АПРИЛчетата папкат, акат най-добре, а замириса на море!

  • 11 489
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 11 018
catty_m, стискам палци Peace

мегиАН, Рая спи 2-3 часа следобяд и нощем 8-9 часа.

# 286
  • Мнения: 1
Здравейте на всички!

Дени как е Аничка? Надявам се, че вече е добре милото.  Heart Eyes

Catty m, стискам палци всичко да мине добре!

Пате, дано и при вас леко мине операцията и бързо да я забравите!

Larsen, наистина ангелите-хранители са ви закриляли! Дано бременната жена не е пострадала, че заради една тъпа шахта каква голяма беля е станала!

Ние бяхме днес на консултация - 12,190 кг тегло и 77 см височина (само 1 см е пораснал, което ми се вижда нереално, но педка ме успокои, че се получава леко несъответствие в см защото вече го мерят прав, а не легнал както беше до предния път).

Вече спим по 1 път през деня по 2-3 часа. Е, ако е станал по-рано сутринта си подремва 30-40 мин. преди обяд.

Болничките бързо да оздравяват, че е много гаден този летен вирус, най-вече за дечицата.

Лек и спокоен ден на всички!  Hug

# 287
  • Мнения: 221
Кати,силно стискам палци,надявам се да ви зарадват с добри новини! Praynig Hug
Пате,кураж и на теб и дано скоро и двамата забравите за операцията! Praynig Hug
Детска кухня-Калина е от 7-месечна на държавната кухня.Хапва си с апетит готвеното в казана Laughing,а на моите манджи,дето им се старая толкова много-се мръщи.Май ги пренасищам с месо и зеленчуци newsm78.Частната ни идва скъпо,иначе бих опитала и аз.  chef
Спане-Кики спи от месец насам,по един път на ден-между 2 и 5.
И аз да ви питам нещо-Мажете ли дечковците вечер обилно с олио или лосион.Имам чувството,че и е топло на Кики и мажа само под мишничките , сгънките на крачетата и дупето.Имат ли нужда от мазане на цялото тяло?Май вече пораснаха,ама...... newsm78
Рибено масло-и аз ще питам лекарката как да го давам.Калина пи 4-5 месеца коластра и зелена енергия/водорасли/,но от февруари не съм я подсилвала с нищо.Наблягам на плодовете и се радвам,че обича лимони малкото зверче.Така сладко си ги гризка.
Прегръдки на всички и бързо оздравяване на болните. Hug Heart Eyes Hug

# 288
  • София
  • Мнения: 6 282
Откакто почнаха жегите спряхме да мажем Бобо след баня (преди мажехме с лосион, олиото се ползва смао първия месец при нас). И аз симислех, че в тази жега не е особено приятно да го намацаме целия с лосиона. Мажем смао лицето с Нахкерцен балсама ан д-р Тайс, че му се изсушава кожичката и от целувките     Rolling Eyes Мажем и понякога дупето с крем против подсичане. Това е. Може би есента пак ще почнем да мажем телцето, ще видим.

Каква е тази коластра, която давате за подсилване?

# 289
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
ние се мажем доста,защото Кристиан е наследил "гъшата кожа" на мама.Кожата ми е като на попарено пиле....не мога да я оправя от много години това е.Криси го мажа и аз с Нахкерцен на Др.Тайс.Засега не виждам ефект.При него кожата е суха само в областта на предмишницата,но гледам,че участъка се уголемява.Препоръчаха ми лосиона за суха кожа на "А-Дерма" и мисля да пробвам с него.Иначе тялото също го мажа с млякото за след баня на Чико.Много съм доволна от него,а и така хубаво миришеееееее........
Спане,веднъж на ден,според зависи.Понякога 1 час,друг път 2 часа.За сметка на това,като легне вечер в 21:30-22,та до 9:30 на сутринта си нанка. Laughing
Частната кухня,може да пробвам по-нататък,но засега ние не отказваме ядене на държавната.Не му харесват само "сухите десерти".Притеснява ме,да не би храната в частната да е много едра.Криси има проблем с дъвкането на по-големи парченца. Rolling Eyes но по-нататък,ще пробвам:)
Време е за нова темичка май:))))
Приятна вечер Hug Hug

# 290
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 765
catty m, не е толкова страшна процедурата и съм сигурна, че резултатите ще са добри. newsm10

Следя с интерес темата за рибеното масло, може и аз да пробвам, че на есен в яслата сигурно всичко ще прихващаме...

mama_na_kiki, и Борис не винаги иска да дъвче храната от детската кухня.

За гърнето - голяма мъка е това приучване, ама трябва за да няма бактерийки Mr. Green Слагам го на гърнето, нищо - става и се изпишква. Не е да не знае за какво служи гърнето, защото като му се пишка или другите неща ходи и си го търси. Ама фифити -фифти още. Добре, че е топло и ходим само по слипове...Иначе нощно време спи без памперс вече 2 седмици и нямаме инциденти. Имам чуството, че проявява характер.

Приятна вечер Peace

# 291
  • Мнения: 221

Каква е тази коластра, която давате за подсилване?

Когато Кики се разболя и бяхме в болница,след това се занизаха болестите една след друга.Лекар ни предписа ЗЕЛЕНА ЕНЕРГИЯ и КОЛАСТРА.Това са капсулки с прах,който разтварях във вода.Сутрин се дава зел.енергия ,а вечер коластрата.Фирмата-вносител е нещо от сорта Аквасорс  newsm78 май....ЕГН-то си казва вече думата...... EmbarassedАко искаш ще се поинтересувам повечко. Hug

# 292

Общи условия

Активация на акаунт