Бенки

  • 313 427
  • 863
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 918
Gigi, моля те кажи нещо повече за този лекар, при когото ги махна - къде на Раковски се намира?

Ами какво повече да кажа?
По-горе съм писала, че се занимава с кожни и венерически болести, намира се на Раковски 63, там му е частния кабинет. Не ми е близък, в смисъл мой приятел доктор ме прати при него. Иначе от приятелка съм чувала също, че е добър. Поне седмица предварително трябва да си запишеш час. Графика му е препълнен. Може да го питаш къде може да отидеш с направление пак при него, защото може, но не в кабинета му на Раковски.
Координати мога да ти пратя на лични ако искаш.

# 316
Ще съм ти благодарна, ако ми изпратиш координатите. От години събирам смелост за тази процедура, преди време ходих при д-р Мая Тачева, но ми каза, че не съм за лазер.

# 317
  • Мнения: 148
Страшно много ми се появиха под гърдите, сигурно от слънцето, гадно ми е!

# 318
  • Мнения: 5 221
Страшно много ми се появиха под гърдите, сигурно от слънцето, гадно ми е!

Бенки ли? По време на бременност под гърдите се появяват разни други кожни образувания, като брадавици - под гърдите и по шията. Ако е така, след като родиш можеш да отидеш да ти ги махнат - процедурата е съвсем безобидна.

# 319
  • Мнения: 9 095
Страшно много ми се появиха под гърдите, сигурно от слънцето, гадно ми е!

не се притеснявай, въобще не умират хора от това, когато решиш отиваш и ги махат за нула време и ще ги забравиш по- бързо отколкото са се появили Wink

# 320
  • Мнения: 1 918
Ще съм ти благодарна, ако ми изпратиш координатите. От години събирам смелост за тази процедура, преди време ходих при д-р Мая Тачева, но ми каза, че не съм за лазер.

Прати ми мейл или се регистрирай за да те пратя ЛС.

# 321
  • София
  • Мнения: 4 960
МОмичета,бързам да ви кажа.
В "Токуда" всеки вторник от 12 до 2 ако не се лъжа ще има безплатни консултации дерматологични.Пълен  преглед на кожата-за състоянието и евентуално опасност от рак.

# 322
  • под кривата круша
  • Мнения: 294
Настръхвам като се зачета в тази тема, а май ще ми се наложи да отида на преглед. Точно от операции на бенки адски ме е страх. Някой може ли да ми препоръча добър онкодерматолог във Варна? Чувала съм добри неща за д-р Заякова и д-р Пенев, но мисля, че не са онколози. Изобщо преди отстраняването гледа ли ги онколог? 

# 323
  • София
  • Мнения: 312
Gigi, моля те кажи нещо повече за този лекар, при когото ги махна - къде на Раковски се намира?

Ами какво повече да кажа?
По-горе съм писала, че се занимава с кожни и венерически болести, намира се на Раковски 63, там му е частния кабинет. Не ми е близък, в смисъл мой приятел доктор ме прати при него. Иначе от приятелка съм чувала също, че е добър. Поне седмица предварително трябва да си запишеш час. Графика му е препълнен. Може да го питаш къде може да отидеш с направление пак при него, защото може, но не в кабинета му на Раковски.
Координати мога да ти пратя на лични ако искаш.

Моля, прати и на мен.

# 324
Днес ходих на преглед - 40 лв. при професор онколог, след това ми препоръча една лекарка по пластична хирургия, която ми иска 100 лв. на бенка и 30 лв. за хистология. Утре е моя ред, няма за кога да се кумя повече ..... Ако не ги махна ще съжалявам цял живот, че не съм имала смелостта да го напрая.

# 325
  • София
  • Мнения: 4 960
sos marinara
При кой доктор ходи?
И кой хирург ти препоръча?

# 326
пиши на  sunrize@abv.bg ще ти отговоря

# 327
  • София
  • Мнения: 1 779
Много е дълга темата и не мога да я изчета цялата, но ще ви споделя моя опит /и в други теми съм го писала, извинете за което/ - тъмни, леко надигнати, с неправилна форма и нееднакво оцветени бенки трябва да се пргледат от лекар. Всяка, от горния вид, която нараните,  боли, сърби, расте - на лекар. По- добре излишен преглед, отколкото малко ,но фатално закъснение.
Моята майка имаше такава бенка, аз години на ред мърморех да отиде на дерматолог да я прегледа - тя си Whistling. Поряза я  и пак  Whistling. Почна да расте. Мамо, расте ти бенката, тя  Whistling;мамо, записах ти час за лекар, тя-  Whistling. Най- накрая кандиса, отидохме на лекар - прати ни в онкологията да махнем бенката. Махнахме я  - излезе меланома. Айде още  една операция - да видим има ли разсейки в близките лимфни възли - Слава Богу - нямаше. От тогава минаха 4 години, мама се отърва само с дав белега като рани от войната  Mr. Green, тича след децата, но според мен това си беше чист късмет.
Не искам да ви плаша, но по- добре да се преглеждате излишно, отколкото да преживеете ужаса на диагнозата- малигнен меланом.
Извинете за дългия пост   bouquet

# 328
Ето ме и мен, поредният герой! Днес свърших добра работа, резнах си две от най- противните бенки. Бенки, с които се чувствах като наказан непълноценен човек, примирил се да живее с този недъг. Чакаме хистология.....Simple Smile Няма какво повече да ви обяснявам, всичко е писано и преписано тук във форума. Който го е страх от убождане или от порязване да не го прави.

# 329
  • Мнения: 297
Казвали са ми доктори, че не е страшно да се махнат бенки. Това е козметична операция, много бърза и безболезнена. За София - незнам.

Общи условия

Активация на акаунт