Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 1 079
1.ИКСИ 2010 г. Репробиомед-аборт 4 г.с.
2.ИКСИ 2011 г. Репробиомед-аборт 4 г.с.
При мен тубарен фактор,тромбофилия и разни други неща за разкош,а при мъж ми увредена У-хромозома.Имаме последен опит по фонда и се чудим на къде да хващаме.Трябва ни ПИД,за да подберем само дами newsm78
Борбата продължава Praynig

Допълвам се:
Трети опит ИКСИ клиника Репробиомед-Стимулация с Елонва+Пурегон,вливане Имуновенин,5 яйцеклетки,2 оплодени с донор 3 с негови,върнати 3 на трети ден,двете разделени на 8 без фрагментации,а третото на 6 с 10%фраг.
След ЕТ Фраксипарин и Аспирин протект през ден.ЧХГ на 21 ден от ЕТ-47.12
Въпреки вливанията и донорството отново аборт в 4 г.с.
Сега обмисляме осиновяване и последен опит в Истамбул

# 436
  • Мнения: 196
АГ Варна - всички опити
1. опит ЕЦ - празен фоликул
2. ИКСИ 7яйцеклетки, 6 оплодени, 4 ден  спират развитие ембрионите, няма трансфер
3. ЕЦ - празен фоликул
4. ЕЦ - 1 яйцеклетка , не се опложда
Ние  сме с мъжки фактор

Клиника Малинов - доктор Персенска
1. ИКСИ + МАГС - дълъг протокол - 10 фоликула - 5 Яйцеклетки - 4 оплодени.
На 4 ден отново изостават много с развитието - най-голям ембрион на 7 клетки -върнати 4 бавно делящи се ембриони -  НЕУСПЕШЕН !!!

Майчин дом Варна
Стимулирана донорска инсеминация - 2 фоликула в дясно, овулация без прегнил или овитрел, чакахме да се спукат, спукаха се в деня на реинсеминацията - НЕУСПЕШЕН!!!

# 437
  • Пловдив
  • Мнения: 64
Да  се запиша и аз.
1-ви опит в клиника Селена - неуспешен.
Свеж трансфер на 3-ти ден на 2 ембриона, 4 замразени.

2-ри опит ЗЕТ - Селена
Трансфер на 2 ембриона. ЧХГ на 12-ти ден / 7,76
                                           ЧХГ на 15-ти ден / 23,47
спиране на лекарствата и всичко приключи на 20-тия ден от ЗЕТ.

# 438
  • София
  • Мнения: 3 050
Не мога да си намеря първия пост. Но се записвам за статистиката.
Първи опит - клиника Малинов - неуспешен
Втори опит - клиника Малинов - неуспешен

Вероятно като ми мине малко, продължавам напред.

# 439
  • Варна
  • Мнения: 801
Ин-витро 1ви опит АГ Варна неуспешно
Сега съм на прага на 2ри опит надявам се да е успешен

Допълвам 2ри опит неуспешен

3ти опит ЗЕТ не стигнахме до трансфер ембриончетата не преживяха размразяването

# 440
  • Мнения: 524
Мили момичета, искам от сърце да ви пожелая много сили, кураж, надежда и вяра по трудния път към най-великото щастие на света - да имате рожба. Аз съм една от вас, изживяла трудностите на проблемното забременяване, но щастлива и наслаждаваща се с пълна сила на резултата в лицето на двете ни дечица, благодаря на Господ за това. вярвайте, че правите просто една следваща крачка, която само ви доближава до вашата мечта. Успех  Hug

# 441
  • Мнения: 578
Здравейте момичета,предварително се извинявам,ако въпроса ми не е за тук,но има ли някой от вас с 1 яйчник и успешно ин витро.Благодаря ви Simple Smile

# 442
  • Мнения: 780
Здравейте момичета,предварително се извинявам,ако въпроса ми не е за тук,но има ли някой от вас с 1 яйчник и успешно ин витро.Благодаря ви Simple Smile


аз Simple Smile

Мисля че има още много момичета с един яйчник. Не се тревожи, това няма да ви обърка нещата. Успех!

# 443
  • Мнения: 137
Здравейте момичета,предварително се извинявам,ако въпроса ми не е за тук,но има ли някой от вас с 1 яйчник и успешно ин витро.Благодаря ви Simple Smile

Аз съм с един яйчник и без маточни тръби,яйчника ми прави по 18-15 яйцеклетки.

# 444
  • Мнения: 578
miho_she,rosicaal много благодаря за отговорите,че доста се бях притеснила.Предстои ми първи опит ин витро,искренно се надявам да е и последен Praynig............както се казва "Господ напред и ние след него" ще правя каквото трябва пък да става каквото ще.Успех на всички,които  още се борят Hug Hug  и на тези,които вече са успели-живи и здрави дечица Simple Smile

# 445
  • Мнения: 137
miho_she,rosicaal много благодаря за отговорите,че доста се бях притеснила.Предстои ми първи опит ин витро,искренно се надявам да е и последен Praynig............както се казва "Господ напред и ние след него" ще правя каквото трябва пък да става каквото ще.Успех на всички,които  още се борят Hug Hug  и на тези,които вече са успели-живи и здрави дечица Simple Smile

Когато си с един яйчник,той изземва функцията и на  другия.И докато при жени с 2 яйчника,единия месец единия яйчник прави яйцеклетка,на другия месец-другия яйчник,редуват се.Твоя прави всеки месец яйцеклетки:))

# 446
  • Мнения: 578

rosicaal.понеже доктора с който се консултирах реагира много остро на този факт и едва ли не останах с впечатлението,че нямам голям шанс.Сега малко ми олекна,извинявам се ако спамя темата ви,но не мога да се ориентирам още..... Simple Smile

# 447
  • София
  • Мнения: 6 203
ralica_vs, по време на първия си опит загубих единия яйчник. След това имам още 3 опита. Резултатите се виждат в подписа ми.

# 448
  • Мнения: 578
milasara newsm10 Супер e подписа ти Simple SmileБраво:)

Последна редакция: чт, 15 ное 2012, 00:41 от ralica_vs

# 449
  • Мнения: 780
Здравейте момичета,предварително се извинявам,ако въпроса ми не е за тук,но има ли някой от вас с 1 яйчник и успешно ин витро.Благодаря ви Simple Smile

Аз съм с един яйчник и без маточни тръби,яйчника ми прави по 18-15 яйцеклетки.

Това не е ли хипер стимулация? Според мен стимулацията като цяло трябва да е лека и със сигурност абсолютно щадяща при жени с един яйчник. При мен 3те опита имах средно между 3 и 5 яйцеклетки. При първия и третия опит 100% от тях се оплодиха и качеството на ембрионите беше отлично. Първия опит нямаше имплантация. Втория опит имах само 2 яйцеклетки, емриончетата бяха с фрагментации, приключи с биохимична бременност. Третия опит е успешен Simple Smile

От 18-15 яйцеклетки колко бяха зрели? Това ми звучи адски много.

Общи условия

Активация на акаунт