Отговори
# 345
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Медииииии, Hug От кога я чакам тази новина ако знаеш - ЧЕСТИТА СБЪДНАТА МЕЧТА, МАМО!!!

# 346
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Едно ин витро (къс протокол), клиника Щерев при д-р Милчева.

16 фоликула, 9 яйцеклетки, от тях 6 четави, от тях 4 оплодени, от тях две трансферирани  Peace

УСПЕШНО - двете най-прекрасни създания ни радват в момента, да са Живи и Здрави Praynig

Пожелавам от все сърце мечтата на всяка жена попаднала в темата да се сбъдне съвсем скоро   bouquet ВЯРВАЙТЕ !!!

ЧЕСТИТА РАДОСТ Меди   bouquet  bouquet  bouquet Много се радвам за Вас да са ти живи и здрави и да Ви радват много. И страхотни имена  Hug Hug Hug

# 347
  • София
  • Мнения: 16 691
Меди да са живи и здрави малките съкровища  bouquet  bouquet  bouquet
Наистина страхотни имена  bouquet  bouquet  bouquet

# 348
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 980
Едно ин витро (къс протокол), клиника Щерев при д-р Милчева.

16 фоликула, 9 яйцеклетки, от тях 6 четави, от тях 4 оплодени, от тях две трансферирани  Peace

УСПЕШНО - двете най-прекрасни създания ни радват в момента, да са Живи и Здрави Praynig

Пожелавам от все сърце мечтата на всяка жена попаднала в темата да се сбъдне съвсем скоро   bouquet ВЯРВАЙТЕ !!!
Медимед, честита двойна радост!  bouquet  bouquetДа са здрави и щастливи малките слънца! А името на дъщеря ти е прекрасно!  Heart Eyes

# 349
  • Мнения: 16
Първи опит Ин-витро
АГ- Варна, д-р Александров
Успешен

# 350
  • Мнения: 6 730
И аз се надявам Praynig
За себе си- един ин витро опит септември 2011, къс протокол АГ Варна- неуспешен, лапароскопия декември 2011, сега започнах противозачатъчни, на 2.02.2012-блокаж и същинската стимулация- дълъг протокол пак АГ Варна. Моля се да успеем този път. Ако не стане, ще пробваме в Истанбул, ако пак не стане- спирам (не мисля, че психиката ми ще издържи)
Успех на всички  bouquet
Допълвам се- втори опит пак АГ- Варна- 17яйцеклетки, трансфер на 5-ти ден- отново неуспешен.

# 351
  • София
  • Мнения: 1 079
Момичета,започнах да гледам тази тема от начало,за да видя дали съм се разписала и аз тук и познайте какво намерих-2 различни потребитела с почти еднакви постове newsm78 По-интересното е,че втория потребител не спира да ни "съветва" какво е редно и какво не Naughty
Върнете се на стр.6,потребител maya_78
2005-първо ИКСИ при Табакова-неуспешно
    2006-трансфер на замразени ембриони,пак там и пак неуспешно
    2007-дойде ми акъла в главата и бегом към Варна при д-р Александров и д-р Чернева(мир на праха и) ИКСИ-успешно.рРезултата две принцеси,който след 2 седмици стават на една годинка.


Сега само една стр.напред 7,потребител ddnchv
2005 първо ИКСИ при Табакова - неуспешно
2006 второ ИКСИ при Табакова - неуспешно
2007 дойде ни акъла и бегом при д-р Александров АГ Варна, ИКСИ - успешно, имаме дъщеричка, която вече тича в проходилката.


Всичко това оставям без коментар Mr. Green
Видях,че съм се вписала,предстои ми трети опит,след него ще дам отчет пак Peace

# 352
  • София
  • Мнения: 16 220
Eee, чак пък толкова...ако им беше прочела на двете историята на постовете, щеше да разбереш, че става дума за две различни жени...с еднакъв късмет. Дано и на нас от него!

# 353
  • Мнения: 45
Здравейте момичета  искам да попитам  в  коя тема мога да прочета малко повече за имонологичните биопсии  преди ин витро процедури ... защато са ме метнали на биосии предстои ми трета ,а почти нищо незнам а и не ми обясняват само какват че трябва да се повтори и че не е добра  ... колко е нужно и какъв е ефекта ...
 А иначе имам един опит в Майчин дом -Варна и Малинов -София ... неуспешни
 насочете ме къде да прочета повечко ... Успех на всички  ... аз лично се поизтормозих ...

# 354
  • Мнения: 894
Момичета, върнах се няколко странички назад, но не видях да съм писала. При мен е първи опит ин-витро в АГ "Селена", 21 фоликула, 20 яйцеклетки, от които 9 оплодени, 5 замразени на 3-ти ден, 4 бяха оставени до 5-ти ден, но не оцеляха. При ЗЕТ се размразиха всички 5, като 4 бяха с перфектно качество, трансферираха ми 3, хнанаха се и трите, едното се саморедуцира, другото ми го редуцираха по медицински показания и в момента си пазя останалото ми ледено човече. Желая успех и късмет на всички ви! Hug

# 355
  • Варна/Казанлък
  • Мнения: 61
МЦ"Олимед" Варна
1-ви опит положителен тест,идеално покачване на ЧХГ - резултат извънматочна бременност(отстранени и двете тръби) Sad
2-ри опит предстой през месец май...

Допълвам:
2-ри опит ИКСИ юни 2011 - 9 яйцеклетки,6 перфектни морули на 3-ти ден трансфер на 3бр. - отрицателен резултат
3-ти опит декември 2011  ЗЕТ на 3 морули - отрицателен резултат
Предстои опит в клиника Надежда.... newsm17

# 356
  • Мнения: 98
Първи опит- 2010 г. - неуспешен в клиника Малинов - София
Втори опит - 2011 г. - неуспешен в клиника малинов - София
Трети опит - 2012 г. - успешен в АГ"Селена" - Пловдив

# 357
  • Мнения: 34
До моят ред има още около 2000 номера. Документите ми бяха подготвени от Репробиомед, но т.к. искам да сменя клиниката се колебая между Щерев и д-р Йосиф Димитров. Но нали голям % от момичетата се ориентират главно към Щерев и ако там също трябва да чакам ред по-добре да сменя с д-р Йосиф Димитров. Моля момичетата, които са правили инвитро или икси в Щерев да ми пишат колко се чака в клиниката след получаване на заповедтта?

# 358
  • Мнения: 94
Първи опит-2010г.-биохимична в Щерев
Втори опит-2012г.-успешен в Щерев

# 359
  • Мнения: 18
До моят ред има още около 2000 номера. Документите ми бяха подготвени от Репробиомед, но т.к. искам да сменя клиниката се колебая между Щерев и д-р Йосиф Димитров. Но нали голям % от момичетата се ориентират главно към Щерев и ако там също трябва да чакам ред по-добре да сменя с д-р Йосиф Димитров. Моля момичетата, които са правили инвитро или икси в Щерев да ми пишат колко се чака в клиниката след получаване на заповедтта?

Здравей,

Аз все още нямам нито едно инвитро, в момента съм в процедура и незнам къде ще му излезе края, но кой ли може да каже... На твое място, бих прочела малко повече за д-р Й. Димитров. Незнам защо си избрала и Репробиомед. Лично аз имам неприятен опит и от двете места. От Репробиомед - затова, че ми изписаха стимулация без да проверят че имам запушени тръби !!!, а когато това стана ясно и аз ги попитах има ли вариант за пластика и т.н те ми обясниха, че пластика се правела само в Белгия  #2gunfire Пълна глупост. Знам, че всичко е късмет, за Щерев нямам лични впечатления, но ако прочетеш по внимателно ще разбереш, че имената, които най-често се споменават са докторите Стаменов, Владимиров, Александров и Щерев. Желая ти успех, нека лекаря на който се спреш наистина да е твоя лекар и опита ти да е успешен  Praynig  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт