С НОЕМВРИйска стъпка шеговита, есента ни ще е плодовита!

  • 8 964
  • 301
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 130
Здравейте мами!
Честито на всички, които са видели цвета на гащите stork-boy stork-girl smile3501!
Кой излезе със свирепото заключение, че Мартиновците тази година правят само момчета   #2gunfire smile3516? Аз се надявам на щерка ако може - ама и момченце да е няма да му връзвам кусур (на таткоко де) newsm53!
Мая чудесни новини! Hug Hug Hug
Относно контракциите - всички жени имат подготвителни такива при това през цялата бременност, но повечето от мамите не ги усещат!
За секса и ние сме въздържатели по предписание Sob, но повечето лекари казват, че поради разтягането на матката е възможно, да се появи дискомфорт и слаби контракции, което не е опасно в 90% от случаите, но ако жената се притеснява то остават за съжаление алтернативните варианти! smile3521

# 76
  • Попово
  • Мнения: 687


Аре само срещата да е слетобяд, макар че не съм много убеден че ще можем че ще имаме гости ама така или иначе ако е сутринта мамчето е на работа Simple Smile
разберете се, ама ще пътувам вечерта така че по навреме в ранния следобед  Sunglasses

# 77
  • София
  • Мнения: 167
Първо Майче  smile3501 за прекрасните новини! Страшно се радвам, че всичко е било фалшива тревога!
Сега остана да стискаме палци и при Лия нещата да се развият също толкова прекрасно като при вас  newsm17

Брей, че много моми днес , розовите щъркели пак са се мобилизирали  stork-girl stork-girl stork-girl

Ама вие този секс го разнищихте максимално!  smile3532 Аз само две неща се чудя:  newsm78 1. ако си имам постоянен полов партньор и нямам никакви гъби и т.н. защо да трябва да се пазим с презерватив? Не би ли следвало и той да е чист? Още повече наистина не виждам връзката между. сем.течност и контракциите  newsm12 и 2. До колкото знам проблеми при секса и причината, поради която в някои случаи е препоръчително да се избягва, са контракциите, които са предизвикани не от самото проникване или течност и т.н., а от финала при жената. Т.е. ако жената не приключи - няма контракции => с какво помагат алтернативните методи? Е, да. Помагат на татковците, но ако наистина се избягва финала на жената, което всъщност е основната причина да се избягва и традиц. секс, то ... алтернативните методи поне на мен не ми звучат много примамливо.   smile3516

Ох, много се размислих на тази тема  newsm08

Мише, стискаме палци всичко да мине леко и безаварийно   smile3503


А за количките: аз писах в предната тема ние какво си харесахме - Jane Slalom. А тази Phil & Teds на мен лично не ми хареса.  newsm12 Бях й хвърлила око по разните му там бебешки списания, но като я видях на живо - има я в Премаман, нещо не ми вдъхнови. Наистина е голямо удобство комбинирането на две деца, но като й видях коша, шич не ми вдъхна респект за новородено. Той е само мек и се клати като люлка и по нашите раздрънкани тротоари .... тежко му и горко на бебо вътре, има да се лашка ....  newsm09 Гумите иначе са подходящи за нашите условия ,т.е. помпащи се са, но пък са захванати с едни пластмасови елементи, ако не ме лъже паметта и не бъркам количката.
На мен лично от опит ми препоръчаха като си избираме количка да обърнем голямо внимание на гумите - трябва да бъдат оффроад, т.е. да са помпащи се, повече издържали на павета и лоши тротоари, а и е по-комфортно за детето. Не знам дали наистина е така, но на мен ми звучи логично. Мамите с опит могат да кажат по-добре!

Айде стига ви толкова. Отивам да си събудя половинката, че той подремва пред телевизора и да ходим да разтъпчем наследницата, че много мързелуване й се насъбра за днес  newsm03
Лека вечер, милички   love001

# 78
  • Мнения: 17
Mами от Варна Съобщение! ruporuu  phoneuu  umnikuu
Утре в 9.30 в Годзила на Мария Луиза спис.9мес. организира лекцийка!
Ако решите да отидете аз ще съм там  bouquet
Сори че толкова късно ама чак сега разбрах Blush

# 79
  • Мнения: 33
Добра Ви вечер Hug
От толкова много работа вчера и днес едвам сега смогнах да вляза за малко поне преди да се сгромолясам с грохот върху спалнята Joy
Връщам се назад да видя как я карате и дали всичко е наред с вас.  Hug

# 80
  • Мнения: 17
Сега да честитя на всички мами разбрали пола на бебоците  bouquet
И на Мая за добрите новини  bouquet
Да кажа и за срещата с астролога ,Много съм доволна научих много полезни неща.Ще споделя само някой от тях че ще  трябва цял ден да ме четете.Хубаво е децата да се кръщават на хора или близки с хубав и лек живот защото до някъде кармата и съдбата на бебо ще се повлияй.Името да е по благозвучно и хармонично.Да няма дразнещи срички.Да има повече а,е,я и т.н по малко з ,кр,гр и т.н.Толкова за сега

# 81
  • русе
  • Мнения: 15
Олеее, толкова отдавна не съм писала....и чела...Здравейте на всички, надявам се се чувствате отлично в жегите, или поне поносимо....Не съм се и хвалила - май ще сме с момиченце  Wink Лека нощ, и до скоро

# 82
  • Мнения: 398
DeeDee76, извини ме за "свирепото становище" Joy, но моят мъж е Мартин и уж ни казаха момче, татко Барба и той е Мартин и на тях така.Айде вие може да сте изключението.
Аз си харесах Cangaroo Excess, но все пак има още време.
Анутев и аз ще дойда.Хем да те видя колко си почерняла.
Тео честита госпожица

# 83
  • Мнения: 33
Ееееееее, най-после да смогна с четенето. Ама един ден да не се включа и толкова много страхотни новинки.  newsm44
Да почна по ред newsm78
Мишле, Диди, Мирабела,stellita,triffy,TеО честити Ви моми  newsm51 newsm51 newsm51
Кинли,Maia, БарБарон и Мама Ана честити Ви моммци  smile3525 smile3525 smile3525
Както гледам розовият цвят почва да изравнява на бройки май newsm78 newsm44 (нищо че ние сме със сини гащурки)

Майче, камък ми падна от сърцето като прочетох за твоите резултати. Направо невероятно как се случват прекрасните неща  love001

А сега за  luvbed, в началото имахме лекарска забрана (3 месеца), а сега сме почти като младоженци Blush, е но по-нежничко де  EmbarassedИ не използваме нищо.

И като споменах младоженци, нали скоро се омъжих, но милУто се занимава с медицинските и аз не знам, какво, къде и как се прави  нewsm78, защото ти реши, че това ще ми е в повече за момента.

Аууу, за малко да забравя и барбароните и да ги поздравя за добрите резултатите и преживелици bouquet, така да я карате само до края та и след това.

 newsm78 дано не пропуснах някой, ама да не ми се сърдите   love001 лека нощ, че гледам татенцето е заспал пред телевизора и има да го будя 15 мин. да се преместим на спалнята да ме гуши.  Mr. Green Hug

# 84
  • Мнения: 78
Ей, още момиченца ще си имаме Grinning
Тео, Стели, Трифи, да са ви честити!
Татко Барба, честито ти синьо барбаронче Grinning
А за Годзила съм чувала, че там най-готините салати правили.Хапнете една и за мен, нищо че е ранично, то докато мине лекцията и ще стане време за салатка и айрянче.
Моят корем така се втвърди, не ме боли,но кожата се изпъна доста.И нещо отдеве жила ли, не знам какво, но долу ниско в близост до свивката между слабините и бедрото ме опъва и ме боли при всяко движение.На мен пък не ми се спи, ровя в нета от няколко часа. Някой има ли представа за раждане в чужбина дали  на майката може да се изплащат болничен за раждане и обезщетение за майчинство в БГ и какви документи са нужни.ХАйде лека нощ и сладки сънища.Жега ми е и се проветрявам.Писна ми на климатик.А и тати е на работа и без него нещо не ми се ляга.Искам да съм с двамата ми мъже Hug

# 85
  • Мнения: 191
Мили маичета, здравеите wavey! Аз пак по нощите, а и скоро не съм се включвала с писане тук, но редовно чета Naughty.
 Мая, ако знаеш как се радвам за теб Hug, браво и от тук натам всичко наи-хубаво ти желая smile3525. На всички мами които знаят пола на бебчовците - честито ви и сега смело на пазааааар newsm53.
 Сега да кажа за нас, днес ми беше основния видеозон (маи му казвате ФМ), едвам дочаках тази дата. Бебчо много е пораснал, бре видеозона не може да го обхване целия newsm62. Потвърдиха ми пак, че ще е момченце и на мама е здравичко и всичко си му е в норма newsm03. Започнах да го усещам по-добре вече и много му се радвам. Тук при нас това е последния видеозон до края на бреенността, сега остава да ми вземат още веднъж кръв и чат-пат да ми проверяват урината и това е всичко. Но даи Боже всичко да е наред Praynig.
 За секса да кажа - правим си от 4-тия месец насам, но защото всичко е наред и не съм имала оплаквания до сега. Не използваме предпазни средства, но за това пък таткото не изхвърля матерял вътре Embarassed Embarassed. Казва че не му пречи и така избягваме този проблем, тъи като и аз знам че се предизвикват контракции.
За количките - постоянно съм в нета и по магазините и зяпам (ще кажеш че ми е за първи път Whistling), та в тоя ред на мисли, ето това е което съм харесала за сега на първо четенеhttp://s7ondemand6.scene7.com/s7ondemand/zoom/flasht_zoom.jsp?co … amp;zoomwidth=640
(в малките квадратчета отстрани можете да видите всичките опции.)
Хаиде вече да ви казвам лека и спокоина нощ, и ще гледам вече да се включвам по-честичко и в разумно време  love001.

# 86
  • Sofia
  • Мнения: 408
 
153      
Пу пу как ви се радвам! желая ви здрави дечица на всички през ноември! Радвайте се всеки божи ден на малките чудеса в коремите си!
П.С. Да не ЗАБРАВИТЕ ИЛИ ПРОПУСНЕТЕ ФЕТАЛНА ЕХОКАРДИОГРАФИЯ,мисля ,че беше към 16г.с.до 23макс , изключително важно изследване за това как се е оформила цялата сърдечно-съдова система, при деца,които са открити малоформации до 98% се оправят АКО е констатирано в пренаталния период, аз ви препоръчвам един от най-добрите д-р Велковски в 3та градса!

# 87
  • Попово
  • Мнения: 687
 Simple Smile Heart Eyes Hug

# 88
  • София
  • Мнения: 588
Добро утро и лек и прохладен ден ви желая!

# 89
  • Мнения: 31
Добро утро

приятен ден на всички и дано днес да е също толкова хубав ден като вчера.

Общи условия

Активация на акаунт