След АВГУСТовското Близначе, сега ще чакаме и АВГУСТовско Раче

  • 15 745
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 445
добьр ден момичета, аз днес не сьм ви чела и вие хоп нова тема. да ви се похвала ДНЕС СТАНАХ ЛЕЛЯ ИМАМЕ СИ МОМИЧЕНЦЕ, ТЕЖИ 2550, И Е 45СМ СЕКЦИО, МНОГО СЬМ щАСТЛИВА newsm51  ylinfant  bigdance2
честитооооо! да ви е жива и здрава бебката! и бързо възстановяване на майка и!    bouquet  как се казва?

# 61
  • Мнения: 7
казва се БОРЯНА, на баба си (тя ми е етарва) на свекьрвата тоест, а нашата живи и здрави ше е на дядо си

# 62
  • Мнения: 26
дааа много ти благодаря, направо съм обнадеждена Mr. Green и одухотворена и направо нямам търпение да остана без грам цици и с тонове целулит и да съм една много щастлива майка.... Mr. Green  няма справедливост  на тоя свят smile3516


Ааааа моля, моля аз целулит когато съм слаба нямам. Бих приложила и снимков материал за доказателство, ама ме е срам да си развявам телесата из нета. Даже тялото ми беше по-хубаво и секси след раждането, някак по-женствено Wink Цици нямах вярно, ама сега ще си купя едни не много големи и прекрасни  Mr. Green

Шийла да ти е жива и здрава племеницата, много да ви радва и много да я глези леля   bouquet

# 63
  • Мнения: 31
Еи това е края и моите зърна са тъмно кафяви и големи ареоли а преди бяха розовички.Те като ми изчезнат циците какъв и е смисъла от друго но както и да е аз това си го знаех защото знам на моята приятелка каква пародия станаха че и подплънки не помагат сутиена си е все празен само едни огромни надървени зърна тъмно кафяви и останаха все едно на гърба много плоска че чак ме беше жал за нея.Мисля че големите цици увисват а малките просто изчезват.Гадно но е факт имам наблюдения.
: shiiila
да ви е честита малката Боряна да слушка много и да порасне голама мадама. Hug

# 64
  • Мнения: 702
Моите пък не изчезна Laughingха
Преди да забременея с Ивайла имах много малки гърди,като забременях и пораснаха,а като родих и имах кърма бяха направо бомби,после,като ми спря кармата и се смалиха естествено,но въпреки това ми останаха по големи отколкото преди да забременея!
А сега мисля,че са ми пораснали повече и от първият път и на мен ареолите са ми голени и тъмно кафяви,но за съжаление зърната са ми навътре,макар,че това не е пречка да се кърми!
Мъжо милия така ми се радва на циците,колко са пораснали и даже ме пита не можело ли да си останат такива!
Ние си имаме една уговорка с него от преди доста време,че като родя второто(че той голям мерак имаше за момче!) ще ме спонсорира за силикон ама да видим дали ще си удържи на обещанието!
Честита племенничка на Shiila да е жива и здрава Боряна и много да ви радва!
Кафява линия на корема не съм имала нито с първата бременност нито сега,но знам,че до 6м след раждането изчезва!

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 19:34 от mama galka23

# 65
  • Мнения: 225
Момичета, имам нужда от подкрепата Ви Cry
Споменах ви за приятелката ми, която след аборт преди 2 години отново е бременна. Снощи е прокървила и днес решихме да ги изненадаме с мъжа ми и отидохме до тях, като мислех, че си лежи и почива да й занесем това, онова, без да им се обаждаме - ей така изненада, а то какво - оказа се че е прокървила снощи и сутринта пак леко е имало кървене, предписали са й дуфастон, но сега се връщаме от тях, защото са я приели в болница, така и не я видях. Моля ви знам, че подкрепата на мамите във форума като цяло прави чудеса, помолете се за нея и бебенцето й, дано всичко да се оправи. Тя е толкова крекха и малка - 43 кг.  е с мокри дрехи, толкова красива и нежна прилича на кукла Барби, и толкова много го искат това детенце. Моля ви да се помолим за нея Cry
Егати объркания пост, ама ми се плаче, жени раждат по градския транспорт и изоставят децата си, а тези, които с години се мъчат и молят какво Confused

ПП. Извинявай Шийла, честита племеница  bouquet, да ви расте жива и здрава и много да ви радва Hug

# 66
  • Мнения: 702
 newsm17 newsm17 newsm17
Диди моля се за приятелката ти и се надявам всичко до свърши благополучно и да си имат живо и здраво бебенце!

# 67
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 632
Шиила, честита кукла и от мене. Знам колко много я чакахте. Дано майката и бебто са добре, поздрави от нас.

# 68
  • Мнения: 3 445
didi-2 , стискам палци всичко да е наред!  newsm10 изпрати на приятелката ти нашата положителна енергия  smile3525 smile3525 smile3525

# 69
  • Мнения: 202
Уфффф, бясна съм: половин час писах поста си по темата за последиците след раждане и кърмене и накрая ми даде no signal и всичко отиде на ма...........та си #Cussing out; та сега ще се изкажа, ама по в блиц вариант:
За гърдите-и аз знам, че е строго индивидуално и съвсем не е задължително да изчезнат, имам приятелки, които се сдобиха с по-големи и такива им останаха; колкото до моя бюст-по принцип като цяло съм слаба и съответно и бюста ми е по-скоро малък; след първата бременност възвърна изцяло размера си отпреди, но неприятното е, че остана някак по-мек при допир, а също и формата леко се промени, но не увисна, търпимо беше, ама сега незнам след второто newsm78; смятам и аз като Асето ако е много кофти да си "купя" нов, въпреки, че ме е страх от подобна операция и мъжа ми също го приема като някакъв каприз; със зърната не съм имала проблеми-не съм правила преди подготовка за кърмене, те някак от само себе си наедряха и беше безпроблемно; кърмих 4 пълни месеца(можех и още, но дъщеря ми отказа) и нямах разранявания; редувах гърдите при всяко хранене и след него доизцеждах остатъка от кърмата(много бях доволна от ръчната помпа на Авент и сега ще си купя такава)
Целулит нямам, стрии нови също, но те и тези, които си ги имам се появиха след раждането
Линията по корема през първата бременност ми се появи в 9-ия месец, вероятно и сега така ще стане
Секрет от гърдите през бременността не ми е текъл нито преди, нито сега, но както вече казах-имах кърма в изобилие, така, че споко
Да, бременността несъмнено малко или много остава отпечатъци, но съвсем не е задължително да са толкова очебийни и фатални-при мен, въпреки всичко, което описах, винаги са ми правили комплименти, че не ми личи, че съм раждала жена Wink; сега незнам след второто как ще е, да, суетна съм, но в крайна сметка още преди девет години съвсем доброволно реших първо да бъда майка и после-жена, така, че за себе си съм направила избора и това е важното Hug
Диди-най-искрено се моля бременността на приятелката ти да е успешна Praynig
Шийла-честита принцеска  bouquet
Бобито-да се разберем: разбира се, че ще влизаш и другия месец тук, нали се разбрахме, че аз, ти, Малчева, а и други мами ще направим "втора вълна" от бебета, трябва да си даваме взаимно кураж, ей, не така  Simple Smile

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 20:23 от бланш

# 70
  • Мнения: 2
Да се запиша и аз в новата темичка!Меган,браво,много е весела,особено заглавието!!!  bouquet
Първо да честитя на рожденичката на Мишимади - да ви е жива и здрава,много весела,послушна и щастлива newsm59
Аз се включвам малко късно,но се надявам да сте изкарали много весело след ужаса,който сте преживели днес!Много си мислех за вас,защото сте били много по-близо до страхотията.Аз живея в "Дружба"-2 и се събудих от гадния гърмеж и си изкарах акъла...Много се стреснах и първо си помислих,че е гръмнал ТЕЦ-а,защото облака беше все едно над него...После без да знам още какво е станало си казах:"дано да няма пострадали..."След това като се разбра,последваха какви ли не обаждания-първо баща ми звънна да ме успокои,че е далеч оттам и е добре(понеже работи в Кремиковци),после баба ми и свекърва ми да видят как сме и да ми кажат да не излизам никъде....мъжа ми и той ми каза да си стоя вкъщи,а рябваше днес да ходя на ЖК и да ми издадат болничния... а вече едвам дишах на затворени прозорци!И цялата тази паника ме изнерви още повече smile3511Брат ми е полицай и беше там и ми каза,че няма страшно от обгазяване и да си върша спокойно работата,но...когато ми се обади да отварям всички прозорци и да отивам някаде по-далеч от района,т.е.да не си стоя в къщи,че се очаква много по-страшен взрив,вече съвсем се побърках и се разревах,защотосе притеснявах,че той и много други като него бяха там...въпреки,че това им е работата,но ми се стори супер гадно да изтеглят хора,линейки и пожарни,а те да стоят там да отцепват района smile3518Малко след това го съобщиха и по тв и вече се чудех накуде да хващам...Добре,че една моя приятелка(която е вече в 9-ти месец и се очаква всеки момент да роди и живее в Левски)дойде с мъжа си и ме измъкнаха извън София.Ходихме до Симеоново и после бяхме по центъра,а вече и опасността беше минала...Дано няма повече такива инциденти и не дай Боже нещо по-сериозно да се случва,че каквито са смотаняци управниците ни,ще си изпукаме,без да са разбрали какво става и как да реагират newsm61 smile3515 smile3512 Извинявайте,но днес всичко това просто ми дойде в повече...Радвам се за тези от вас,които не са го усетили и не са му обърнали голямо внимание!Аз съм голяма паника

Честито на Шийла за племенницата - да ви е жива и здрава и да расте весело и щастливо дете!!!  bigdance2  ylinfant

Диди,ще се молим за приятелката ти да задържи детенцето- Дай Боже!!! newsm17 fingerscrossed newsm17

# 71
  • Мнения: 31
Диди и аз ще се помоля за твоята дружка сънувах те много щастлива така че съм сигурна че бебчето ще се задържи и няма да има проблем.
Еи мамчета успокоихте ме за циците че не е толкова безнадежно може пък и по големи да ми станат със сутиен и с някоя подплънка може да закрепим положението.Аз като гледах тая моита приятелка и се отчаях те и бяха малки но след това просто изчезнаха.Ходих да се разходя че нали раждането да е по лесно но много не ми се ходи така ме заболяват краката. ooooh!Съчувствам на всички софииски мамита за стреса които сте преживяли.
Бланши абе аз така си викам ама  мисля че не ще мога без вас.Да права си кураж трябва да си даваме но си знам като се почне дъжда от бебета ще и чудо ще цивря от умиление всеки ден.Да сме живи и здрави и нашия ред ще доиде.Ама мнго ме дразнят като ми кажат аиде няма ли да раждаш вече еми няма рано е още #Cussing out

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 20:44 от bobito81

# 72
  • SZ
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен!

Първо да подкрепя и аз приятелката на Диди.Стискам палци всичко да мине добре и да се задържи бебенцето! И мен много ме е яд,че има жени,които раждат на поразия без да си искат децата,а хора,които се мъчат с години не успяват и не успяват.Искрено се надявам приятелката ти да успее! newsm17

Искам да поздравя малката рожденичка на Миши,да е все така добра кака и да помага още повече на мама за най-малкото човече!Миши да ти е жива и здрава!!! nbirthday
Също искам да поздравя и ЛЕЛЯТА за щастливото събитие!Борянка да е жива и здрава кака на следващия мушморок! newsm67


Ехо,Боби и Бланш не ме забравяйте за "втората вълна", и аз съм там!!!

# 73
  • Мнения: 31
*puhi*С нас си как  всички дружно ще се водим Heart Eyes

# 74
  • София
  • Мнения: 1 338
Didi, и аз се моля прятелката ти да задържи бебчето и да прекара една красива и спокойна бременност Praynig
Shiiila, честита племенница.. да е жива и здрава, да расте щастлива и усмихната за радост на цялото ви семейство Hug

Общи условия

Активация на акаунт