Търся/намерих, купувам/продавам... домашен любимец :)

  • 15 409
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
За бялата персийка с изваденото око все още нямам отговор.  Sad

А това малко котенце е много сладичко. Мъничка душичка Hug Heart Eyes. Дано да си намери късмета при добри и грижовни стопани. Praynig

# 16
  • Мнения: 854
За бялата персийка с изваденото око все още нямам отговор.  Sad

Много се радвам, че има хора като вас! Разбрах, че има и други кандидати за нея.
Дано това да забавя нейната попечителка - избора на най-доброто от добрите.  Peace




И да ползвам да ви покажа едни невероятни котета, които доста време чакат, а не разбирам защо - те са толкова красиви!


Момиченцата:



И момченцето:


ТУК  - оше снимки и цялата им тема.

# 17
  • Мнения: 416
Мили любителки на котките
ето тази маца си търси дом


"Днес дойде Пипа. Котката е кастрирана, на 6г, без порода, с разкошна козина, много добре гледана от една възрастна дама, с хигиенни навици, мила и гальовна. Има микрочип, паспорт международен и ваксинации. Дамата заминава за щатите при дъщеря си. Смяташе да я вземе със себе си. За съжаление в последния момент се оказа, че е невъзможно да я вземе. Търсим и двете осиновители на Пипа."  smile3518

Подобно на историята на Бушката с Маца и дядото за съжаление в БГ никой не пожела Маца
дано Пипа остане тук

Темата на Пипа
http://dog.bg/forum/index.php/topic,17800.msg0.html#new

# 18
  • през девет планини в десета
  • Мнения: 67
аз пък си търся английски булдог женски до 2 месеца.

# 19
  • Мнения: 416
Днес намерих едно малко черно коте - мъжко.... на окло 3 месеца е...в добро състовние, много е игриво,гальовно.... Немога да го задържа.... в момента го гледам в магазинът където работя ....  до края на седмица мога да го задържа след което ще се принудя да го оставя в някой двор или да го взема пред блока(където живея).... Ако има желаещи да ми пишат на лично....

# 20
  • Мнения: 651
Аз като една постоянно намираща и раздаваща котки имам въпрос:
Как се хранят току-що прогледнали котета  ooooh!

Тази сутрин някой е подхвърлил под терасата ни 3 бр.писукащи космати топчици..
Предполагам, че е дело на "хора" забелязали, че се грижим за котките зад блока,
но тези едвам са прогледнали, а и са без майка
как да ги храня...
не е удачно да ги изкъпя сега нали  newsm78

# 21
# 22
  • Мнения: 651
Благодаря на bushkata за линка, купих спринцовка, но не ми се получава нещо. Само едното яде другите ... ooooh!
ще пробвам и с пипета  ooooh!
Ето ги и трите:
 
А това е Тигър..той е приучен на котешка тоалетна и е много гальовен:
   

 

# 23
  • Мнения: 6 993
Oу, шушчици, дано оцелеят.

# 24
  • Мнения: 13
Можете да си изберете едно или просто да разгледате сайта тук:
http://kutre.svoboden.net/

# 25
  • Мнения: 4 585
Мила от Марс, налей малко мляко в малко разлато съдче, примерно колкото пепелник.
С телесна температура, като си топнеш пръста вътре да не ти е горещо.
После слагаш едно коте до съдчето, и лекичко му натискаш г главата надолу и я пускаш.
Целта е да се оклепи муцунката и инстинктивно да се оближе. после пак, и пак.
Все някога ще започне да лочи. Различните животни са различно тъпи и упорити.
Най големия ми успех е при домашно зайче, чиято майка го роди и умря с другите.
на биберон за агне отвътре навън пъхнах само прозрачната част от пипета до половината,
а после биберона слагах на стъклено шише с мляко и така. Млякото бе козе.
За котетата пак да кажа, това купещкото мляко е бяла вода.
Ако има някой наблизо да продава, да купуваш директно от производителя, давай на котетата, яж и ти.
Козлетата са най очочорени, само два пъти като го топна и почва да пие мляко като вода.
Имах една проклета коза, всяка година раждаше две бели и едно цветно, и на втория ден
не даваше на цветното да суче вече. Като го блъсне с глава, го закарва на другия край на кошарата.
Като я заклахме, направих главата й като ловен трофей.

# 26
  • Мнения: 1 312
Аз като една постоянно намираща и раздаваща котки имам въпрос:
Как се хранят току-що прогледнали котета  ooooh!

Най-близкият заместител на кърмата на котката е:
Прясно мляко/ 1/2 литър+1 жълтък+1 чаена лъжица мед/.
Има и готово сухо мляко на Beaphar,на което има схема за правилно хранене.

# 27
  • Мнения: 651
....Като я заклахме, направих главата й като ловен трофей.
ooooh! ooooh! ooooh! Боже господи....вълча му работа..(иначе обожавам козя пастърмица и  Wine Glass)

Иначе "кърменето" върви добре (със спринцовка - като засмучат буталото самичко върви).
Купувам от една баба селско мляко т.е. домашно. Затоплям го и температурата проверявам като допра шишето до клепача си..ако не пари е 38 градуса.
Проблема ми е, че като заспиват си смучат ония работи (едното не може да седне  Cry) разделям ги в отделни кашони, но пак прескачат и се купчат. Бебешка им работа.
Продължавам да им търся стопани...

 
Продължавам да им търся стопани...

# 28
  • Мнения: 1 336
Много обичам котки, записвам се да следя

# 29
  • Мнения: 405
аз си търся дакелче от доста време.ако наякой може да помогне,ще му бъда много благодарна
Flutter

Общи условия

Активация на акаунт