С НОЕМВРИйска стъпка шеговита, есента ни ще е плодовита!

  • 8 933
  • 301
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 7
много е интересно!
За секса ,ние веднъж сме го правили само и после айде контракции та инжекции,и от тогава забрана,не смея и да питам вдигната ли е  - все се тревожа................. newsm78 а алтернативи - не искам.................. Sad
Пепена аз пак съм на рожден ден в събота ooooh!
клипчетата за кърмене са невероятно интересни,аз ги гледах вече,след като порових във форума за кърмене! Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 191
Мая, браво мила Hug.
Мишле, Диди, Мирабела честити ви моми newsm51.
Кинли, честито ти момченце smile3525.
Лайтблу, не се тревожи за болките, но ако можеш почини си малко, за да се успокои матката Hug.
Чакаме ли новини от някой newsm78? Ако да стискам палци на всички Hug.

# 48
  • Мнения: 77
Мирабелка, честити ти розовки гащурки.
Майче, няма по-хубаво нещо от това д авидиш, че бебчето е наред.Сега само позитивни мисли и емоции.

# 49
  • Мнения: 31
Майче, страхотни новини ни сервираш днес чак ми вдигнаха настроението, защото нещо ми се беше приспало, само така много се радвам  newsm44 smile3501 newsm44 newsm44

 Мишле, Диди, Мирабела, Кинли браво за розовите и сините гащички.

Относно секса и ние сме пълни въздържатели, защото предната бременност точно след него ми започнаха проблемите кървене и болки с неясен произход и приключи със спонтанен, и сега дори не съм и питала доктора просто така си решихме двамата, а и в Плевен като ходих на изследвания чух от гинеколог, че при рискова бременност секса не е препоръчителен.

# 50
  • Мнения: 37
БРАВО МАЯ!!! Радвам се за добрите резултати....само дето толкова се претиснява - но това е да си майка - все има за нещо да се претисняваш!!!
Мишле, Диди, Мирабела честити ви момичета. Кинли, честито момченце.

# 51
  • Мнения: 827
Мая много се радвам че резултатите са супер Hug  bouquet Аз също имам час точно за 14 юли при Марков ама моя час е в 15:00 часа.Ако ще ходиш казвай може да се видим.

# 52
  • Мнения: 297
Честити ви  stork-girl и  stork-boy съкровища.Като чета и много се радвам за мамите видя ли бебешоците си.Само такива хубави новини да се чуват.

# 53
  • Мнения: 81
Здравейте ,мамчета аз да ви се оплача ..то веднъж да е приятно временцето и аз така да проспя хладния следобед smile3511 smile3532 много съм зле  smile3515
Мишле,Дани,Мирабела newsm51
Кинли smile3525много се радвам
Мая newsm44 newsm68  love001  love001  love001

# 54
  • Мнения: 81
А и аз да питам нещо .Гледам за контракции си бъбрите ...нормално ли е да нямам такива  newsm78

# 55
  • Мнения: 24
А и аз да питам нещо .Гледам за контракции си бъбрите ...нормално ли е да нямам такива  newsm78

Абе Софи и аз това питам другите мами и се чудя може ли да имам и да не ги усещам - ама нещо не отговарят бе Sad

# 56
  • Попово
  • Мнения: 687
Den4o, нормално е... в 32 г.с лежах в болницата заради високо кръвно и съм имала контракции а не съм ги усещала Embarassed чак като ме включиха на апарата ми казаха, и ако не бях влязла в болницата заради друго не ми се мисли какво можеше да се случи  ooooh!

# 57
  • Мнения: 1
 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm68 newsm44

Сега си идваме от докторааа.
каза че всичко с БЕбоков е наред ... крачета, рачички, сърчице (бие със 136 удара), дробчета, гръбначен стълб ... абе всичко... каза да си бременее мамчето спокойно.... отговаряло си детето на термина ... наистина си има пишка (не е било друго) .... абе направо кеф   bouquet

 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 newsm68 newsm68 newsm44

Пожелавам на всички такива готини резултати.

# 58
  • Мнения: 24
Татко Барба бравус на тебе - честито за хубавите резултати Hug
Пепена мерси за инфото - ами какво да правя тогава  newsm78 - ха де???
На ехограф не се виждат контракции - ама то не е казано, че трябва newsm78
Хм!

# 59
  • Мнения: 398
АЛЕЛУЯ!!! newsm20Успях да си подам документите в КАТ.Направо не е за вярване.
Банда за един час ме няма и какви хубави новини само, много  stork-boy  и stork-girl
Татко Барба така е-Мартиновците таз година мъжки правят  Joy
Пепено казвай га ша идваш.Събота в колко часа и къде.Ти ся ще ни дойдеш на крака как няма да те уважим.Айде Варна стой се преброй се.

Общи условия

Активация на акаунт