Европейски шампионки в къси панталонки-Оле,оле Испания

  • 13 841
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 446
че да се запиша, що да не се запиша  Mr. Green
Гери_Чери, лек полет!
Вес, я по-малко нерви и повече либоФФФ

# 16
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте и от мен в новата темичка

Гери, лице не се пипа  Naughty , не, че ми пречи и на мен да се човъркам. Хич не е трябвало да даваш да те стиска. В главата е много опасно. За гной да се издърпа много помага локум - разрязваш го да е с лепкавата страна към пъпката и правиш превръзка и държиш дълго време, най-добре вечер като спиш. Ако няма локум, свекито правеше захарно тесто - брашно, захар и вода и пак налагаш с получената смес. И на мъжа ми веднъжтака му беше станало, мастна пора се подпушила и избила навън, нищо страшно, като се изключи, че е на главата. За отока студени компреси.

Гери-Чери, ти пак насам, хайде лек полет.

.....
Абе по4наха ли при вас ребахасите?Във Валенсия да.Нова политика,много агресивна,така пише във вестника.
........

Каква е тази агресивна политика?

Благодаря на всички, които ми отговориха.  Hug

Днес питах колегите дали са чували за Джулая, всички ме гледаха като 6 лева на цяло.Само един дето е уж германец вика, Аааа Сан Хуан. Laughing

Габи, явно има хардуерен проблем, Стоянчо го няма....А може да си уплътняват времето с Додо.

И ние през "фин де"-то си го уплътняваме - ходим на плаж. Че се чувствам толкова гузно, че да не е сега детенце с нас, че да научи плажа как се казва, аджеба, па да засипем някоя баба с пясък....

Майка ми го научила на един танц, тя пее "Спи малко бебе" и той подлага ръчички под брадичката, после на "Като се наспиш тоооолкова голям ще порастеш" той скача и вдига ръцете високо във въздуха. Гледам на камерата и рева.  Cry Много ми липсва. А майка е толкова щастлива...

ЛаАда, къде се изгубихте, май много багаж имате за стягане.

Желая ви спокойна нощ, момичета.

# 17
  • Мнения: 1 156
Здравейте 6ампионки
Ей ама много забавно заглавие, даже успях да се ухиля.
Гери, благодаря за съвета, ама аз не съм ревала бе мила. Не мога и да искам. Ве4е съм в баха медика, с изри4ната забрана никаква работа, никакво излизане, никакво слънце, само антибиотици и мазане и това е. Ли4ния бе6е бесен 4е о6те в4ера сутринта не са ми назна4или антибиотик и не са ме дали в баха, ама след дъжд ка4улка. Ама аз съм катил, надявам се да се справея бързо с това, поне имунната ми система е на 6.Поне за сега.
А за рабахасите ами и тук запо4наха и много им се радвам, 4е съм по4ти без ни6то за лятото,След като напълнях вси4ко ми стига до кълките и по нагоре не се вдига. Ко6мар. Маика ми каза 4е сигурно прили4ам на табуретка. Така 4е 6те се обзавеждам. Зимата бях на първаа линия, но сега 6те поиз4акам, Тогава в края на ребахасите има6е не6та които бяха с 10 15 евро по евтини от в на4алото, така 4е 6те поиз4акам. Ве4е съум дебела, влизам в жженския размер и 6те мога да си намеря не6то .
Весел ден утре
Гери 4ери  лек полет.
Рали мерси за пожеланието и за добрите думи

# 18
  • Мнения: 1 156
Късно видях коментарите за урхенциите. Тук е хаос. Болницата е нова, едното и крило все о6те не бе6е довър6ено до преди няколк месеца, няма персонал, Наемат се поголовно 4ужденци с приравнени дипломи и от мед,. сестри ги правят лекари, Бол6инството от персонала говори ло6о или изоб6то не говори англииски. Тази която ме прие говоре6е на някакув странен испански, така 4е аз накрая предпо4етох да си минем на полски. Имат голямм наплив на пациенти за6тото е единствената държавна болница за няколко град4ета, и съответно е превърната в локалната поликлиника. Но за некомпетентност не могат да бъдат оправдани, но и ни6то не мога да направя. Не знам ве4е колко денунции има сре6ту тази боница, а функционира едва от една година. И ни6то, вси4ко си е по старому. Само тук ми се е слу4вало гинеколог да ме пита какво правя в кабинета му при положение 4е последната ми визита е била преди една година. #Crazy Но това е положението, все по сериозно се замислям за 4астна осигурова и това е. ПОне да знам за какво пла6там.

# 19
  • Мнения: 52
Здравейте момичета  Hug
Марица и Алест много хубава темичка   bouquet
геритопетрова върви колкото по скоро на специалист това е главата.Моят син като беше на 1 годинка му се случи същото бяхме в болница почти месец.Не искам да те плаша но е много опасно предприемаи мерки и да се възстоновяваш бързо  Hug
астуриана знам къде е пола де сиеро познавам добре астуриас тук съм от 9 години.Ако желаеш може да се запознаем  Wink
Gery_Cherry лек път ти пожелавам Wink
Алест как върви диетата  Simple Smile аз вече смъкнах 4 килца  newsm44
Хайде момичета лека вечер на всички  Hug

# 20
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Гери Петрова бързо да се възстановяваш и дано вси4ко при теб е наред . като ти 4етох предишните постове направо изтръпнах , може ли се такава безотговорност във вашата урхенсия !
Герито не глася още багажи , ама нали децата са ваканция та ве4е не ми остава време за компа много . отгоре на вси4ко автобусите в Мурсия ста4куват и са с едно измислено разписание.... не стига 4е е "измислено" ..ами и него не спазват Simple Smile . вместо да се прибера в къщи за обед аз обикновенно пристигам между 3 и 4..после докато се нахраним,поокъпем ,поспим ... и денят минава Simple Smile
Гери аз късно се вклю4вам но да ти кажа 4е дори с 1 номина става да ти направят кредитна карта . то това е всъщност - като ти дават от някои магазин на изплащане ти правят кредитна карта към някоя компания и после си я ползваш .само гледай как купуваш защото не вси4ко е без интерес . трябва изри4но да ти е опомената . например в Икея - ако купувам от там има неща които мога да изплатя за 3,6,9 ,12 мес без комисионна .. .ако купя от друг магазин със същата тархета нещо на изплащане ми е 11,... процента . има кредитни карти със 17 дори 20 процента върху сумата .затова се информирай добре ..тази карта да няма куота за мантенименто  (пове4ето нямат ) и някаква сума за апертура .ако изплатиш сумата наведнъж (тоест следвашия месец )с кредитната карта не ти вземат никакъв процент - процента е само при разхвърляне на сумата по месеци .
Габи още няма нет и ви праща поздрави на вси4ки . и тя е много изморена напоследък защото сутрин и оставят и съседското дете и двамата хулиганина като се съберат само поразии вършат Simple Smile  .
Силрай --- аз тази година даже забравих за Джулая Simple Smile  Embarassed срам и позор ... споменавах го преди няколко дни и в4ера сутринта се сетихме с ИВан  ooooh!..ама къъъъъъъъсно . как е бирата в хладилника ? намалява ли ?
Алест поздравления за заглавието и за изпълнението МАрица .аиде после да се хвалите какво сте си накупили от намаленията. аз незнам дали ще ходя , но ние си имаме един магазин (и в Мадрид го има ) Примарк се казва- там целогоди6но нещата са евтини ...
Парабол си работи ..за тези които ги интересува , но малкия Сава сега е с Варицела . Добре 4е бабата е тук да помага . ве4е му попремина и е добре .. но не сме се виждали с нея 4е ме е страх , път ни предстои с Гери !
Тея ти само за ма4овете ли ще се вклю4ваш ?
 моми4ета извинявам се на тези които не съм споменала . лека нощ и приятни сънища
добре дошли нови попълнения

# 21
  • Мнения: 1 271
А, снимки-няма  Sad Проспахме си Джулая като пичове.
Няма нищо,някой друг път ще си го направите,важното е купон да има. Wink
Малкото казваш изпушило,тя доста палави4ка ми се вижда,много са ми сладки такива деца. Heart Eyes

И аз, и аз ги харесвам, ама да не са ми в къщата.Малеее това някой ден ще ни обърне нагоре с краката и така и няма да разберем кога го е направила.
Докато сестра й вършеше на минута по беля, това върши по 4 бели в минута.Лично днес засичах, бие я отвсякъде по производство  ooooh!

ЛаАда, на бирата модата и отмина....Сега налитаме на Куба либре.Седнали сме си снощи и си се черпим, ей така за шампионството на Испания и т`ва дребното като опулило едни очи в чашата с рома и колата  Shocked Стой като хипнотизирано.Ама побутваш го с пръстче и то не мърда-пълен транс.Викам си, я да приближа малко източника на замръзването...и тя се размърда-естествено зае поза-отпиване...Ама не я огря.  Twisted Evil А иначе, ако докопа някоя чаша ,без значение какво е си го пиива.От зор хлапето се научи да пие само от чаша.Ще кажеш-жадно го държим в тия жеги.
И друго-каквото му дадеш-не отказва !  Naughty
Сега на дневен ред е да се катери по стълбите(нали сме на два етажа), е , да ама и ние сме хитри-взехме решетка за кучета-преграда и утре живот и здраве я слагаме  Twisted Evil

Гери Чери, лек полет и ще ви чакаме в Аликантско.Дай боже  и да се видим другия месец, като дойдат фамилията.

За  Габи? Има ли напредък в поправянето на модемчето?

Ох, хайде оплаках ви се, сега е време да ходя да пооправя къщата и ако остане време и да поспя  Tired
Лека нощ.  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 271
А, Гери Чери, ти ако пътуваш със самолета до АЛиканте, ще пътуваш с мчойте братовчеди-те идват утре с този самолет.С едно момиченце Ния се казва на 4 годинки.Няма начин да не я видиш-тя не е от много мирните и тя....  ooooh!

# 23
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Хей девойки Hug,
Зна4и от кьде да по4на Laughing
Фелисити,аз на Алекс му купих такова гердане и то4но половин 4ас му се радва....после пак захапваШе каквото му падне ooooh!.
gery_to ,зависи от кьде Ще купуваШ....аз на изплаЩане май само Алекс не сьм си взела Laughing,той ми дойде безплатен Heart Eyes Laughing,ина4е лентата за ти4ане,зьбите Mr. Green,ваканциите Crazy,даже сега и сесиите за отслабване Blush са ми на изплаЩане Money.Искат в пове4ето слу4аи последната номина и договора за работа (плУс книжката от банката)(за зьбите и за сесиите ниЩо не ми искаха).Сега сьм навита на кола ,ама май финансите ми не са достигнали оЩе за колата която искам...нито след 5 години май Ще ми стигнат Confused
http://www.bmw-web.tv/es/video/LyShdR8/BMW%20Individual%20650i      ей това е мойта кола.....(след около 20 години Rolling Eyes)
Марица,ами при мен май ниЩо лесно не се полу4ава Rolling Eyes,та даже и купуването на билети Confused.Оба4е в4ера питах на летиЩето и направо ме изненадаха мнооооого приятно.За мен отиване и врьЩане беШе около 370 евро а за децата по 158 на дете в едната посока newsm44.Супер,само 4е.....няма за датите които искам .така 4е трябва да се вьрнем два дни след като по4не уи4илиЩето Confused,което никак не ми харесва ,но пьк наШите ликуват ,4е Ще стоя пове4е време в Бг.
Тони,трьгването е на 29 през ноЩа,мисля ,4е и твоя беШе тогава нали?????
А като попитах на гиШето на Луфтханза ,моми4ето се усмихна и каза ,Ще тьрсим направо отиване и врьЩане Joy
В4ЕРА изпратих Алекс за Бьлгария и ве4е вилнее на бьлгарска по4ва Sad,пьк аз тук ве4е тьгувам за него Cry.А той там нон _стоп отваря хладилника Shocked и си похапва добре Rolling Eyes.

Добре доШли на новите мами Hug.
Гледам за намаленията пишете.... smile3508добре ,4е не сьм видяла 4е в4ера са ми вкарали заплатата ,4е както бях в МАДРИД Moneyи с тези намаления Stop......

Gery_Cherry ,4естит рожден ден  bouquet  bouquet  bouquet(то след сьжд ка4улка ама.... Embarassed,но е от сьрце  bouquet) newsm51

И последно,за панталонките Ще имате да взимате Crossing Arms,мразя кьси панталонки ...(ми как няма да ги мразя като ме делят 20 килограма за да се вмькна в някои.

# 24
  • Мнения: 3 098

.....
Абе по4наха ли при вас ребахасите?Във Валенсия да.Нова политика,много агресивна,така пише във вестника.
........

Каква е тази агресивна политика?





Е,ти знаеш какво е агресивна политика със сигурност.
За тази година я обявиха като такава в смисъл_запо4ва един месец по_рано,големи намаления в самото на4ало,масова реклама...Обясниха,4е от летните колекции,въпреки,4е са на достъпни цени по4ти не се купува.Потребителят бил притеснен финансово,увели4енията на хранителните стоки били "изяли" парите за подновяване на гардероба.И това е тяхният отговор.

Вал,аз винаги звъня до летището,уверила съм се,4е така е най_то4на информацията.

Гледам и двете усещате липсата на децата.Нормално е,аз миналата година се 4увствах по същият на4ин.Но когато си ги вземете,ще видите колко добре им се е отразила смяната на климата,на храната,пък съм и абсолютно убедена,4е в момента си прекарват с пъти по_добре,отколкото ако бяха тук.


Силрай,няма нищо,аз я имам същата бандитка вкъщи.Казват й "малко атом4е". Joy
Се4е й ума,какво толкова,радвай се,ще е оправно детето.

# 25
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
привет и от мен
толкова сте изписали
честита ни нова темичка и честито на всички имали повод за празнуване
гери това не е шега аз като имах проблем с пръста (дори след като ми го цепнаха стана супер инфекция) изкарах гнойта с ихтиол, няма по добро, дръж ни в течение
вес дано ви се оправят бързо проблемите
за детските градини, зависи на всякъде са различно, например тази която съм си избрала за мъника е невероятна, децата усмихнати, доволни, луди по професорите, така че зависи (разбира се е частна и не е евтина, но нали е за малкото няма значение)
за слънцезашитни кремове ползвам мустела или ненуко, купувам от аптеката и да е с най висок фактор, моя е много бял
днес се пъхнах в поредните дънки този път 3/4 много съм доволна и все се оглеждам напред назад, мъжо ми се смее
най накрая в понеделник свършвам с това мъчение и си подхващам пак дюкян
алест как върви
гери честито подновяване, не се коси за мите, важното е че детето е добре и щастливо
вал това за алекс ми хареса, да само те са ни безплатни май и най голямата радост, поне за мен
аз вече съм с лятно работно време и работя вечер до доста късно, но поне не съм си в къщи да се ядосвам
без фотоапарат сме, малката го счупи и баба и заяви е какво толкова ще купите нов  ooooh!, оня ден се счепкахме със свеки, скара ми се че съм правила забележки на малката (а забележките винаги са много уместни), толкова се ядосах, сега съм ги оставила да си правят каквото искат, ставам сутрин водя си малкото на плаж, ходим двамата по разходки, те двете да се спасяват, на маймуна ме направиха и все недоволни и все капризи, в неделя дадохме луди пари за тера митика за да не се качи на нищо, едното не и харесвало, другото го знаела, на третото щяло да и е скучно подивях
купуваш му нещо, много хубаво, на другия ден купуваш същото вече не го харесва и го хвърля, аз да не бера парите по дърветата
оплаках се, но ще ме извините
иначе алекс е добре, това на вратлето няма промяна, водя го през ден на лекар, сега е с рани на пръстите на крачетата, на възглавничките, нали все драпа с пръстчета да върви и си ги е протрил в басейна, купих му от тези гумените обувцици за вода да видим утре дали ще ги търпи
седим изправени в кошарата казваме мама и подаваме ръцицки да ни гушкат, много е сладък, целува ме постоянно, но неговите целувки са да те осмуце


# 26
  • Мнения: 1 156
Здравейте мацки
Ура аз ве4е прили4ам малко на не6то, и поне не съм 4овека слон от в4ера. Имам ново партизанско име  мис свински о4и4ки.Ей ако не го избия на маътап 6те полудея, налага ми се да излизам и ме гледат все едно съм болна от проказа. Е то така си и изглеждам де, ама 6то пък трябва да ме зяпат.Ама ха.
Днес ходих на работа за 3 4аса, няма как като съм сама края на тримесе4ието е и познаъ лудницата е от всякаде. Оба4е към 11 ве4е не можех да се понасям и си хванах 6апката. А 6ефката ми дето в понеделник ми каза 4е съм пълна глупа4ка да се притеснявам за една пъпка днеска ме гледа6е ей така  #Crazy и се 4уде6е на каде да се скрие. ПО4на да излиза секрет, но до като се изцеди голям зор 6те видя. Ега ти  лятото имам. Не стига 4е е знойно, ами и гнойно. Най ме е яд 4е не мога да ходя на фитнес, мног пот там и мръсно от толкова тела, не става. Ама в петък съм се зарекла да ходя на йога по хлдното.
АНЕТТ много пораснал твоя малък мйж,4удно хлапенце е . Ти си гледай детето и да не ти пука. Колкото  пове4е угажда6, толкова пове4е ти се ка4ват на главата. И в един момент даже и хорце си потропват. Парите така или ина4е си вървят ами ти нервите си гледай, 4е тях няма кой да ти ги купи То и аз едни съвети давам , дето съм нервак, ама от собствен опит ти го казвам, им,а6 за кго да мисли6 и за кго да се притеснява6,  твоето син4е си е твоето съкрови6те. Не  знам как е положението, предполагам 4е девоъ4ето не живее тук, зна4и трябва да се нау4и да се съобразява с теб и детето както и ти го прави6 с нея. Так 4е под строй и се брой, Ох то от страни нали лесно съвети се дават, не мога да си представя какво е да си на твое място, но се друж , вси4ко 6те си дойде на мястото.

# 27
  • Мнения: 1 156
Ей то 4овек без работа все в нета кисне и форумства. Олях се днес, няма пове4е да досаждам отивам да си доиз4истя кухнята. То съм едно 6ило, не мога така да се прекарам да полежа ден два.
Вес не се ядосвай, нали си знае6 вси4ко 6то е биурокрация е галимация у нерви, много нерви, Дано по бързо да се оправите.И да по4н6 да ни строява6.

# 28
  • Мнения: 83
Привет на вси4ки,аз сам май4е новобран4е и живея във Валенсия.Имам мом4е на 5 год.и моми4енце на 7 месеца.В момента не работя,за6тото не исках да давам бебето си от 4 мес.на градина.Истинска лудост е това май4инство ,само 4 месеца.Вие как се справяте с децата?

# 29
  • Мнения: 2 375
Може ли някой да даде мнение за един от тези 3 фотоапарата, или да предложи друго за тез пари? newsm78
http://www.testfreaks.es/camaras-digitales/fujifilm-finepix-j10/ този върви с тархета 2 гб и фунда-129евро
http://www.testfreaks.es/camaras-digitales/kodak-easyshare-m763-digital-camera/ този с тархета 1 гб - 95 евро
http://www.testfreaks.es/camaras-digitales/sony-cyber-shot-dsc-w55bdl/ а тази 109 евро без нищо

Общи условия

Активация на акаунт