ЧДГ ЕЖКО БЕЖКО - в Драгалевци - не водете децата там!

  • 14 923
  • 142
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 576
Не съм гадничка, а напротив даже съм много красивичка и много умничка и много известничка..... и по телевизията ме дават ако искаш да знаеш.

Това разпали любопитството ми... ще дадеш ли още някой жокер? Например блондинка или брюнетка?   

Сега сериозно. Радвам се, че се чуха и други гласове и че директорката се включи в темата. На мен не ми е необходимо да се раздухва повече случаят и мисля, че позицията й на премълчаване е правилна, макар че ако бях на мястото й, сигурно бих опитала да се защитя и обясня. Но така само още повече ще се раздуха случаят и както има една приказка, л-то ще удари вентилатора  Joy То и така се размириса доста, след тези завити в раничката гащички... Моля някой от другите посетители на детската градина, споделете възможно ли е това? Много ме съмнява, но знае ли човек...

Емем, здравей отново!  bouquet
Не давам жокери, може би друг път в друга тема.
По въпроса за гащичките - невероятно е нали! Но за съжаление е истина - казвам го за последен път.

# 91
  • Мнения: 576
Дъщеря ми ще тръгва скоро на ясла. Докривя ми от написаното за "Ежко Бежко", защото в главата ми се заредиха куп неприятни сюжети ooooh!
Още повече ме стресна факта, че доволните от това детско заведение пишат за градината или децата им са тръгнали там по-големи. А и всички с позитивни отзиви са гости  newsm78
Представям си какво ни чака в държавна ясла  Thinking Замислих се дали да не търся бавачка  Rolling Eyes

madchen, не се притеснявай предварително. Не е задължително такива неща да се случват и с твоето дете, но не забравяй, че е възможно. Наистина, много е неприятно, но може да ме разберат само родители, които са преживели такова разочарование като мен. Всичко е добре, когато завършва добре! За мен ЧДГ ЕЖКО-БЕЖКО е минало! Късмет! Peace

# 92
  • Мнения: 4 877
Рени, аз не вярвах, ама каква тема сътвори! Че и директорката привика. Евала!  Hug

(междудругото директорката подходи, според мен, супер умерено)

Ама се чудя колко са родителите в тази ЧДГ, че стана супер интересно с всичките постове и дали да чакаме още. Отпускарски период е и да не изпуснем нещо.

Всъщност от коя година съществува "Ежко Бежко"? Аз си мислех, че е някъде от 2002-3 г. И тогава беше перфектна. Сега не знам, но ми стана мъчно, че нещо толкова хубаво, се е съсипало така бързо.

# 93
  • Мнения: 3 268
Това,че всичко хубаво,което се написа за градината е от гости,ме убеди напълно,че е написано от един и същ човек.Този човек нека да си върши по-добре работата,а не да се чуди колко комплименти да си направи.
Направо съм възмутена от подхода на един педагог.

# 94
  • София
  • Мнения: 8 943
                                    Уважаеми посетители на BG-mamma,
  
.Разбирам Ви много добре как се чувствате  и че на Ваше място сигурно и аз бих се чувствала по същия начин.Но тук вече идва разликата-аз не постъпвам по начина,който Вие сте избрала-и това е най-нормалното нещо на света.
Сигурна съм,че ще се съгласите с мен,че не трябва да говорим лошо за никого,а да казваме всичко хубаво,което знаем за всеки човек.Всеки глупак може да критикува,да съди и да недоволства-и повечето го правят,но се иска характер и самоконтрол,за да бъдеш разбиращ и прощаващ.
Аз не съм Рени, ама това хич не го разбрах, ако може за разяснение. Значи тук трябва да пишем или добро или нищо? И всеки който критикува е глупак? Тук вече доста хора ще се почувстват обидени, защото във форума има доста теми с критики. Значи ако искаш да те приемат като човек с характер, трябва да прощаваш и разбираш (дори гащичките с подарък). Еми извинявайте, ама по-тъпо нещо отдавна не бях чела.
Колкото до нароилите се анонимни защитници на градината, за мен лично това е показателно, че нещо не е съвсем наред там.

# 95
  • Букурещ
  • Мнения: 7 841
След всички изписани глупости, в крайна сметка Директорката си зарови главата в пясъка, нито изясни нещо, нито можахме да прочетем нещо смислено, нито разбрахме нейната гледна точка (нали винаги имало две)

Единственото, което стана ясно, че майката на детето е известен счетоводител, който се появява по телевизията, без никакви материални затруднения и че миришело от раницата на детето.

Но какъв беше смисълът да се пишат толкова страници след като не разбрахме по никакъв начин от Директорката каква истина премълчава известната госпожа-майка на детето.

Г-жа Божкова да не се почесва ами да се хваща за клавиатурата, че имиджът и се срина тотално и да внесе яснота, защото вече и от темата мирише.

# 96
  • Мнения: 576
Хей Liorena - ти какво очакваш да напише Божкова - че всичко е лъжа! Е да знаеш, няма да ме учуди.
Усещам иронията ти и се питам какъв ти е проблема. За теб са глупости  - за мен реалност. Хайде мойте уважения!

# 97
  • Мнения: 7 821
Еххх, много сте мнителни.
Следя темата, не пишат едни и същи гости, ако започнат да го правят ще ги изтрия.
Не разбирам защо толкова се палите все пак и другата страна има право да се защити ... каквото и да си говорим мненията за градините са субективни, едни очакват едно други друго ... при всеки случай обаче е хубаво да има повече инфо, пък който го интересува ще си направи изводите.

# 98
  • Букурещ
  • Мнения: 7 841
Хей Liorena - ти какво очакваш да напише Божкова - че всичко е лъжа! Е да знаеш, няма да ме учуди.
Усещам иронията ти и се питам какъв ти е проблема. За теб са глупости  - за мен реалност. Хайде мойте уважения!

Очаквам г-жа Божкова да се включи по-активно за да приключваме и да се разбере нейната гледна точка. Това очаквам.

 newsm78 ти сега и ирония усещаш, ама как я усети тая ирониая след като не виждам никаква ирония. Темата е достатъчно сериозна, малко миризлива, но сериозна, ти сега ирония.....недей така.

Ти вече каквото и да пишеш по този случай не е интересно.
Само директорката оттук нататък е интересна. ще взема да и се обадя направо да я питам къде се мае още, че не се е хванала за клавиатурата. да, направо отивам в сайта на градината да видя тел. номер, че стана време да слагаме ракията и салата дакато се накуми г-жа Божкова да се включи.

А ти ако искаш, вземи да напишеш с какво е по-различна НЕМО - откога съществува НЕМО най-малко, година на създаване? персонал - образованието на персонала, години трудов стаж в частния бизнес с детските градини на персонала? къде се готви на децата - на място или на друго място? Видя ли си документи за произход на храната? това ще е по-смислена информация.

# 99
  • Мнения: 576
Хайде пък сега къде ме хвърли. ooooh!
Темата не е за Немо.

# 100
  • Sofia
  • Мнения: 4 229
Лиорена, започвам да си задавам въпроса дали пък г-жа Божкова не се е претворила в тебе?  Laughing Laughing

# 101
  • Букурещ
  • Мнения: 7 841
Лиорена, започвам да си задавам въпроса дали пък г-жа Божкова не се е претворила в тебе?  Laughing Laughing

твърде е възможно. Laughing

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 4 229
Ами така кажи бре! Темата ще направи обратен завой веднагически, гаранция-франция!  Wink

# 103
  • Мнения: 576
Лиорена, сигурно си права... Спирам да пиша. Не очаквах чак - толкова голям интерес по темата. Цела ми е изпълнена - родителите прочетоха, директорката също. Нищо не съм излъгала. Ще гледам да се въздържа и само ще Ви чета.
Нека всеки сам за себе си да прецени и да направи изводите си.
За мен тази тема свършва тук и сега.  "предполагам"
Точка.

# 104
ПРИВЕТ МАМИ!

ПО ЕДНА СЛУЧАЙНОСТ МОЕТО ДЕТЕ ПОСЕЩАВА СЪЩИЯ ДЕТСКИ ЦЕНТЪР "НЕМО", В КОЙТО ХОДИ И МАЛКАТА РАЯ!!!
НО ЗНАЕТЕ ЛИ КЪДЕ Е УЛОВКАТА - ТОВА ДЕТЕНЦЕ ВЕЧЕ НЕ ХОДИ И ТАМ. НАПУСНАЛА Е ПОД СЪЩИЯ ПРЕДТЕКСТ. РАЗБРАХ СЪЩО, ЧЕ ПРЕДИ ЧДГ "ЕЖКО БЕЖКО" Е БИЛА В ДРУГА ГРАДИНА, А СЕГА ЩЕ Я ЗАПИСВАТ В СЛЕДВАЩА. ХОРА, ОТВОРЕТЕ СИ ОЧИТЕ - ДАЛИ ПРОБЛЕМА Е ДЕТСКАТА ГРАДИНА ИЛИ В МАЙКАТА! МАКАР ДА НЕ СЪМ СПЕЦИАЛИСТ В РАБОТАТА С ДЕЦА МАЙ НЕ Е МНОГО ПОЛЕЗНО ЗА ЕМОЦИОНАЛНОТО СЪСТОЯНИЕ НА ДЕТЕТО ДА ОБИКАЛЯ ГРАДИНИТЕ НА СОФИЯ!
СКЪПИ ДИРЕКТОРКИ, МОЛЯ НЕ ПРИЕМАЙТЕ РАЯ ВЪВ ВАШАТА ДЕТСКА ГРАДИНА ПОНЕ ДОКАТО НЕ ЗАПОЧНЕ ДА ГОВОРИ, ЗА ДА МОЖЕ ДА СИ КАЗВА ВСИЧКО!

P.S. НИЩО ЛИЧНО, ПРОСТО ФАКТИ.

Общи условия

Активация на акаунт