я обичах като малка  Simple Smile Сега децата не могат да си преведат текста даже  Confused

Те сега не учат руски за съжаление.

 Ааааа, учат, учат, ама какво от това... просто нещата на които ние сме се радвали едно време, за тях сега е една голяма отживелица

Общи условия

Активация на акаунт