ЯНУАРЧЕТО е весело дете, през юли иска да е на море! :)

  • 13 340
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 243
Ханна , Микки , мерси за темичката и колажа   bouquet

Честита месечинка на всички , които стават на половин годинка  Simple Smile

Габи , да ви е честит племенника !

Да се отчета и аз от консултацията 6600, 64 см. Ние сме от най-финните май  Simple Smile Взеха ни кръв , а с урината се справих с втория колектор . След като първия се изля целия в памперса , с втория я дебнах цял час по голо дупе . То не беше въртене , не беше чудо , но в сублимния момент не се изля нито капка от скъпоценната течност навън. Сега ще чакаме резултатите.
Педи каза да почваме месото , но мисля да поизчакам още малко. Вие с какво месно пюре започнахте. Колебая се между пуешко , пилешко и заешко .

Иначе по повод обгазяването , в Пловдив пред общината имало уред за замерване на радиационния фон, но засега нямало отклонения на територията на града . Ама то вече не зная на какво да вярва човек.

# 16
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Момичета, само да ви кажа, не знам сега кой се занимава с колажа, но на снимката на Мариян сте написали Мария, той е във втория ред, третата колонка със зеленото, предпоследната снимка.
Мерси! Hug

Ewito, на мен отдавна ми направи впечатление, че в албума "снимки за колаж м. юли", Мариян е написан като Мария...Дали ти не си пропуснала буква newsm78

# 17
  • Canada, ON
  • Мнения: 71
gab_i, Честито!!! Обичам когато темата започва с хубави новини Simple Smile

Честито на бебчетата, ставащи на половин годинка!!!

И аз да напиша два реда в три часа през нощта наше време. Алекс, не си сама в нощните бодърствания Simple Smile При нас вече няма и следа от режим - ядене, спане... - по всяко време.
Иначе захранването върви добре мисля. Пет дена давах каша по обед. Стигнах до около 60 милилитра и мисля от днес да я местя следобед в 17-18.00 часа, че обеда да ми е свободен за зеленчуците. Когато им дойде времето, разбира се Simple Smile
Гого пак е пръв! Супер Simple Smile

Ханна, благодаря за темата! аз нещо не виждам снимките, които показваш...

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 10:24 от Кафява мечка

# 18
  • Мнения: 30
Честита половина годинка на всички бебчета,родени на 3-ти януари!Кога мина това време?
Искам да попитам мамите на момченца-какво правите по въпроса със забелването на пишлетата и има ли някакъв резултат при вас?При нас положението май отива за хирург(по думи на педиатърката) и съм малко притеснена.Ама,че проблеми с тези мъже!
А иначе ние бяхме на моренце за 5 дни в комплект с едната баба,за да гледа бебчо,докато ходим на плажа.Починахме си хубаво,поспахме си,а сега вече съм дори на работа!

# 19
  • Мнения: 18
Хана, благодаря за темата много ме разсмя с това заглавие, върна ме към синята връзка и бабаранчето. Моркова ни се отразява добре, тази нощ спа спокойно само веднъж нададе аларма и то чааак в 5.
Количката и на мен ми харесва, аз сега обикалям за лятна количка, искам нещо което се сгъва максимално, но засега нищо не ми лови окото. То с нашия гигант всички колички ми изглеждат правени за китайчета.
Честита половин годинка на празнуващите,да са живи и здрави и много усмихнати и да спинкат през нощта.
Колажа е супер, Мики се е постарала  Hug
За комарите да кажа идеалното средство за защита съм аз Laughing Не стига ,че само мен хапят и то на глутници ами и ми жужат в ушите, че по цяла нощ ту тях бия ту бебето приспивам абе...
Забравих да честитя племенника на Габи,да е мнооого здров и послушен!
А за бубите тук има една статия на доц Бранков http://www.bg-mamma.com/site/content/view/966/53/

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 10:29 от Горско духче

# 20
  • Мнения: 377
Ewito, аз забелязох и пропуск на името на Иван на Деси. Явно на Микки снощи и се е спяло Wink
Хана, грешката не е в телевизора на Мики  Laughing. Евито е написала Мариян като Мария в албумчето за колажа, Деси е пропуснала да напише името на Иван, а имаше и още едно бебче без име.
Gabi, честит ти племенник!
Честит рожден ден на Mi6ok f! Бъди здрава, щастлива и много обичана!

Последна редакция: чт, 03 юли 2008, 10:35 от nikitali

# 21
  • Мнения: 1 325
Хана, Мики Hug
Габ, честито  Hug Да да ви е живо и здраво и да си играят с братовчеда Hug
Днес е по-хладно и е супер за разходки Hug
Честити месечинки на бебоците днес  bouquet

# 22
  • Мнения: 802
Честито на всички празнуващи   bouquet

Поздравление на Ханна и Микки !


# 23
  • Мнения: 719
Хай!

И ние днес имаме повод да почерпим, моето момиче става на 6 месеца!  party023
Честито и на другите наборчета! Heart Eyes

Хана, Мики,  Hug за темичката и колажа!

Честито олелване и на Габи. Да расте голям юнака. Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
nikitali, права си  Hug
Но аз с тези колажи вече бебетата ги знам наизуст  Crazy

Честит рожден ден на Mi6ok f   bouquet



# 25
  • Мнения: 206
 За какви разходки говорите ooooh! Shocked

 
  Гледахте ли новините, за взривовете? Казват, че няма опасност, но аз от ранни зори съм затворила прозорците и възнамерявам да не излизам Naughty  Вяра на институциите, в такива случай, нямам........

# 26
Добър ден! Благодарим за колажа на Ханна...той става все по-голям, с все по-разхубавили се бебоци  Heart EyesТук днес е хладничко, дано цял ден да е така и да се разходим хуубаво, че отдавна не сме правили свястна разходка. Честито на всички, които днес навършват половин годинка. То това си е цял юбилей smile3501...Получават голям подарък от нас с Яна Wink...На мен отскоро ми се върти следния въпрос в главата. Откога започват да се слагат обувчици на крачетата. Може би след като проходи детето??? newsm78 или по-рано?  Някой ще ме светне ли?
Хубав ден от нас!

# 27
  • Мнения: 256
Честита половин годинка на
Магдалена на мама Alexandra,
Александър на мама kokonka,
Мари на мама Melany,
Калина на мама Шушони,
Лъчезара на мама slan4ogled,
Мирослав на мама ИраМира,
Константин на мама Atti,
Константин на мама NeKa,
Димитър на мама veihaivei

ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ

Честито и на леля Габи.

dimito , канадската и българската ми педиатърка и двете ми казват да не пипам пишлето - само ще се оправи до 3 год. възраст и аз изобщо не го закачам.

Благодарско за колажа, темата, заглавието и доброто настроение. Мерси и че продължавате да гласувате.


# 28
  • Мнения: 17
Здравейте !

Честита половин годинка на всички бебчета !!!  bigdance2

Мерси на Хана и Мики за темата и колажа! Hug

Габи ,честит племенник , да е жив и здрав !

Гласувах и аз пак за Гого , дано да победи !

Заради тези взривове и ние не отидохме на разходка .Ще следя новините и може след 17 ч да излезнем.Тук е много топло .
Захранването върви добре , но все още не иска вода .Какво и става  newsm78 Преди си пиеше по 120 мл. на ден , а сега не иска .

До скоро  Hug



# 29
  • София
  • Мнения: 3 688
Валя добре че пусна темата за Гого,сега канадците ни дишат пушилката Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт