Корместата тема - хайде на големите шкембета и на големите дупета - 2

  • 21 425
  • 505
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 686
Писах, писах и накрая не съм го публикувала с  newsm78 кърмаческия си мозък.
Ха ЗДРАВЙТЕ!

Поздравления Слави!- Лека и безпроблемна бременност ти желая!   bouquet
Талето  Hug Дано всичко се подреди при вас.
Светле, бях писала ЧЕСТИТО ТИ РАЗТРОПОСВАНЕ! (и до 2 седмици да се настроиш за раждане и да гушнеш бебчо, защото после чакането е много изнервящо)
Ние сме добре: ядем, спим гушкаме се и се люшкаме/ и пълним памперси естествено/.
Погалвам всички коремчета (с носталгия), че и аз съм от тези мами, които неуспяха да се насладят на бременността.
 Hug

# 451
  • Мнения: 827
TALETO дано удържиш поне още месец и наистина май е по- добре да влезеш в болница, поне там ще си под постоянен контрол Peace
Нефертити я без такива мисли Naughty Всичко е наред с бебо- нормално е да се тревожиш, всички се тревожим и не можем да се насладим на бременноста си Tired.За това поне се опитай да игнорираш лошите мисли и да се разнообразяваш с нещо за да не мислиш много. А що се отнася до пъпките, то всеки има пъпчици пък какво остава за организъм с хормони на Макс.
Ще стискаме палци на Рони и двете Асета да се похвалят скоро Hug
Лили кърмете се, глезе те и се радвайте на всички хубави моменти  Hug

# 452
  • Мнения: 3 621
Ами аз наистина отидох на лекар, и си спечелих поне 2-3 дена спокойствие, много ми се смяха с акушерката на страховете , ама поне ми казаха че ме разбират.Пуснахме и някои изследвания и картона ми отвориха и микробиологоя ми взеха пак, ама не се оплаквам нали искам постоянно да знам че всичко ми е наред
Талето  Praynig Praynig Praynig моля се нещата да се задържат и ако трябва ще лежиш докрая , ние сме с тебе и вярваме в щастливия край
Светле май съм пропуснала момента с разтропосването ти , ама честито, хайде скоро и то да ни показваш снимки на един хубавец
 Hug Hug Hug за всички

# 453
  • Мнения: 3 166
Нефертити,   Hug наслади се сега на двата дена спокойствие...  Peace
Лилинце,  Heart Eyes
А дано си права за мен. И на мен ми се иска да избегна напрежението на последните дни. Мен от сега са ми зазвъняли няма ли да раждам...  Confused

# 454
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Здравейте и от мене! И аз днес бях на преглед и няма нищо по хубаво от това да си видиш бебчето на ехографа  Grinning. И аз се притеснявах, бях вдигнала кръвно 120/70, а винаги съм със 90/60 и даже 80/60. Доктора и сестрата много ми допадат, много позитивни хора са, усмихнати, обръщат ми внимание. И на мен почнаха да ми водят картон, пуснаха ми изследвания, които ще ходя утре да правя и ми оформиха болничния. Казаха и да се настроя позитивно и че всичко което зависи от мен го правя.
Nefertity на мен също ми се появиха пъпки по лицето и по шията и бях почнала да си втълпявам, че кръвта ми се е натровила, защото сигурно се случва нещо лошо с бебето. Добре, че не го споделих с доктора, сигурно щеше да се развесели  Mr. Green
Taleto дано да не е късно за серклаж и дано нещата се подобрят дори и ако трябва да влезеш в болница. Според мен там ще положат повече грижи за теб, ако трябва няма да мърдаш от леглото, но стискам палци да си износиш бебето докрай  newsm10
Lili_X радвам се, че с бебка сте добре и се наслаждавате на миговете заедно  Heart Eyes

# 455
  • Мнения: 7 130
Мен от сега са ми зазвъняли няма ли да раждам...  Confused
Чакай още малко. След като изляза в отпуска. Харесала съм ти 15-ти август, но ако го пропуснеш ще трябва да стискаш до 15-ти септември.  Hug И аз те обичам, нали си знаеш?  Heart Eyes

Честито спокойствие за по няколко дни на Фивър и Нефертити. Пуберки пъпчиви. Да не би да сте контактували с тийнеджъри напоследък? Mr. Green

# 456
  • Мнения: 3 166
Чакай още малко. След като изляза в отпуска. Харесала съм ти 15-ти август

Хм, интереснооо. И аз тази дата харесах. Веселата - също. Peace Пък и такава символика има в нея... Рони, и понеже всички пишат тук, а не в месечната, да те питам нещичко- ти на път за морето откъде ще минеш,а? Grinning

Впрочем току-що открих интересен факт - момичетата за септември са започнали да се обебват. Значи наистина ще се ражда.  newsm78


Честито спокойствие за по няколко дни на Фивър и Нефертити. Пуберки пъпчиви. Да не би да сте контактували с тийнеджъри напоследък? Mr. Green

Хааа, значи не само аз съм мръсница. Видяхте ли ква била работата.  Grinning Ми тъй то - кой с пубери, кой с тъмнокожи... разнообразие да има.  Mr. Green

# 457
  • София
  • Мнения: 3 123
Нефертити,не се притеснявай за пъпките и аз съм имала по корема.То още коклко паранои ще имаш. ooooh!
Фивърче,мери си го редовно кръвното,че е важно.
TALETO,май си в 25-та седмица нали.Значи е късно за серклаж.Полежавай повече и никакви домакински работи.Аз като имах проблеми и лекарката ми ми казваше да добутам до 32-ра седмица и всичко ще е наред!Пожелавам ти не само да ги достигнеш,ами и да ги задминеш! Hug

# 458
  • Мнения: 7 130
Нефертитка, Фивче, дано с опитът ми да ви разсмея не съм ви засегнала. На моменти и аз не си понасям дърварското чувство за хумор, но съм постоянна.  Hug Hug  Hug Аз понеже когато си пообщувам с тийнове за известно време и се опъпчвам здраво. Затова се шегувам, че пъпките им са заразни, както и всякакви други хормони. Laughing

Светле, през Варна ще минем.  Peace

Тале, откакто написа страховете си след прегледа те мисля много.  Hug

# 459
  • Мнения: 3 621
Рони  чувствам че всичко казано тук е с най-добри чувства , аз лично няма как да се засегна, от думите на хора които обичам, и знам , че от сърце ме мислят  Hug
Талето  Praynig Praynig Praynig не спирам да се моля за тебе
Силвия май май и тя не се е отчитала, как си мила
Слави и тя да мине да каже едно дзак  Hug

# 460
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Нефертитка, Фивче, дано с опитът ми да ви разсмея не съм ви засегнала. На моменти и аз не си понасям дърварското чувство за хумор, но съм постоянна.  Hug Hug  Hug Аз понеже когато си пообщувам с тийнове за известно време и се опъпчвам здраво. Затова се шегувам, че пъпките им са заразни, както и всякакви други хормони. Laughing
Как може да си помислиш, че съм се засегнала  Mr. Green. Харесвам чувството ти за хумор и ме кефи как винаги носиш позитивизъм на хората  Hug

# 461
  • Мнения: 245
TALETO, много, много силно стискам палци...Знам, че ти е ужасно притеснено, но се опитай да не плачеш и да не се разстройваш, нали знаеш, че всичко усещат тези малките. Проучи варианта за влизане в болница и лежи.  Hug

# 462
  • Мнения: 502
Тале, спокойно миличка, майката му е лежането Peace!
Ставане само до тоалетна, даже, ако можеш да се набуташ в  болница да ти пуснат системи  е най-добре, а и това определено и ще те поуспокои за малко.
Устискай, не се притеснявай, недей да плачеш и мисли позитивно.Обади се на доктора по телефона - да те праща направо в болница.И когато нещата се стабилизират пак трябва да почиваш много, ниакво много ходене, вдигане на повече от 1кг/даже е много/, ще си пиеш но шпато и мангерота и това е.
Ще се срещанеш с принцесата чак когато му дойде времето Hug!

Дръж ни в течение как си, за да не се притесняваме моля те.

# 463
  • Мнения: 825
Талето, дано всичко с теб е наред, моля се на Господ.
Аз когато имах контракции в 5 месец ми слагаха системи кормагнезин, всеки месец по 5 дни, по 1 система на ден. И така до 8 месец. И тогава ми предложиха или в болница или в частен кабинет да ми ги слагат.
Така че спокойно можеш да полежиш в болница, да си по спокойна и да си под наблюдение. И да ти кажа честно, с тия системи и с Магнерота 3*2 устисках до края. В 8 месец имах вече скъсяване на шийката 50 процента, но пак си устисках. Обаче само лежане мила, не ми даваха да ставам, само до тоалетната. Ядях в леглото.
Стискам палци всичко да е наред с теб и бебето. Praynig

# 464
  • Мнения: 515
Талето, Praynig Hug знам че всичко ще е наред ,почивай си миличка.

Светле нали ти казах трябва редовно да се отчиташ , че иначе настава паника Wink ,така май е с всички начело в списъка Laughing
Освен това е 15/08/08г. е след три дни ,а гледам че сте си харесали датата.

Поздравявам и Слави така се радвам Hug лека и безпроблемна бременност миличка.  bouquet

Аз продължавам да съм си в паника ,че неусещам бебка, днес пак съм на преглед към 4:30ч. незнам защо така ,дори когато усетя нещо лекичко после си мисля ,че от желание да я почувствам си внушавам ,абе луда работа  Crazy Все нещо да си има да се шашкаме нали Rolling Eyes В стремежа си да ме поуспокои милото ми вика "Мило ти просто имаш повече околоплодни води от другите" и той доктор стана.

Общи условия

Активация на акаунт