Дюканки хубавелки - изкукали лелки - 113 тема

  • 52 815
  • 998
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 102
И не мога да се стърпя - до всички метъл-братя и сестри - малко допълнителна енергия:
http://www.youtube.com/watch?v=BFuIc2sRFxs

Тенкю   bouquet

Забравих да напиша още нещо много важно, става въпрос отново за съпруга ми. След успешното сваляне на 15 кг се почувства страхотно - вече няма високо кръвно и сънят му се подобри значително , пулсът му падна от 100 и нагоре до 73 в минута / всичко това с лекарства не можа да го постигне /, мисля че това най- вече го мотивира  за спазването на режима. а аз съм много щастлива заради него. Най - хубаво е когато те видят приятели които не са те виждали от дълго време- той поне искрено се зарадва на изумлението им, и аз също - защото бях инициатора.

Този път вече чао  !!!!

# 436
  • София
  • Мнения: 2 896

вече няма високо кръвно и сънят му се подобри значително , пулсът му падна от 100 и нагоре до 73 в минута


и при мен го има този ефект

# 437
  • Мнения: 305
Моми4е та ве4е съм 64кг а бях 66 newsm44 smile3521 smile3521

Бравос  bouquet

# 438
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
....
Някой да съм пропуснала?!  newsm78

Мда... Мен  и newsm06   smile3516  smile3515  newsm61

 smile3534 Ни съм - ти си към организаторите  smile3533 Two Hearts


New Valia, Dari68 - записани стииииии  Peace

Мама на Хриси - не се сърди - ГОЛЕМИ ЧЕСТИТКИ И от мен - на патерици  smile3525. Не сме те забравили нарочно!
А ти що не ни почерпиии  Crossing Arms hahaha hahaha

# 439
  • Мнения: 552
Здравейте, сладурки  Hug

КатеДжин, уау! Изглеждаш перфектно  Hug

Татит, нямам дуни, просто си прекрасна  Hug

Кри Hug

Моята трета е към края си. В началото си спомням как плахо я започнах и с какъв страх се качвах на кантара. В случаите, когато имаше леки плюсчета ми беше ужасно кофти, но нещата постепено се успокоиха и си дойдоха на мястото. Дори не я спазвах стриктно. Случваше се да имам повече от две порции нишестени и повече от две гали на седмица. Също и пропуски на протеиновия четвъртък. Но ето, че вече почти в края килограмите са си точно толкова, колкото и в началото на задържането. Доволна съм. Намерих своя начин на хранене и баланс между различните храни.

А сега да си Ви гушна Вещи, Съни, Фоли, Насти, Геци, Славе, Джуфка, Креми, Дори, Нелка, Ленка, Перле, ЦветиР, Пиленце, Деата, Диа, Гуди, Жедира, Марини, Ривела, Приси  Hug

# 440
  • Мнения: 33
Минавам да кажа Здравейте. Чак сега ми остана малко временце.
Честито на загубилите килца- визирам Тинтири Минтири, чудно приказен резултат бих казала. Все така да ти върви и за напред. Аз също май съм загубила едно килце. Ама ще се похваля като станат две  Joy, за всеки случай. Главата продължава да ме цепи вече трети ден, почвам да си мисля, че е вируса.

Успешен и отслабващ вече полуден.
Ще пиша по-късно пак.

# 441
  • София
  • Мнения: 3 090
Мислиш ли, че само с това ще минеш? #Cussing out #2gunfire Пълен доклад как си и какви ги вършиш!
Тинтири  Hug браво за резултата и честит месец!  bouquet

# 442
  • Мнения: 853
 Confused Confused Confused Embarassed Embarassed Embarassed
Малко по-късно ще пиша ,че имам малко работа Sad
Само да кажа ,че ми липсвахте Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 443
  • София
  • Мнения: 2 896
Аууу, сега видях снимките на Катяджин и Татитт, браво на вас!!!   bouquet

Аз забравих да кажа за килата ми колко са - имах лошо преживяване преди 3 седмици като се качих на електронния анализиращ кантар, изкара ме с 4-5 кила повече от механичния, което значи че съм стартирала диетата на 81-2 кг.  Embarassed
е, сега, на въпросния кантар съм 76.5, не са много свалените кила, но ми личи определено. Лошото е, че срок за това сваляне не мога да дам  Embarassed
в сантиметри обиколките - талията ми най-после падна под 100 и сега 99 см  Laughing
ханша ми е 107 (от 113), бедрото в най-дебелата част от 64 на 61.5.
Най-видима е разликата в краката ми, а не искам така, тоест искам де, ама искам коремът повечко да се топи  Sad

това е, оплаках се, тръш  Mr. Green

# 444
  • София
  • Мнения: 2 613
Здравейте, момичета-  bouquet
Много от вас изобщо не ме познават, и се извинявам че се натрапвам така в темичката- Embarassed Embarassed Embarassed, ама на мен засега Дюканка в отпуск (бременна съм и затова сега ми е много трудно да спазвам съвсем точно фазите) много ми домъчня за много хора, които аз помня!
На тях- много  Hug Hug Hug от мен!
На всички- много успех!!!!!!!!!!!!!!!!
Виждам, че настроението е на ниво- все така да е!

# 445
  • Мнения: 1 027
Здравейте, мацки Simple Smile
Тъй като имам доста задачки и нямам мн мн време, не съм чела обстойно и се извинявам на всички, които имат повод за празник, а аз ще пропусна   bouquet
Не мога да не отбележа, че Катяджин Heart Eyes е станала още по-прекрасна! Разликата е голяма. От срещата ни в СтЗ по Великден си се свършила... Изглеждаш мн мн мн добре! И наистина ръцете ти са станали мн слаби...да! Браво за постоянството и отличния резултат. Как вървят нещата при половинката и при Бисска?
Татит Shocked супер си! огромна промяна!  Hug
Ралче  wavey сега мисли за бебо и не се притиснявай мн за режима- ще се справиш после с килцата Simple Smile
Уж е лято и е топло, а аз доста добре си похапвам- не съм загубила апетита си Simple Smile ( особено за плодове-леле мале)
Няма промяна при мен, но при сегашния ми начин на хранене е нормално...
Поздрави и прегръдки за любимките ми!  Hug

# 446
  • Мнения: 1 417
Джуфка,тук съм.Дано на 27да си в София,за да се видим. Praynig Hug Hug
Лабело,и да не го гътнеш ,не се притеснявай  . PeaceАз в трета свалих още почти 5кг. Peace
VK,при мен най-добре действаше схемата4/3 Peace
Кате ,много си па Убаво ! Shocked Hug
Татит,ти искаш като дойда да не те намеря ли в пицарията .Добре де ,ще те търся по ъгълчетата. hahaha Joy Joy JoyБраво!Страхотна си!  bouquet
ance,браво !Това е чудесен резултат.  bouquet
Мишана, smile3513да се срамуваш! Joy Joy
Лео,аз пък с такава наслада си правя от твоите рецепти Peace Hug Hug Hug Hug
Рокипагане,губиш ми се в последно време. Naughty
Присила,за предпочитане е да не ядеш сладкиши,а и триците можеш а пропускаш.Аз ги пропускам почти винаги. Peace
Dahlia,появяваш се,изчезваш. hahaha Joy Joy Hug Hug
Дари68,ако дойдеш ,ще се запознаем. Hug
Кри, smile3503днес си много активна. smile3521 smile3501
Тинтири-Минтири,браво за страхотния резултат!  bouquet
Десивал, Hug Hug
Гуш,спокойно и аз изпаднах в ужас ,като видях 3кг разлика между двата кантара. hahaha Joy Joy
Ралче,появявай се да казваш как си! Naughty Hug Hug
Вещи, Съни, Фоли, Насти, Геци, Славе, Джуфка, Креми, Дори, Нелка, Ленка, Мамсче, ЦветиР, Пиленце, Деата, Диа, Гуди, Жедира, Марини, Ривела, Червенко,Росченка, и който съм пропуснала неволно! Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 13:32 от perlata

# 447
  • София
  • Мнения: 2 896

Гуш,спокойно и аз изпаднах в ужас ,като видях 3кг разлика между двата кантара. hahaha Joy Joy


ох, не знам, определено ми подейства доста отрезвително   Laughing
откакто се меря на него съм някакси по-мотивирана като виждам дори и малките разлики от по 200-300 грама.
механичния, освен че ме изкарваше по-лека, ме изкарваше и различни кг с всяко качване не него, да не говорим за различните еквилибристики, които като правиш върху него влияят на теглото  Laughing

# 448
  • Мнения: 444
perlata вече взе да ми се изчерпва търпението всяка сутрин да го гледам така кантара непомръдващ надолу... и затова се изнервям, но ще си трая до края на този месец все пак има доста до края му и смятам че все ще ги сваля тези килограми, мерси за успокоението

dorchester ето ти идея за по-добър вкус на зелевата супа- сложи си лъжица кисело мляко и малко босилек, като си хапваш, бон апети - аз вече изядох 2 панички с малко печени пилешки дробчета Simple Smile

ros4enka здравей  Peace

ral4e
успешна бременност, после ще му мислип на режима

MAMS успешна предстояща четвърта фаза   bouquet

Тинтири-Минтири другия път без бира ей  Naughty

Далия аз приказвам, ама не се знае какво шубе ще ме хване и мене като дойде време за трета, дай Боже по-скоро да е  Praynig

# 449
  • Мнения: 78
Здравейте и от мен момичета и момчета ! Най - накрай успях да изчета всичко до тук!  Embarassed
Да честитя месечинките на  chugra, Ivi_baby, Тинтири-Минтири, Тани, жозефа (1), radius (9), Tatitt(3), Zlatizcd(5), Аmerie(4), Merian(5) , Ance(1), Mim Sss(1) , Tadela (1)

Katyadjin чудесен резултат !
Моника успех и от мен !
Еми приятно изкарване на почивката!
Maikata na Hrisi злото да те забрави и ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на патерици и от мен! Да си жива и здрава и много щастлива!
VK не се притеснявай всичко ще се оправи!
Татит много добре изглеждаш!
Пух Мечо добре дошла!
Dessy_g welcome

Приятен ден на всички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт