КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 31

  • 22 554
  • 592
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 77
                 Диди, аз съм съгласна, остава другите да пишат- на 12 юли в 18.00 до шадравана пред стария съвет,сега съд- до театъра. ОК!
    
                 Габи, казват, че така побелявали косите на майките! Моята също! Моли се Богородица и всички Светии да помагат и да излезете от този ад!

                

# 76
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Здравейте, Банда! Снощи от работа успях да прочета малко,но не можах да пиша,
защото не ме приемаше.
Габи желая ви успех и дано случите на лекар,че такова малко дете да не го наврът
да не казвам къде с некадърността си.
Хей, столичанки как е при вас ?Снощи като прочетох,че ви е люляло наред с взривовете
ми настръхна козината.
 Тайна,с цигарите сме от една порода с теб значи,не метлата на ягето,а една здрава гьостерица ни трябва май.И аз така неусетно свършвам кутията.
Варненки,направо ми се скапва настроението,като знам,че вие сте на среща ,а аз ще бачкам
в този момент.На следващата,дано е в удобно за мен време си заплювам местенце от сега.

Поздрав най сърдечен и много целувки на всички !

# 77
  • София
  • Мнения: 1 750
   Тука съм аз и само се правя,че работя и все ви поглеждам.
   Габи,нямам думи!Не всеки втори,ами по-често са некадърните лекари.Може би е по-правилно да се каже немарливи и безотговорни.Уж човек се успокоява,че е в лекарски ръце,а се оказва,че се е заблуждавал .Потърси мнението на други лекари,да не стане "от нищо-нещо".Едно счупено краче,ако е правилно наместено,заздравява и следа не остава/особено на дете/Но ако не е наместено и зарасте накриво си е проблем.Да не осакатят детето от немарливост.
   Тайне,махни ги тия цигари,бе!Що ме заблуждаваш,че не пречат на щитовидната?И аз се правя,че ти вярвам...Като нямаш щитовидна,пречат и на дробовете!Да не ти разправям неща,дето ги знаеш!Ако си мислиш,че ти помагат на нервите и ти облекчават душевното равновесие,се лъжеш...Аз през какъв ад съм минала и оцелях,въпреки,че не съм пушила.А сега съм сто пъти по-добре с нервите,отколкото преди 20г.Като се видиме-ще те агитирам по-вече да ги махаш.
    Тайне,бях на ехограф за щитовидната и имам уплътнение.Съмняват се за Хашимото.Дадох кръв за изследване,но резултатите не са готови.След 10 дни ще разбера.Знам,че имаш опит в тази област-кажи ми нещо по този въпрос.
   

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 11:16 от baba iaga

# 78
  • София
  • Мнения: 16 137
Здравейте, КГБ! Дано повече няма  случки като вчерашните в цяла-та страна. На суматохата цяла вечер обикалях по мебелни магазини за 2 горни кухненски шкафчета. Оказа се , че първо трябва да си купя абсорбатор. Ама като нямам представа какъв... Ако може да помогнете с препоръки за марка. Ремонта върви трудно, стените са много криви, майстора ме успокоява, че ще стане. Дано до края на месеца да приключим.
И една клюка - вчера Ани е правила маникюр на 2 известни певици. /едната от по-старото поколение и една от фолка/.Не смая да пиша на кои,  но тя беше много щастлива.
Габи, вече са те посъветвали, но и аз да си кажа. Да я види днес другия доктор и ако трябва в понеделник - газ към София.

# 79
  • Мнения: 1 558
Здравейте, момичета!

И аз се притесних за Габчето. И много се ядосах на този лекар.
Чувала съм да казват, че за счупено гипс се носи толкова дни, на колкото си години.
Какви са тия 15 дни, и после още?
Дано нещата не са такива черни! Praynig Стискам палци

Софиянки, радвам се, че изкарахте по-спокойна нощ.

За срещата - аз съм ЗА
Приятен ден на всички!  Hug  Hug  Hug

# 80
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Запис в новата тема ....  smile3523

Привет , момичета!  newsm51
Само набързо да кажа , че не съм чела нищо назад.  Blush
А не пиша , че по цял ден сме на вън и няма кога.  Hug

Надявам се всичко с всички да е ОК.  Peace

За сега лек , хубав и усмихнат ден.   love001

# 81
  • София
  • Мнения: 1 750
     Жабче,къде си миличка?Съвсем изчезна!Не мина ли вече медения месец?Хей да не повредиш нещо човека...
     Мастерче,абе не мога да те открия !Ще сменям тактиката.Кажи сега как е при теб работата-повече или понамаля?Аз поолекнах на килограми и летя като отвързана.Товаря се с работа до премаляване,но това ме прави удовлетворена.Хей сега пак ще излизам.

# 82
  • Мнения: 5 001
   
     Мастерче,абе не мога да те открия !Ще сменям тактиката.Кажи сега как е при теб работата-повече или понамаля?Аз поолекнах на килограми и летя като отвързана.Товаря се с работа до премаляване,но това ме прави удовлетворена.Хей сега пак ще излизам.
Tука съм бе Яге  Hug Hug Hug Работата не е намаляла изобщо....Ако беше намаляла щях да си топна дупето на морето и да отида на Варненската среща,ама.....на,не става.....
Браво за килограмите    bouquet Слагай по някое паве в джобовете да те не отвее вятъра бе.....Че с таз метла като я яхнеш  ooooh!  дане вземеш да се издигнеш повече отколкото е позволено.... hahaha hahaha hahaha hahaha

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ооооооооо Жабче ти се появи най накрая.Хаймана с хайманата ти. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

ГАБИ -на нас също ни казваха 40дни че няма нищо всички лекари все доценти и професори които обиколихме и че ще се раздвижи ръката но какво стана стигнахме до тази тежка операция от некадърниците. ooooh! ooooh!
За това колкото по рано за твое успокоение ви съветвам да отидете в Пирогов там са най добрите специалисти по счупвания . Peace Peace Peace Peace

# 84
  • София
  • Мнения: 15 486
Яжка, че ми пречат - пречат ми, но като ме е страх да не кача още. Сестра ми има също като тебе уплътнения, казали са и, че не е за операция, а че е Хашимото, било автоимунно заболяване и се развива на нервна почва. Лошото е, че и тя от 54 стана 110 за една година. Е, кажи как да спра цигарите, като хора с щитовидна качват, а мойта я няма.Да ви се похваля, миналата седмица си записах час за диетолог, дано не забравя да отида, че е чак август месец.

# 85
  • София
  • Мнения: 1 750
    Тайне,това,че е на нервна почва го знам от опит.В критични моменти съм чувствала,че все едно ръка ме е сграбчила и ме стиска за гушата,Все си мислех,че ще имам проблеми след време-и ето сега.
    Хубаво си направила,че си се записала на диетолог!Дано само ти стигне воля,да му следваш препоръките.Аз трудно понасям диети/не мога да стоя гладна/ и за това все трупам.Но сега леко понасям,защото се яде много.
   Момичета,видяхте ли на втора стр. там,където съм честитила рождения ден на съпруга на Диди са се появили ония същите чанти .Отивам да ги разкарам.    Готово.Да видиме дали пак няма да се появят.

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 11:58 от baba iaga

# 86
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 316

 Само се записвам,че малкия изедник се тръшка за Скуби ду.

 Диде,аз съм за!

# 87
  • Мнения: 263
Янче, радвам се, че и ти си съгласна.  Hug Остава да каже само Светлето, ама се надявам, че и тя ще е съгласна.
Значи остава последно на 12 юли в 18.00 до шадравана пред стария съвет, сега съд- до театъра.

# 88
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Преди да тръгна за работа нещо от мен:

Преживял катастрофа мъж се събужда след няколко дни в безсъзнание и пита жена си, която стои до възглавницата му:
- В рая ли съм вече?
- Не, скъпи, та нали аз съм тук.

Срещат се два микроба. Единият казва:
- Защо си такъв блед, на нищо не приличаш?
Вторият отговаря:
- Слушай, стой по-далече, че съм пипнал някакъв пеницилин

Приятен следобед!

# 89
  • Мнения: 77
       Милички, радвам се, че за срещата сте да- аз също!
       Остава да чакаме датата и часа!
       
       Ех, хубава си Варна, Варна, Варна,
       с моряци, с чайки бели и Черното море!

       

Общи условия

Активация на акаунт