КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 31

  • 22 584
  • 592
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 549
Здравейте момичета,надявам се вечерта за всички да е била спокойна.
Мястото за среща е идеално,но аз съм възпрепядствана и немога да дойда.Съжалявам  Embarassed
Желая Ви незабравима среща и чакам снимки.
               Целувам Ви  bouquet
                                                                Лек и прохладен ден.
                                                                                                           Спокойна вечер newsm51

# 91
  • Мнения: 1 716
Здравейте всички.Аз докато сколасам да благодаря на всички за топлото посрещане вие сте приключили старата тема,че и новата сте подхванали.

# 92
  • Мнения: 7 505
                  Да ви кажа "здравейте" и да зачезвам , че нещо не съм на кеф да пиша.Петък, уморила съм се явно  Mr. Green Около мен всичко спи и отивам да изпуша една цигара на балкона.Яжке,ще те заболят устата да ни отказваш от цигарите. Laughing Май пушачките сме повече  Sick Да откажем цигарите си е безмислена работа  Sick Вчера само пушачите знаехме какво "дишаме",а на облаците устояваме нали сме свикнали ,а тези дето не пушат да ги питам аз какво дишат ?! И те не знаят.Май въздуха понякога е по-опасен от цигарите така,че Яжке откажи се от благородната си мисия да ни вразумяваш. Heart Eyes Peace

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Валя ние сме много дейни бабетки. Joy Joy Joy Joy

# 94
  • Мнения: 263
Е, Светле, що така ни предаваш? NaughtyДо другата седмица има доста време. Wink Помисли си пак и заповядай, ако решиш. Hug

# 95
  • Мнения: 5 001
Една баба намерила на плажа презерватив. Взела го тя, огледала го и попитала едно минаващо  момиче:

- Какво е това ма , моме?
- Ми, това бабо е на мъжете.
- Какво на мъжете?
- Ами, там долу на онази работа.
-Кое там на онази работа?
- Абе, бабо на мъжете там долу е това, дето, ъъъ,таковат с него...
- Абе, момиче я съм по-проста, я ми обясни по-добре.
Момичето се ядосало и казало:

- Бабо, вий едно време любов не сте ли правили?
Бабата възмутено:

- Ний сме правили,ама не сме ги драли!
--------------------------
Това не е виц, а действителен случай.
Баба Добра и дядо Стефан седнали  на софрата да вечерят чорба.
Дядото бил гневен нещо, като дъвчел ченето му изпъквало. Баба Добра си траяла, без да знае защо да не го отнесе. Обаче го отнесла - дядо Стефан я праснал с дървената лъжица по челото
  - Защо мъ удряш ба, Стевъне - възнегодувала бабата.
  - Бяс мъ улавъ, кът съ сетъ, дет кът съ уженюуми, ни беше чесна!
--------------------------
Едно бедно момче се оженило за бедно моме. Обаче понеже защото нямали пари, вместо меден
месец дошли при дядото на момчето на селски туризъм в нащо село. Първата вечер се заключили на горния кат, и повече не слезли. На третия ден дядото захлопал по вратата.
  - Ко прайти бе чадо, не сте ли гладни, няма ли да слезете да ядете.
  - Не сме гладни, дядо, отговорило момчето, ние се храним с плодовете на любовта.
  - То и аз тъй думах на баабата, че сигурно ядете нещо, ама не хвърляйте обелките
от плодовете на двора, че патките се опитват да ги гълтат и се задавят.

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Мастерчеееееее За меденият месец е върха ... smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao

Хайде за разхлажданееее
...

# 97
  • Мнения: 5 001
Пу за мене плодчета....



Зиче,и аз се хиля тука като тиква,та затова ги копирах...Дасе посмеете и вие  Joy Joy Joy Joy Joy

# 98
  • Мнения: 23
Здравейте, момичета! Hug
Чак сега дойдох на работа. Радвам се , че в София вече е спокойно. Вчера се притеснявах за всички вас и за дъщерята.
Радвам се за морските, е и малко им завиждам за срещата!
Много ми е мъчно за малкото Габче - толкова се надявах , че днес ще е свободно от гипса. Стискам палци днешния доктор да е добър и да каже добри неща.
При мен се започна - днес слагат дограмите, затова си стоях досега у дома. Чак между зъбите ми скърца прах, ама ми е радостно.  Сложиха рамките - едни хубавки, белички - прелест. Довечера ще ги видя готови.
Хубав и спокоен ден! Hug

# 99
  • Видин
  • Мнения: 961
Пууу, нямах нет и откачих Close

Мастрече, много са готини вицовете Laughingхиля се тук самичка Joy

Марси, ха честито ти рамки Hug

Габчето, още не се е върнала от преглед сигурно Rolling Eyes

За мене от всичко, което Зичето е почерпила, че нали съм си лакомийка Joy hahaha

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Марси ами то нека ти скърца праха но когато го свършите ремонта ще ти е приятно и уютно.
Мастерче аз пък като пача се хиля още. Прочетох го няколко пъти този и се заливам от смях.

# 101
  • Мнения: 3 036
Привет жабчета,
почерпете се за мое здраве че дочаках дългоочакваната отпуска.

От понеделник съм
Ах, живот ,здравей здравей!
Габче,
констултирайте се с друг специалист.
Не оставай малко Габче да се мъчи и тоя лекар да го хванеш и  #2gunfire

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДЕСКА-честита ти отпуПутка 

Да си починеш моного ама ного добре за да имаш сили за 15 септември. Peace Peace

# 103
  • София
  • Мнения: 15 519
Didia,ние вчера поне си филтрирахме въздуха през цигарите, ама тези дето не пушат направо праха си гълтаха.

Деси, да си изкараш прекрасна отпуска!

Момичета, нещо го закъсах,преди няколко часа  ми заглъхнаха ушите и всеки звук ми отеква в главата, а главата си я чувствам огромна като кошница!Гълтам, дъвча дъвки, прозявам се, както се прави във самолет, но не , не ми се отпушват ушите.Много е гадно.От няколко часа се чувствам като във кацащ самолет - ще ми се пръсне главата.Сега се чудя дали не съм изстинала вчера,(защото бях заспала на течение и вентилатор), дали не се повредих нещо като се чистих с клечките за уши или е нещо друго.Слагах капки за уши- никакъв ефект.

# 104
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 332
     Мастерче, newsm62 newsm62 newsm62
 
    Деси, ЧЕСТИТО! Аз също съм вече отпуска с едно прекъсване на девети за годишния съвет.Ще ходиш ли някъде на почивка?

 Зиче,какво правиш в тези жеги,душа?

 Диде и аз съм от вашия отбор.Никой не може да ме убеди,че трябва да спра да пуша,щото...!

Общи условия

Активация на акаунт