Отговори
# 240
  • Мнения: 3 423
Здравейте момичета Hug
Бакшиша-все така ли не спи Ангелчо? Rolling Eyes Коликите  при вас не са преставали от новородено ли да разбирам? Големичък е за колики Thinking Това ли ти подсказва вътрешния глас? Много въпроси ти зададох Blush,но аз например почти на 99% улавям какъв е проблема при Иви и защо например е раздразнителна. Имаше периоди на нещо като запек и се напъваше милото още от 3-4 сутринта,та чак до обяд и затова ми се будеше и скимтеше,после бяха зъбчета със сигурност,а тия дни последните очевадно е заради запушенто носле.
Дита-честито ти МАМА  bouquet Гъзинки малки,сега ни работят още повече като ни викат "мама" Heart Eyes Mr. Green Моята ме мамосва вече непрекъснато и в съчетание като се събуди до мене на спалнята,(защото сутрин я вземам при мен) и ме гали с ръчички и се гуши в мене Heart Eyes
Вале чакаме снимки на Влади и басейнчето Hug ИИи на нашата тераса имаме слънце амо след 16.30 и не е напекло достатъчно,че да сложа и басейнче Crossing Arms,а много исках да и взема Grinning

# 241
  • Мнения: 1 100
Добро утро!  bouquet

Не мога да повярвам, че още сме на същата страничка!

Бакши, дано ако са зъбки, да се покажат вече!

Валенсия, добре, че се разписа! Ама всички други на море ли са? newsm78

Дита, браво на Симона - 11 часа сън ми звучи супер. Grinning
Честита най-хубава думичка! Heart Eyes

Ванилия, за какво се слага Превенар?
Против няколко щама пневмококи. Тук има повече инфо: http://www.prevenar.co.uk/pneumococcal-disease-facts/what-is-pne … ease/default.aspx  Аз съм много "ЗА" ваксините и Рони освет задължителните получава и почти всички препоръчителни в Унгария. Тази година му предстоят още против менингит С и кърлежи.

Рони мина на режим - кърмене в 1, 4 и 7 часа, а аз пък взех да заспивам веднага след като си легна, вместо да умувам какви задачи имам. След кърменето пак заспивам бързо и от няколко дни си чувствам наспана. Flutter

След малко отиваме на семейна разходка, че после ни чакат 7 седмици "затвор"! Confused

# 242
  • Мнения: 37
Еййй, слаба ракийка сте.....
Здравейте, аз имах страхотно посещение от Деската и мъжа й, обадиха се вчера че ще минат през Стара Загора, запазиха хотелче, снощи дойдоха настаниха се, ама аз за огромно мое съжаление не смогнах да ги посетя Sad, защото се занимавах с Ники и капризите му, до късно, А сутринта ходихме дружно да пием кафенце и по разходки, Ники естествено се държа много добре, заспа си още като седнахме.... и стана почти като ставахме....Айде после кажи,че детето ти е мрънкалник.... Simple Smile
Иначе с памперсите и аз действам така, но всичко което хване или зашумули е в полезрението му за 2 сек, и после се завърта по корем и лази,,, започва гоненицата и наопаки всичко.
Иххх, а за разходката с Деската, малеее ми те само я зяпаха, а тук в града много зяпат пичовете,ей такива като нея кЪрсавици... Simple Smile, а ако беше и тя с количката щеше да я одумват ква майка е яка.... Недко(мъжо й) вика,че вечерта като са се разхождали и подсвирквали и направо ще я крадат Simple Smile  Laughing Embarassed Щракнахме няколко снимки и чакам да си ми ги пратиш Дескоо Simple Smile
Ники сега се напльока и започна да дивее, завиждам на всички, които децата им още не са осъзнали какво е да се изправят и да се чекнат по кошарата, защото е ужас.... Simple Smile не че да ви плаша, ама моят е човек е мани-мани.....
Ко друго да ви пиша,,, а да..Сладурче, много кофти това за вчера с пропиляното време и пътуване, неуредици, АМАН!
Ванилия, айде приятно ви семейно разходка....
Дита, тъкмо си видяла как стоят нещата и от другата страна на барикадата...., нали? а няма как да не ти е гадно....

# 243
  • Мнения: 804
Здравейте и от мен!  Hug
Завърнахме се, пооправих багажа и сега пускам перални и сушилни  Crazy
Изкарахме си страхотно, не ми се прибираше  Whistling Лена се разглези безобразно, защото постоянно някой се занимаваше с нея и сега ще ми скъса нервите докато се пооправим. Тя и преди си беше въртоглава, а пък сега - съвсем
Отивам да чета и ще пиша по-късно пак  Party

# 244
  • Мнения: 421
А такаааа Simple Smile ето ме и мен! Преди малко се прибрахме с Милото. Както казах - първо на пловдив на РД на племенницата,после в СтЗагора при нашата чаровница Галето и след това през В.Търново - там гледахме страхотния филм Неуловим а моята любимка Анджелина Джоли.  Изкарахме си страхотно. С Галето и с малкия сладур Ники се разхождихме хубавичко.Имаме си много важен подарък от тях,но ще го изпробваме по-късно Simple Smile Ники се държа наистина много добре,но и моята Ная така се прави за пред хората Simple Smile Имаме и снимки,ама после галето ще ги пусне тук направо,че аз не мога Simple Smile
Рени - до много хубава дата са се докопали! Да им върви по вода.Зная,че осмицата е символ на финансовото благополучие.
Сладурка - къде в скайп и как се гледат там снимки? А аз не знам дали са ми ген...майка няма такива крака - освен да са краката на баща ми  Rolling Eyes
Канелка,Дита,Валенсия,вярно,че както се чувства човек добре - е... най-добре:) но пък и наистина ми писна да ми обясняват как съм била грозно слаба.Иска ми се да им затапя устата понякога ама...

# 245
  • Мнения: 1 546
Как сте в жегите?  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny Нашата коконка вече наня, аз ще ходя да правя салата.

Медхен, здрасти! Wink

ПростоАз, кога бяхте в МОЛа?Ние с Мона и милото бяхме там към 17 часа да гледаме групата от Еквадор  Grinning Симона страшно се забавлява на музикантите и каките с шарените поли и през цялото време придрънкваше с една дрънкалка - допринасяше за големия джангър Mr. Green

Свате, ма как, бе!Започваме усилено да тренираме СВЕКИ! Mr. Green Laughing

Ванилия, тъкмо мислех да те питам какво е мнението ти за ваксините, защото аз доста неща изчетох из нета и направо съм в чуденка  вече newsm78

# 246
# 247
  • София
  • Мнения: 165
УАААААААААААААААУ  #Crazy. Кви са тез мецки бе? Лелеее.... Супер сте  Peace, момъка също  Laughing

Ние днес малко се разходихме довилата на нашите. нина направи една баня  newsm37. После с тати направихме едни компотчета от джанки - Нина ги обожава - за някакъв си половин час  Laughing и накрая каталясали от жегата хапнахме по едно сладоледче в градината на хлад. Е тва е живот, тъпото, е че утре е понеделник и някои ще работят, а други ще блеем сами из парковете Tired.

малко фото от днес



Роси нещо ми се губи  newsm78

# 248
  • Мнения: 3 423
Ааа не-повече снимки на ПростоАз не ща Laughing,мацко страшна си!!! Hug А Галакси е супер секси също-Гале Hug Тоз червен панталон дето си го сложила..много е...така Mr. Green Сигурно бая са ви гледали и двете,ама ти си била с ремаркенцето Flutter Никича пък верно е излязъл супер кротушко и сладур Heart Eyes Hug Деската сега ме хвърли пак в размисъл дали да не си прасна пак русо като преди Mr. Green,ама като знам как гори косата Whistling,хем аз си купувам поне за косата проф.козметика Grinning
ПростоАз(Деси)-нямаш ли покана за нашия чат newsm78,пиши ми скайп нейм на ЛС и ще те добавя Peace
Катюшка  ама тая гола кукла много сладка и пухкава бе Mr. Green и все засмяно това детенце-пу-пу Hug Heart Eyes Особено снимката в легена е страшна Flutter
Роси нещо ми се губи  newsm78
И не само тя,за нея ако не се лъжа мисля,че е в София при Сашо newsm78
Аз се чудя и Дес къде е? А и СЕМ,Скреч заминаха ли и те?
Мойто коте пък чак преди 15 мин заспа,та ме поизцеди Crazy
Сега ще зяпам тука по нета нещо си,сега ми се е паднало и мъж ми освободи малко компа най-накрая,цял ден почти не е мръднал #Cussing out

# 249
  • Мнения: 27
Хайде едно здрасти и от мен.
Медхен, добре дошли. На Ленката не и бери грижата. Бавачката ще я оправи след една седмица. Twisted Evil
Да кажа, че и ние май се сдобихме с бавачка. Младо момиче - на 20 години. Мъжо тържествено обеща да не се заглежда. Грижила се е досега за момченце, което тръгва на градина от септември. Ще я пробваме в края на август.
Мацкииии (Просто Аз и Галето), пак обрахте точките. Аплодисменти!!!
Сладурче, хубаво си е русото. Аз пък съм се замислила за пепеляво-розови кичури.
Дара днес направо ме изтормози докато заспи следобеда. Рев, въртене в леглото. Ту я взимах да я приспивам на ръце, ту я слагах в леглото. Направо ми писна и накрая седнахме пред ТВ-то и тя се предаде. Така се изнервих, че се скарахме с мъжо накрая. Той пък решил точно като я приспивам ремонтни дейности да извършва. Ама като не смея да му кажа нишо, че ще захвърли всичко и ще има да чакам после да се настройва.Мъже  Mr. Green

# 250
  • Мнения: 46
Ехххоу  wavey

Еееех тия жеги, как ни мъчат  ooooh!

Ние днес откарахме цял ден на село, ето нашия момък как се разхлаждаше
, ,

Нинка и тя голямо сладурче.   love001

а пък за Галето и Деси  smile3501 . Жестоки сте!

Роси, май е в София, но нямам инфо  newsm78.

Върнахме се днес в късния следобед за да преспим, но утре пак се преселваме на село. Тука в тия панелки не се живее, тУй равно поле пък и на 7-мия етаж -пържим се нпараво. Снощи Мариян ми се събуди в 2:00ч  Shocked. Такова нещо не му се е случвало от 5 месеца  Thinking. Не беше гладен, искаше да си играем - аз си го обяснявам с жегите. Дано тази вечер спи спокойно и аз край него Wink. Ние още седмица ще се подвизаваме тук, но от утре майчето ми е в отпуск и ще си правим каквото си искаме   Joy по женски Simple Smile.

До скоро мацки  Hug

п.с. между другото и аз се зарибих здраво по този conquiztador Blush

# 251
  • Мнения: 3 423
Къде да я намеря тая игра conquiztador ?

# 252
  • София
  • Мнения: 2 348
Ехооо!

Днес Митко се изтърси от количката  #Cussing out . Исках да изчистя, но той постоянно ми бъркаше в кофата, а водата беше с препарат. Сложих го в количката за малко и не го закопчах, защото си мислех, че табличката отпред е закопчана, Ама не беше  Tired и той се преметнал през глава, та на плочките по гръб. Като ревна тв'ва ми ти дете  ooooh! . Нищо му няма сега. Нито цицина, нито синина, ама доста се вайках, че не го закопчах де. добре, че са ни мекички бебетата, та нищо им няма.

Вчера ходихме на Лакатник на разходка с приятели. Много добре ми дойде. Аз карах и в двете посоки  bowuu .

А оня ден пък ходих до центъра и се видях с разни форумски майки, но не от отчетни. Готини хора.

Момичета, искам да ви предупредя, че не знам в Бургас дали ще имам достъп до интернет и затова искайте телефона ми от Мей(m.a.y.) и другите, на които съм го дала. Не помня вече. На Сладурка май, също го пратих. Аз трябваше да пътувам тия дни, но ще е на 25ти. Ще остана почти месец там. Тръгнете ли да си уреждате среща, хич да не мислите, че ще мине без мен  Naughty . Задължително някой да ме информира.
 На 3ти Август на село има събор  dance Ще си дойда само за ден-два и после пак отивам в Бургас. Аз ще съм в Ахелой първата седмица. Давам подробна информация, че да не вземем да се разминем случайно  Mr. Green .

Ванилия, моя корем е същата работа. Сутрин е като дъска, че и вдлъбнат даже, а след обяд съм като бременна. Хубавото е, ч ако реша да го "глътна" се прибира, ама не мога все с глътнат корем да ходя  Tired . Никакво усилие на полагам да го стегна. И двата крема за стрии така седяха на шкафа докато бременеех, и сега така си седят.
Галакси, пък аз бях сигурна, че ще те изненада зъб  Sad . Как е сега детето? Ти с какво си захранила до сега?
 Искам да питам за колата на заден план  Rolling Eyes На Деси ли е или на новата шофьорка Галаксито  Grinning
Снимке, Браво за внезапната почивка! Коцето е точно колкото Митко на килограми, ама е доста по-висок  Heart Eyes
За Симоната - ами мисля, че вчера ми каза МАМА, напълно съзнателно се обърна към мен, протегна ръчички и най-сладкото, леко заваляно все още МАМА прозвуча  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Излишно е да казвам, че след това я целувах и мачках около половин час Mr. Green днес пак го повтаря като мелница вече и леко го изръмжава Laughing
Heart Eyes
Сладур, ей ме на в цялата ми прелест  bowuu

# 253
# 254
  • Мнения: 728
                                                     Добро утро!

Гале,Просто  Аз,пак ни"отрепахте"със снимки,толкова чар блика от вас,че добре ме зареждате и нахъсвате!
Катюша,голяма сладуранка е Нинката и как сладко си хапва диничка,чак да ти се дояде!
Медхен,привет!
Скреч,една голяма целувка за Митко.Мъжът ми редовно оставя Ангел в количката без да го закопчае и редовно търпи критики от мен.
Дитта,честито ти "мама"!
Катятг,абе тоз малък момък голям хубостник,хем на басейнче,хем разхладителни напитки му подават,като голям шеф!
Ох,Сладур,колики са,водих го преди месец на детски гастроентереолог,който каза,че е с по-чувствителен стомах и ще си има колики до годинка,които лекои постепенно ще затихват.А ти как си днес?
Марианка,честита ви гледачка,ама много младичка,аз не бих я оставила около мъжа ми! Mr. Green Laughing

Вчера цял ден бяхме в майками.Сестра ми и племенничките ми глезеха Ангел,но той беше доста кисел и искаше постоянно да е в мен.За целия ден му се събра 30мин.сън.Но вечерта като си тръгвахме и майка му казваше чао,той изведнъж каза ба-ба и не спря да го повтаря през целия път и по време на банята.Естествено майка ми се зарадва много,а ние с мъжа ми бяхме много щастливи да чуем нещо различно от ъъъ и аааа.А след баня установихме,че от долу ,в дясно венецът се е сцепил и това е била причината за неспокойния му ден.Скоро ще очаквам да пробие и зъбчето.Вечерта му дадох панадолче,в АМ сложих малко успокоителен чай на Хипп,та тази нощ поспа от 21,30 до 5,30 ,а сега мрънкоти.

Прекрасно начало на седмицата,със спокойни,усмихнати и здрави дечица,с почивки и положителни емоции!

Общи условия

Активация на акаунт