ЮЛСКИ бебчета (тема 78 )

  • 11 892
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 223
Аз едно бързо записче правя, че утре ще се чудя що не ми излиза старата тема. Лека.

sela_wi, егати диапазона... много точни са им накрая мерките, просто...

# 16
  • София
  • Мнения: 123
Запис и от мен.

Сега "жулнах" една бира,та ми се замая главата,да видим дали утре ще съм още тук  Joy

# 17
  • Мнения: 840
Руми това с бирата, нещо вече взе да ми става съмнително. Аз всяка вечер си пийвам по една и нищо Thinking

# 18
  • Мнения: 79
Аз едно бързо записче правя, че утрме е ще се чудя що не ми излиза старата тема. Лека.

sela_wi, егати диапазона... много точни са им накрая мерките, просто...


Наистина е луда работа , но лекаря каза, че ехографа давал нормална грешка от +/-300-400 гр.
Като си помисля, че в началото на миналия месец бях за задържане, че пак по техните мерки бебето било много малко , а беше тръгнало да се ражда, сега наистина не знам какво да очаквам. И двамата лекари независимо един от друг казаха, 7 бдни могат да ме изчакат след термин, ако не родя

# 19
  • Мнения: 79
Руми това с бирата, нещо вече взе да ми става съмнително. Аз всяка вечер си пийвам по една и нищо Thinking

Да не би бебето да е привикнало с вкуса на бирата и да не му прави впечатление Laughing може при теб нещо друго да подейства

# 20
  • София
  • Мнения: 1 946
Привет!   Grinning

Честито на всички мами, които са родили своите бебчета, докато ме нямаше!   bouquet Да им растат рожбичките здрави и усмихнати!  Hug

Ние с Яна сме добре и вече сме си у дома. Сега спинка и си откраднах малко време, но по принцип нямам много...  Joy Като имам, пак ще пиша. Хайде, раждайте вече!  Mr. Green

sisoni, ще оправиш ли на първа страничка - 50см се родихме, а не 51... Благодаря!

# 21
  • Мнения: 174
Руми това с бирата, нещо вече взе да ми става съмнително. Аз всяка вечер си пийвам по една и нищо Thinking

Да не би бебето да е привикнало с вкуса на бирата и да не му прави впечатление Laughing може при теб нещо друго да подейства

Добро утро, момичета Simple Smile
Детето е привикнало и му харесва да пие, затова не му се излиза  hahaha
Аз след тежка вечер недоспиване малко да се пошегувам  Joy

# 22
  • Мнения: 174
saxophone добре дошла  Hug
разбираемо е за времето, не се притеснявай, ние сме си тука  Mr. Green

Интересно всички казват с какво разкритие са, а мен никога не са ме преглеждали за такова  newsm78

А как ме боли кръстчето особено след 00, скачам моментално права и тичам да лягам на една страна  Confused  Sick

# 23
  • София
  • Мнения: 553
Добро утро момичета !

И ние бяхме вчера на лекар по ЗК, но пак не ме гледа лекарката вагинално - ясно е, че чак на 14-ти ще си ме гледа моя си лекар. Дано не се окаже само, че имам някакви гадинки или нещо такова, че няма да има много време за лечение. Иначе бебка е добре. Не ми каза този път точни килограми, но като ме мери каза, че е големичка и тоновете са й добре.

Аз сега отивам да зготвя нещо докато не е станало много жега и после ще оправям на каката стаята, която най-накрая е готова и зглобена и е направо страхотна - та ще трябва малко да почистя и подреждам, че Билянка толкова й се радва още в този й вид, пък си представям личицето й довечера като се върне от градина и аз съм я оправила и подредила с играчки - нямам търпение просто   Grinning

Лек ден на всички - и не излизайте много между 11 - 16  ч., че днес ще е много топло - дават го най-топлия ден за юли.

# 24
  • Мнения: 142
Сисонка, мерси за темичката   bouquet
Села ви, и при мен ситуацията е подобна, само дето бебето е високо, а и разкритие нямам. Голям кеф  Confused
Отивам на запис на тонове, но вече ми е доста сдухано Cry Cry Нямам никакво настроение newsm11 Утре ми е последния ден и след това ме прибират в болницата.....

# 25
  • Варна
  • Мнения: 289
Хелоуу
Сакси, добре дошли с малката Яна, да сте живи и здрави и много да ви радва малката бебка!!!
Аз станах в 6.00..Незная защо.. Rolling EyesСънувах бебенцето, което съм родила..Вече ми се иска малкото 
хайванче да излиза, но все пак имам време до термин...Няма да се изнервам, че някои с по 2 седмици по-напред от мен чакат още..Довечера се надявам да е оздравял доктора ми от дископатията  ooooh! Laughing и да отиде на работа в болницата ..за да направим запис на тоновете ...

# 26
  • Мнения: 9 903
я какъв хубав блог си има вече Яна, сакси има време за всичко  Wink

# 27
  • Мнения: 66
Дубрютроуу!Тази нощ съм спала като пън-само с едно ставане и сега се чувствам ОК.Но имам едно питане към момичетата чиито термини минаха,те не са родили още-след като мина датата при кого отидохте,при лекаря,който ви води ЖК или в болницата където ще раждате?И още всеки ден ли ходите на мерене на тонове,колко време ви казаха,че може да мине докато ви предизвикат раждането?Знам,че сигурно ви е гадно да говорите по тоя въпрос,но ми се иска да имам инфо,че мисля и аз вървя по вашите стъпки,а не зная какво трябва да правя.
 Добре дошла на Сакси и малката Яна  :bouquet: Леле,Сакси, страхотни снимки и коментари чак ми текнаха сълзите.

# 28
  • Мнения: 235
Да ти е жива и здрава Яна, Сакси! Страхотна малка принцеска! Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 3 411
sisoni, голямо благодаря   bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт