С НОЕМВРИйска стъпка шеговита, есента ни ще е плодовита!

  • 8 937
  • 301
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 24
Мамиии - голяма съм заспа - абе някой беше пуснал един линк с всички размери на бебето -  както ги дават на видеозоните - обиколка на главичката, дължина на бедрото и тн. - обаче не мога да го намеря где е - може ли да го пуснете още веднъж  Praynig
мерси ви  bouquet

# 61
  • Мнения: 3
И аз да се запиша с още една госпожица, че нещо ни водят мъжете Simple Smile)))))))))))))

Поздрави на всички и лека бременност!

 Simple Smile  bouquet

# 62
  • Попово
  • Мнения: 687
Ели, у събота преди обед съм фрее, кажете вие мястото, не е проблем Simple Smile ще се търкулна до там  Joy
честит  stork-boy на БарБарон-я и Мама Ана, а на stellita stork-girl  Hug

# 63
  • Мнения: 398
Ако искаш пред Макдоналдс на Черно Море.От там ще слезем в морската на хлад.Кажи в колко часа ти е удобно.
Мацки някой знае ли нещо за т.нар."електронен подпис"?Къде се прави, как по-точно и кой може да ми даде информация?

# 64
  • Мнения: 313
Ели в нета има инфо....напиши в google ел. подпис да речем Варна и ще ти излязат фирми които предлагат тази услуга.Мисля че в изчислителния център също има такава услуга.
http://www.is-bg.net/site_io/?cat=42&3d74f9e9fd9a8e81279d94eef40bdf31

# 65
  • Попово
  • Мнения: 687
О'К, само за часа ще се уточним допълнително , все пак на колкото се може повече пийпъл да е удобно  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 398
Тофифи  Hug
Направо си ми като личен асистент
Айде бе варненци кво става.Пак ли поименно и един по един ще се викаме red nono

# 67
  • Мнения: 114
Момичета да ви кажа и мен ме е страх да не би да имам контракции и да не разбера, ама вчета като ме стегна корема разбрах какво е да имаш ама без болка де. Така че уверявам ви ако ви се случи така няма как да не усетите, че нещо не е наред. Корема става като камък твърд ( там където е бебчо, че при нас е още малко за да се стегне целия корем)  и малко придобива форма на яйце.

Страх ме е малко от такива работи. Дано да беше случайно тези два дни, да са от тези дето им викат подготвителни.

Колкото до секса и на нас не ни дават, пък и сега след вчерашните ми перипети със сигурност няма и да се опитваме.

# 68
# 69
  • София
  • Мнения: 210
Добър вечер Simple Smile аз не съм се отчитаяла от няколко дни. Бяхме на ФМ при Димитрова.Малко сме разочаровани от прегледа, че продължи 10-15мин, всичко е наред и вярвам , че е така. 280г тежим и най-после ми слагайте розовите гащи   261uu Имаме си и диск със снимки и филмчета. Този час за ФМ го взех от една мама от тук, така че сега мога да отстъпя моя , който е на 6.08. Има време , така че пак ще го предложа като наближи време.
Ние нямаме проблем с  luvbed , още на първия преглед доктора ми каза да ползваме презерватив, но понякога нямаме де.
И аз имам болка в костта между слабините и дясното бедро и не ми минава. Не съм питала никого, но мъжо ме светна че тазът сигурно ми се разширява. Вече съм по-спокойна като знам, че и на вас така са ви казали.

# 70
  • Мнения: 313
За събота може и аз да дойда, ако не изникне нещо.

# 71
  • Мнения: 114
Количката е супер. Аз бях харесала подобна в един магазин. Много са готини. На мъжа ми му стана лошо като видя цената. От сега събирам за нея пари  smile3508

# 72
  • София
  • Мнения: 210
И аз тези дни се заглеждам по колички, по-точно проучвам модели и цени в интернет. Тази е егати странната количка, доста идейно с двете седалки и цената я бива. Вие насочили ли сте се към някакъв модел вече, който искате да купите?

# 73
  • София
  • Мнения: 3 789
Мамиии - голяма съм заспа - абе някой беше пуснал един линк с всички размери на бебето -  както ги дават на видеозоните - обиколка на главичката, дължина на бедрото и тн. - обаче не мога да го намеря где е - може ли да го пуснете още веднъж  Praynig
мерси ви  bouquet
Аз го пуснах в миналата седмичка, ама Барбарона се направи на разсеян и не го е добавил. Сега ще го издиря и ще ти го дам.
Барбаронски, Мама Ана - радвам се за хубавите новини! Hug


Денчо, Ето

Еййййй, днес е бум на госпожици! Стелита, Трифиbouquet

Последна редакция: ср, 09 юли 2008, 18:53 от Мишле_

# 74
  • Мнения: 1
АЛЕЛУЯ!!! newsm20Успях да си подам документите в КАТ.Направо не е за вярване.
Банда за един час ме няма и какви хубави новини само, много  stork-boy  и stork-girl
Татко Барба така е-Мартиновците таз година мъжки правят  Joy
Пепено казвай га ша идваш.Събота в колко часа и къде.Ти ся ще ни дойдеш на крака как няма да те уважим.Айде Варна стой се преброй се.

Аре само срещата да е слетобяд, макар че не съм много убеден че ще можем че ще имаме гости ама така или иначе ако е сутринта мамчето е на работа Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт