Отговори
# 615
  • Мнения: 33
Здравейте мили мои,
ние с моя бъдещ съпруг още не сме започнали опити, но аз от сега започвам да ви чета понеже се притеснявам... Иначе поздравявам всички които очакват  smile3504. Надявам се че и останалите също ще имат щастието да гушнат своето   ylinfant в ръце. Успех!

# 616
  • Мнения: 226
забременях и родих от втори опит Икси при д-р Владимиров,като преди втория опит имам два неуспешни размразени трансфера.

# 617
  • Italia
  • Мнения: 705
Запис и от мен
Първи опит ИКСИ клиника Щерев, доктор Тимева- успешен до 5 г.с.  5 фоликула от които 2 оплодени и върнати на 4 ден ( с мъжки фактор сме).
Октомври пак там за втори опит, и надявам се последен. Peace

# 618
  • София
  • Мнения: 3 669
Февруари 2013 – Икси, стимулация с гонал и мерионал
Пункция на 2 фоликула, 2 ембриона върнати на 2 ден, биохимична бременност

Септември 2013 - Лимитиран цикъл, стимулация с фемара и мерионал
Спряна стимулация

Октомври 2013 – Лимитиран цикъл ИМСИ, стимулация с клостилбегит и менопур; Пункция на 1 фоликул, оплодена яйцеклетка, не стигнах до трансфер

Януари 2014 – ИМСИ, стимулация с елонва и пурегон; Пункция на 3 фоликула, оплодена 1 яйцеклетка; Трансфер на 5 ден ; биохимична бременност

Всички опити са в клиника Щерев , д-р Андреева
мъжки фактор + ИЯР

Последна редакция: чт, 27 фев 2014, 14:44 от TitkaBanditka

# 619
  • Мнения: X
с неизяснен стерилитет hahaha hahaha hahaha

7 стимулации с гонадотропини и проследяване 2010 год и препоръчани полови контакти -отрицателен резултат
3 инсеминации неуспешни през 2011год

1. ИКСИ  декември 2011, къс протокол в Щерев, др. Коновалова- отрицателен резултат.
2. ИКСИ май 2012 къс протокол с ко-култивиране на клетки в Щерев, др. Коновалова- отрицателен резултат
3. ИКСИ с МАКС и ИМСИ и лепило -  декември 2012 дълъг протокол Надежда др Стаменов- отрицателен резултат
4. ИКСИ ЕЦ- юни 2013 - 1 замразено бластоцистче трансферирано октомври 2013
5. 2 опита на ЕЦ юли и август 2013-единя месец  изпуснахме фоликула, др. месец фоликула бе празен
6. ИКСИ - октомври 2013 МАКС, ИМСИ, ЕМБРИОСКОП, РВМС, др. Стаменов- дълъг протокол- отново неуспешен, отрицателен резултат
7. ИКСИ с Лека стимулация януари 2014 с фемара 2х1 за 5 дни и гонал 150, МАКС, ИМСИ, ЕМБРИОСКОП - 11яйцеклетки, 6 оплодени, 3 на 3 ден, на 5 ден станаха морули и спряха развитие.
8. февруари 2014 - в момента съм в стимулация, много лека само с фемара 2х1 за 7 дни- предстои пункция

Последна редакция: чт, 27 фев 2014, 09:27 от Анонимен

# 620
  • Мнения: 24
Момичета, като чета тука вашите статистики и си припомних моя черен период, свързан с посещенията на ин витро клиники. Беше наистина ужасно стресиращо и мисълта, че може никога да нямам дете направо ме побъркваше всеки ден. Но ето, че след няколко години ходене по мъките и едно неуспешно икси, завършило с хиперстимулация, настъпи и моя щастлив миг - с второто икси:) Забременях, износих успешно бременността, въпреки че имах някои усложнения и сега съм безкрайно щастлива и се радвам на всеки прекаран миг с моята прекрасна дъщеричка, която скоро ще стане на 1 година:) Казвам ви всичко това, за да не се отчайвате, а да се борите докрай, защото все някога щастието ще дойде и при вас - то си знае кога:) Дори и в някои моменти да усещате, че сте достигнали дъното и не можете повече, изчакайте известно време и пак опитайте, защото може точно този опит да е вашия:) Желая ви от сърце да сбъднете мечтата си и да гушкате някой ден вашите собствени дечица, защото да си майка наистина е най-великото чувство на света!
Дано да съм успяла да ви дам поне малко кураж, за да продължите борбата:)

# 621
  • Мнения: 368
Първи успешен в клиника "Щерев" при д-р Ганева.,  имаме си дъщеря на 1,9

# 622
  • София
  • Мнения: 1 185
Първо ИКСИ, ноември 2013, извадени 12 яйцеклетки, 7 оплодени, 3 върнати ембриона на 3 ден, "Щерев" д-р Александров - за сега успешна едноплодна бременност

# 623
  • Мнения: 365
да се включа и аз:
2011г. - 1-ви опит в Щерев - лимитиран цикъл -Фемара+150 Гонал. Пунктирани 5 фоликула, върнати 2 ембриончета на 3-ти ден. Резултат- отрицателен.
2011г.-  2-ри опит в Мемориал - 300 Гонал-Ф. Пунктирани 5, върнати 2 фоликула на 3-ти ден. Тест- отрицателен.
2012г. - 3-ти опит- Щерев - 450 Мерионал. Пунктирани 8, върнати 4 на 4-ти ден. Тест-отрицателен.
2013г. - 4-ти опит - Мемориал - 300 Гонал-Ф. След 3-месечен прием на DHEA. Стимулация с 300 Гонал-Ф, пунктирани 14, оплодени 10, на 5-ти ден върнати 2 (качество 3АБ и 3БА). Тест-отрицателен.
2013г. - 5-ти опит - Мемориал. Продължих приема на DHEA. Стимулация с 225 Гобал-Ф, пунктирани 9, оплодени 4, на 5-ти ден върнати 2 (качестов 5АБ и 4АБ). Тест - отрицателен.
Препоръки - при следващ опит предимплантационна диагностика на ембрионите....

# 624
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 962
Включване и от мен:
1 опит - февруари 2010 - д-р Владимиров- ИКСИ - успешен,раждане в 22 седмица
2-ри опит - ноември 2010 - д-р Владимиров- ИКСИ - неуспешен
3-ти опит - ноември 2011 - д-р Владимиров- ИКСИ - неуспешен
4-ти опит - март 2012 - д-р Владимиров - ИКСИ - неуспешен
5-ти опит - декември 2012- д-р Владимиров - ИКСИ - неуспешен
6 - ти опит- февруари 2013 - д-р Владимиров - ЗЕТ- прекратен цикъл поради тънка лигавица
7- ми опит- март,април 2013 - д-р Владимиров - ЗЕТ- неуспешен
8 - ми опит - април,май 2013 - д-р Владимиров - ЗЕТ - засега успешен;ЧХГ 16-ти ден-2227 Praynig
Вярвайте,момичета,нещата се случват,макар и с много усилия и борба!
Да се допиша  Flutter:

8 - ми опит - април,май 2013 - д-р Владимиров - ЗЕТ - засега успешен;ЧХГ 16-ти ден-2227 Praynig; приключил с раждане в 23 г.с. ooooh!
9 - ти опит - март 2014г. - д-р Владимиров - ЗЕТ на един ембрион,замразен на трети ден, размразен,изчакан до бластоцист, трансфериран на 5-ти ден - успешен ) за сега. Praynig
МОМИЧЕТА,ВЯРВАЙТЕ И НЕ СЕ ПРЕДАВАЙТЕ!!! Grinning Heart Eyes Praynig Hug

# 625
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Момиче, страшно силно ти стискам палци.Наистина.

# 626
  • Мнения: 603
2012 г. - 1 опит - клиника "Надежда" - отрицателен!
2013 г. - 2 опит - замразен трансфер "Надежда" отрицателен

2013 г. - август - 3-ти опит - замразен трансфер "Надежда" - за кратко положителен. Насочвам се към следващия!
Да допълня статистиката:
2014 г. - март - 4-ти опит - замразен трасфер "Надежда" - отрицателен. Обадиха ми се за получаване на заповед от фонда и продължавам напред.

# 627
  • Мнения: 2 153
Вили, забранявам ти да допълваш статистиката  с отрицателни резултати!!! Взимаш заповедта от фонда и вече се разписвай с положителени резултати!!!Това ще е ствоят опит-убедена съм и ти стискам палци много - да знаеш!!!   bouquet

# 628
  • Мнения: 603
Благодаря ти Ванеса, дано наистина да е така.

# 629
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
Да се включа и аз за статистиката:

Първи опит 2009 - ин витро -  Клиника "Надежда" - неуспешен
Втори опит 2010- ЗЕТ-  Клиника "Надежда" - неуспешен
Последва една спонтанна бременност, завършила с мисед в 8 г.с.
Трети опит 2011  - ЗЕТ - Клиника "Надежда" - неуспешен
Четвъри опит 2011  - ИКСИ - Клиника "Надежда" - неуспешен
Пети опит 2012 - Клиника "Надежда" - ЗЕТ - неуспешен
Шести опит 2012 г. - ИКСИ с лека стимулация - Клиника "Надежда" - неуспешен
Седми опит 2012 г. - ИКСИ/ин витро - Клиника "Надежда" -успешен, но завърши с мисед в 11 г.с.

Предстои ми ЗЕТ

Да се допиша и аз. За съжаление 8-ия ми опит отново беше успешен само за кратко. Завърши с мисед в 9 г.с.

Да се допълня:
Девети опит - Февруари 2014 г. - ЗЕТ - неуспешен
Десети опит - Март 2014 г. - ЗЕТ - неуспешен

Общи условия

Активация на акаунт