Отговори
# 645
  • Варна
  • Мнения: 10 760
Първи опит - Олимед-ИКСИ-неуспешен,чакам си втората заповед по фонда.

# 646
  • Мнения: 90
I -  2007 - Надежда - аборт в 12г.с.
II - 2008 - Надежда - биохимична бр.
III- 2008 - Надежда - неуспешен
IV - 2009 - Надежда - биохимична
V  - 2009 - Надежда - мисед 10 г.с.
VI - 2011 - Надежда - неуспешен
       2012 - спонтанна бр. - извънматочна
VII - 2012 -Надежда - аборт 23 г.с.
VIII -2013-Надежда - биохимична бр.

# 647
  • Мнения: 481
Сега откривам темата. Да се включа и аз в статистиката.

Февруари 2014г. - Първи опит - ИКСИ - успешен в МЦРМ "Радост" - гр. Варна, др. Емин

# 648
  • Мнения: 392
Да се запиша и аз с надеждата, че следващия ще е успешен! Praynig Praynig Praynig

Първи опит май 2014 - ЗЕТ на 2 бластоциста, "Надежда" - неуспешен

# 649
  • София
  • Мнения: 16 691
Първи опит клиника Щерев- Д-р Юнакова- неуспешен- 02.2012г.
Втори опит- клиника Надежда- отрицателен тест- 11.2012 г.
допълвам отрицателната статистика:
- трети опит- ЕЦ- комбиниран трансфер- 1 бр. замразен, 1 бр. пресен- бластоцисти- отрицателен тест- клиника Надежда
-четвърти опит- Д-р Стаменов, клиника Надежда- успешен- на 16.05 се родиха 2- те ми дъщери

# 650
  • Варна
  • Мнения: 10 760
Честито,да са живи и здрави:-)

# 651
  • София
  • Мнения: 9 141
Честито Hug. Да са ви живи и здрави.

# 652
  • София
  • Мнения: 16 691
Благодаря, момичета!

# 653
  • Мнения: 712
Всички опити са ни в клиника Надежда - д-р Стаменов. Имам 6 стимулации, от които 4 трансфера, а от последния на 15.05.2014 год. се родиха близнаците ни - Живко и Ивайла.

# 654
  • Мнения: 2 832
1-ви опит - Персенска - неуспешен  Cry
2-ри опит - Стаменов - аборт /8 г.с./  Cry
3-ти опит - Стаменов - неуспешен   Cry

# 655
  • Мнения: 107
І-ви опит - ноември 2012г. , стимулация с Гонал и мерионал, инвитро/икси в "Щерев"- 7 фоликула, 3 ембиона .ЕТ на 3 ембриона на трети ден- неуспешен.
ІІ-ри опит- октомври 2013г., Клостилбегит 3х1/5 дни/, икси, в "Надежда"- Пунктирани 4 фоликула, 3 ембриона. ЕТ на 2 ембриона на 3-ти ден- биохимична бременност.
ІІІ-ти опит- януари 2014, дълъг протокол с пурегон, "Надежда". Пунктирани 11 фоликула, 8 оплодени яйцеклетки, ЕТ на 3-ти ден на 3 свежи и 1 ЗЕТ- неуспешен.
ІV-ти опит- май 2014г. с Клостилбегит 2х1/5дни/, в "Надежда", Пунктирана и оплодена една яйцеклетка, ЕТ на 5-ти ден......
След седмица ще стане ясно успешен или неуспешен е опита...

# 656
  • Мнения: 49
Късмет ти желая!!!

# 657
  • Мнения: 107


Мерси. Дано всички имаме късмет и  чудото да се случи, защото го заслужаваме.

# 658
  • varna
  • Мнения: 137
Здравейте момичета,да се запиша и аз,предстои ми инвитро,стартирам края на юли,и накратко моята история,аз съм на 40 год.имам син на 18 год.роден след нормално забременяване, но уви второто ми дете ще е  инвитро.При нас проблема е във мен,след прекарана хламидия се сдобих с запушени тръби и хидросалпингс.След направена лапароскопия и прекъснати тръби съм готова да стартирам,мъжът ми е с перфектна спермограма,та въпроса ми е има ли момичета с нашата диагноза забременели успешно и мислите ли че с този проблем АРТ процедурата е по успешна?БЛАГОДАРЯ ВИ.

# 659
  • София
  • Мнения: 9 399
Здравейте момичета,да се запиша и аз,предстои ми инвитро,стартирам края на юли,и накратко моята история,аз съм на 40 год.имам син на 18 год.роден след нормално забременяване, но уви второто ми дете ще е  инвитро.При нас проблема е във мен,след прекарана хламидия се сдобих с запушени тръби и хидросалпингс.След направена лапароскопия и прекъснати тръби съм готова да стартирам,мъжът ми е с перфектна спермограма,та въпроса ми е има ли момичета с нашата диагноза забременели успешно и мислите ли че с този проблем АРТ процедурата е по успешна?БЛАГОДАРЯ ВИ.


фраси да има, но въпроса ти не е за тук, това е отчетна тема. за повече подробности, разгледай темите във подфорума проблемно забременяване и по специално тубарен фактор. успех ти пожелавам

Общи условия

Активация на акаунт