Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 165
Привет  Hug. От мен  по едно бързо кафенце  ( сложете си по едно лигавниче, за да не капят лигите  Laughing ) и беж по задачки  Heart Eyes

# 256
  • Мнения: 37
Ухааа, Катюш, по-късно щях да се включа, ама при това кафе Simple Smile Аз го искам с двойно захар Simple Smile  newsm47 newsm10 newsm53
Нинаки мноУ джиджана бе, иха плис-плис- цоп-цоп.... в басейнчетоооо!

 Хайде сега и добро утро, приемете извиненията ми, че снощи само качих снимките и не се разписах, но не можах.
И да ви благодаря ( и аз и Деси) за хубавите думи Simple Smile За мен е истинско удоволствие да се виждам с толкова лъчезарен и готин, свеж и млад човек, много ми пасва на характера и интересите...., визуално да не говорим... Simple Smile

Катятг -ихх, вашия момък много му отива разхладителния процес Simple Smile, супер, ще взимам и аз такова, то е яснооо!

Сладурче
smile3525

Баксиса - съжалявам те с това детенце, как плачка и се свива сигурно, нали? леллеел с колики до почти годинка ми звучи доста стресиращо + зъби...., надявам се  да се оправи дечко и ти да си отпочинеш малко,че те мисля.Хайде чао.

Скреч - абе и Деската като го видя Ники каза, че според нея скоро ще си имаме зъбчета и аз като гледам венеца ми се струва, ама ще видим.В количката и Ники често докато оправя чантите да излзиаме и той прави пируети, но не е падал и ща щастие..., а за Миташки - едно голямо гуш на мънинкото.КОлата на снимките си бе позиционирана там, дай боже всеки му такава Simple SmileИначе съм захранила с почти всичко и не е имал проблеми до сега, но новото беше,че майка приготви няколко неща(картофена яхния и доматена лятна супа с картофчета, без подправки и т.н., пасирах и му дадох, може и от тях да е образувал коликите), незнам , но спряхме всичко това, за сега мисля си чее   добре.

Медхен - привет! Simple Smile Разказвай дееее

Марианка - направи ми впечатление, че си много отслабнала (снимките,които ТАш бе публикувала забелязах, но забравих да отбележа)

# 257
  • Варна
  • Мнения: 208
Здравейте и от мен  Hug

Оооо Катюша и за мене двойно  Mr. Green Ей добре започва сутринта, как ли ще завърши вечерта  Crazy  Mr. Green Я Нинаки каква е самодоволна в легена  Laughing

В този ред на показване на басейнчета, ето ни и нас



А ето и на какви терзания е подложен котарака



Бакши радвам се, че си намерила формулата за дълъг сън. Дано и занапред сте така.

Медхен добре сте си дошли.  Hug Пусни някоя снимчица от почивката ви.

А при нас няма ден в който да не падне Влади  ooooh! Не знам аз ли съм лоша майка , или той е голямо шаврънкало. Лошото е, че навсякъде сме с теракот и дигнахме килимите да ги перем, но кога ще стане това не знам... Няма как да го оставям на земята. Сега съм се замислила да купувам парочистачката дето я рекламират в ВС Телешопа и да го пускам и на теракота да лази. Правим опити и да пълзим, но не се сеща да мести краката един след, а се опитва заедно - със скок   Mr. Green Сега трябва и преграда за стълбището да търся. То не е една беля  Tired

Жу кога заминавате за Бургас  newsm78 Ако не сте тръгнали вече...

# 258
  • Мнения: 1 311
Привет от нас  Hug Да почерпим за месечинката
Специална торта за дечковците
 
За мамите любителки на Бейлис

И за любителките на кафето (не може да се сравнява със сервираното от Катюша)


Снимките на Галето и ПростоАз няма смисъл да ги коментирам, защото ... ми то и аз имам мъж и две деца, та тъй ...

# 259
  • София
  • Мнения: 3 679
Добро утро и от нас  Simple Smile

Аз от 3 дни ставам в 10 и 30, а Стефан след мен та съм отпочинала. Днес тия от енергото сменят някакви кабели пред блока и ме събудиха - яко къртене става долу щом ги усетих чак от другата страна на блока.


Честити месечинки     bouquet

Valenciq още съм в София, заминаваме на 26 юли сутринта или ако мъжО успее в петък да си тръгне по-рано - в петък ще пътуваме.
Току що майка ми ми се оплака от каката, че била страшно непослушна и даже я нашамарила по дупето днес  Cry
Медхен, добре дошла, радвам се, че сте изкарали страхотно.
Леле какви снимки - супер сте всички  Hug
Бебоците явно много се кефят така във водичка, аз още не съм го слагала Стефан да се плицика в басейнчето.
katiatg зарибих се  Crazy
mariana_75 честита бавачка, дано останете доволни  Peace

Аз още чакам моя МЦ и имам гадното предчуствие, че баш като замина на море и ще дойде...смотана работа...като си помисля само и ме хваща яд.

Отивам да просна прането преди да е напекло на терасата, че после не се излиза изобщо там.

# 260
  • Варна
  • Мнения: 208
Честито месечинка на Тошко на Приказливка и всички които празнуват днес.

Приказливка ме подсети, а за другите не съм проверявала на 1 страничка  Blush

Аз реших да направя една равносметка кой кога ще е в и около Бургас, за да си направим срещичка. Нека ако имам грешка в датите или съм изтървала някой, да се обади.

Диана -                        20.07.    -    03.08.
Жу                               26.07.     -    04.08.
Сладурка                    29.07.     -     02.08.
Скреч                          25.07.     -     25.08.

Теди и Стела са си от Бургас. На Теди имаме телефон, на Стелито май не.  newsm78         
Билката - Скреч каза,  че ще си ходи  към Бургас ама кога  Rolling Eyes Предполагам че и има телефона.     
Кремито и тя беше споменала, че ще си ходи към Бургас. Ако чете, може да се включи към срещата и да остави някакви координати.

Та периода в който се засичаме е 29.07 - вторник
                                                        30.07 - сряда
                                                        31.07 - четвъртък
                                                        01.08 - петък
                                                        02.08 - събота


Аз лично предпочитам съботата - 02.08 - че мъжа ми почива, а учудващо без възражения прие предложението ми за разходка до Бургас. Но пък на 03.08 заминаваме за Трявна.  Confused Пък и Сладурка може би на 2 ще си тръгват.  Така че може би 01.08.  остава                                                     

Очаквам предложения и от вас. Също така ще говоря и с мъжа ми  Mr. Green 
Сладурче това ли са ти датите - евентуално ако сте от 26 или 27 там, по-удобно ще е тогава като че ли  Rolling Eyes

Такааааа  Mr. Green  Mr. Green Следва ... Аз ще съм в Трявна от 03.08. до 10.08
                                                                   Жу ще е в Нигованка от 04.08. до 10.08

Така че Дита, Рени казвайте къде и кога да се видим  Crazy

А Дита специално имам да я разпитвам за Ксилифор  Flutter пък и да видим младите дали ще се харесат  Laughing

# 261
  • Мнения: 62
Здравейте!
Честити месечинки на всички сладурковци!
От сутринта се опитвам да се включа ,но кой да ме остави свободна !
 Ние сме здрави, за спането  сме на все същия хал.Вчера напипах ръбчето на едното зъбче, но все още не е пробило венеца.Е вече сериозно започвам да се замислям дали да не му дам  ако може калций , че се измъчи милото.Днес такъв рев му дръпна...
 Да ви споделя,нашия човек е наясно откъде идва манджата GrinningОт няколко дена като е гладен ми дърпа деколтето на дрехата ,пъха главата вътре и почва да сумти.
 Ох, извинете ме,че няма да ви отразя поименно,но мисля да опъна телесата ...
 

# 262
  • Мнения: 3 423
Вале-браво!  Hug Мъжо последно реши отпуската си да я вземе от 31 юли и същия ден тръгваме. Живи и здрави да пристигнем мен лично 01.08 или 02.08 ме устройват Peace Само дето честно казано май ще имаме нужда от организатор,че мене хич ме няма Embarassed Вие в къща ли живеете? Гледам хубаво дворче Peace  хубаво басейнче Party
Честита месечинка на празнуващите дечица! bouquet
Мацки нямам кеф нещо да пиша днеска,благодаря за кафенцето на Катюша Hug Mr. Green Малко проблеми имам,надявам се да им намеря решението Confused

# 263
  • Мнения: 37
Ооопппааааааалллляяяяя!Плюс, пльосссс.
Днес си взех книжката вече и съм горда със себе си,че издържах на 2-часовия стоеж на 1 крак и да вися като сопол пред едно гадно гише с миришещи чичковци на коза и алкохол Sad Sick #2gunfire #Cussing out Mr. Green
Ники е у свеки,а аз съм фрииии Simple Smile
Снимки на сладките ноемврийчета видях, страОтни са, басейни-масейни и т.н.
Жу- 10,30ч ставате, суперррррр!Айде дано така се задържи детето.
Хайй мацките, вие графика направихте кой кога ще е по морето, браво-браво... изглежда ми като график за отпуските Simple Smile, ахйде весело от мен

# 264
  • Варна
  • Мнения: 208
Сладурче - да в къща живеем  Grinning

Галенце - ми нали работим  в тази сфера  Mr. Green Ха, честито книжка. Вече може да подкарваш онова ... големото.... черното ....  Crazy

Тиана и влади същия. От около месец ми прави този номер. Взема ли го аз, веднага почва да ми дърпа блузата и да наднича в пазвата ми  Crossing Arms И ме се тръшва, т.е. полягва в мене и чака да подам цица  ooooh! Луда работа...

# 265
  • Мнения: 528
Ехоооо, мами! Ако знаете как съм се затъжила за вас  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Чак и не съм предполагала  Rolling Eyes
Аз съм в СофияСвиленград  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Програмата е такава - става се в 3-4 часа сутринта , продава се, аз отивам към 9.30 на процедури, като пътувам от Дружба до Банишора  Crazy Crazy Crazy, връщам се по обед в борсата, палим буто и се прибираме в Свиленград. Изкъпваме се, хапваме и хайде пак газ за София  #Crazy Ужас  Laughing

Включвам се само да ви се похваля, че вече съм като нов човек  Party Само след 5 процедури се чувствам страхотно, пък след още 5  Crazy направо няма да се позная сигурно  Laughing Вече знам с точност къде какво имам. Разпитах Артур, не съм ходила на скенер или ЯМР, но съм сигурна , че няма нужда, понеже това, което ми каза Артур е 1:1 с това, което ми пише на епикризата към снимката от рентгена, и това, което ми каза невролога. Та имам си само 2 хернии - една на тила на ниво s1 - s2 и една на кръста на ниво l4 - l5. Първите 4 вратни прешлена се оказа, че са само прескрипани ли как се казва,абе износен ми е хрущялът, а иначе по целия гръбначен стълб имам възпалени нерви. Най-тежко е положението с дисковата херния на кръста, но Артур ще ме рестврира  Crazy

Сега съм цялата в синини, понеже ми слага вендузи за възпалените нерви. Имам си и червени точки от йонофорезата ли беше, нещо такова  Rolling Eyes Също ме загравя с инфраред , за да подобри кръвообръщението....все такива неща. Абе знае си човекът работата. Страшно много съм доволна. След 3 месеца пак ще повоторим процедурите и вече всичко ще е наред. Е, естествено, че ще трябва да се пазя, но това да е  Party

За сега това е от мен. Надявам се, че един ден ще останем в София и ще се видим. Ако не, след като приключа с лечението, ще дойда пак специално, за да се видим  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Обичам ви!

Последна редакция: пн, 21 юли 2008, 20:57 от Роси_

# 266
  • Мнения: 37
ROSI - така се радвам, че се включииииииииииии!!!
А още повече и за добрите резултати от терапията на Артур, въпреки че и дума не съм чувала за него.

Радвам се за вас и з атеб де, дините вървят ли??? айде продавайте, продавайтеееее:)

а другите къде сте бе???? На всички ви по една неизвинено отсъствие.

# 267
  • Мнения: 528
Бе, Галенце, и на мен ми е чудно, че не го знаят много хора, понеже работи във фитнес центъра на Бойко  Wink Лично той го е открил, когато е работил някъде около НДК и го е поканил  Rolling Eyes Много известни личности ходят при него, а и постоянно има хора. Започва в 7.30 сутринта и приключва в 22.00. Абе, няма значение. Важното е, че си знае работата и помага на хората  Peace

# 268
  • Мнения: 27
Ехооооооо, днес направо луднах. Това мойто диване цял ден не щя да спи. Чак към 5 дремна, аз реших, че ще откара таман до към 8, после 1-2 часа глезурчене, чипуркане и пак в леглото. Да, ама си правя сметката без кръчмаря. нямаше и половин час  и се ококори. Ей сега я чипнах набързо в легена и заспа. Дано поне да откара до сутринта.
Гледам графика на морските и леееекинко ви завиждам. Дано да успеете да се срещнете всички. Айде целувки

# 269
  • Мнения: 37
Марианка все едно аз съм го писала това, но преди ден-два..... Не сикам да споделям за Ники нищо, относно състоянието и раздразнителността му, само да кажа че се пооправят нещата.Само се надявам да се пооправят и при всички вас, тези които имате неспокойни бебета, ама то за възрастните  тежко времето, камо ли за тези мъници!

Спокойна вечер мили мами!

Общи условия

Активация на акаунт