Отговори
# 270
  • Мнения: 3 423
Роси Hug Hug Hug Радвам се,че звучиш опитимистично и си добре Hug Hug Hug Вдъхна ми надежда с тоя Артур Peace Определено ще имаме нужда от него Confused А как са дечицата,кой ги гледа?
Гале викаш Никича по-спокоен? А дано Hug Бе ще видиш зъб тия дни,гледай даже дали не е цепнат венеца Rolling Eyes
Марианка дано Дара утре е по-спокойна Hug Praynig Дано успеете да се наспите! Галето като каза,че те вижда заслабнала и аз се грабнах пак да намеря снимките-верно май си се повталила Flutterизобщо изглеждаш готино,макар и снимана в не съвсем близък план Flutter
Дес-какво става при вас? Как сте? Мисля ви Praynig Hug
Ивче и тя се пробуди дотука два пъти,дано спи по-добре после.Аз какво да ви пиша...имам си едни притеснения и все така нямам кеф,ама дано да заминем най-накрая на моренце поне за няколко дни,че да разтоваря,живи и здрави да стигнем пък дручкко си е малко надругаде.

# 271
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Chestita mese4inka na praznuvashtite beboci !

Rosi, radvam se, che si dobre !  bouquet

Sladurka i dr.maj4eta, chiito beboci imat ve4e zubki - kolko dni sled kato e probit veneca, izliza zuba?
 Pri nas  sa probili dvata dolni ednovremeno  Simple Smile  Mr. Green

Izvinqvam se za latinicata, no nqmam sega kirilica, pyk s kredor ne znam kak se raboti( nqmam i vreme da razu4avam  Embarassed)

# 272
  • Мнения: 3 423
Ели при нас за два-три дни се показа Peace Честити ви две зъбчета tooth

# 273
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Ели при нас за два-три дни се показа Peace Честити ви две зъбчета tooth

  bouquet Merci !

# 274
  • София
  • Мнения: 1 262
хей момичета   bouquet

аз съм в момента в Бургас, но нямам много нет, затова мълча  Tired may ми има телефона, ако си правите среша тук съм на линия! Много е вероятно обаче да ходя до Варна от 29ти юли до 1 Август  Confused

само да отбележа, че Просто Аз е страшна мацка, двете с Галето са страхотни  Mr. Green

Роси радвам се, че терапиите помагат, дано все така  Peace

И Кари е обхваната от всеобшата нерност, мака че вече имаме 6 зъба! Мисля, че ни излизат и оше  ooooh! Не знам какво да правя. Тя по принцип заспиваше сама, от около седмица това е невъзможно  Tired Четох някъде, че това е началото на т.нар. бебешки пубертет  Thinking

Толкоз засега, че едвам гледам  Heart Eyes

# 275
  • Мнения: 2 126
Ехо!
Привет в този късен час!
Сладурче,добре сме мила (поне децата са наред) Hug Hug Hug Големи притеснения около майка ми,нещо не вървят нещата.Незнам и аз вече какво става Rolling Eyes

Ели,незнам точно какво имаш предвид Embarassed При нас за около 2 седмици вече зъбчето се забелязва почти е порастнало Grinning

Видях прекрасни сладки бебоци - Нинка,Влади и Ники Heart Eyes ПростоАз,Гале - неотразими сте  bouquet

Роси,радвам се че при теб нещата се оправят.Само така,всеки ден все по добре да става Hug

Друго не се сещам.Бебораната расте и хубавее.Послушничка ми е много ,пу пу,ама да е на мама в ръчичките предимно иска.Научила се е да прави някакви странни муцунки,щом чуе музика се задрусва веднага Mr. Green Не иска да се изправя,как я сложа така я намирам,само може да се е преобърнала по корем мързеланата.

Мен нещо ме е затресла треска за море и може и да отскочим.Хич не съм за плаж (ще изпотрепа народа) ама незнайно отде ми дойде тая муза.То все още всичко е в проект ама ако си намерим нещо изгодно и дойде някой и друг излишен лев - там сме Crazy

ХАйде лека на всички и доскоро Hug

# 276
  • Мнения: 46
Добър вечер и от нас  Hug

Жега а ? Малеее, не се издържа  Shocked

Ние днес повторихме процедурата с басейнът под чардака. Подухваше лек ветрец, дано нищо му няма на детето че следобеда прокашля веднъж два  Thinking. Мариян много се кефи във водата. Щуря, въртя се, цопа голям кеф и се измори много хубаво, та после заспа като къпан дет` се вика Wink. Обачееее един смотан петел м**** му, като се разкукурига newsm57,  smile3556 и спането беше до там (не повече от час) и после реееев след всяко кукуригане на петела  Crazy . Голям смях  Joy. Толкова сън за целят ден, не мигна през другото време.
Ние пък с майка ми, след като пийнахме кафенцето следобед към 18:00 се разработихме и хоп в градината, а детето с количката при нас  Sunglasses. Съвсем се изтощи, защото през цялото време много вика, ръкомаха изнася представления изобщо пълна програма ей го сега спи като бубица и не помръдва, само дето е адска жега тук и е целият е потен. Утре го дават да се разхлажда ама де да видим  Thinking

Гале , мила дано Ники скоро излезе от тази фаза  Peace . Честит ти документ и от тук н там, като ни подминаваш с буто да не забравиш  newsm01 свиркай Wink

Вале , невероятна си! Възхищавам се на организираността ти още от предният път когато ми изпраща информацията от която се нуждаех. Макар, че хич не се очертава да съм в този маршрут по това време ще си запиша графикът, защото не се знае знае ли се .

Роси , само така !  Peace  Hug Hug Hug Тук в Ямбол хич не са хубави дините. Не знам от къде ги носят но до сега нито една не става  Confused
Ти до къде си с твоя МЦ. Мисля че тия дни май беше, а? Аз чакам първо ти да се отчетеш, ама започнах да го мисля, че се притеснявам за себе си.

Тиана, еми вие вече почти си имате зъбче. Дано по бързо пробие и да се успокои Гого.

Спокойна и прохладна нощ!  Hug

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 00:17 от katiatg

# 277
  • София
  • Мнения: 1 262
И да ви почерпя на патерица, че моята мишка е вече голяма 8-месечна мацка  Mr. Green




# 278
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Ели,незнам точно какво имаш предвид Embarassed При нас за около 2 седмици вече зъбчето се забелязва почти е порастнало Grinning

Dec, sled kato e probit veneca ...za kolko vreme sled tova  porastva celia zub  Laughing Simple Smile Tova popitah, ama s moq razvalen ve4e bg ezik, 4esto me pitat kakvo iskam da kaja   Simple Smile
Mai4eto ti da se opravia buzro !

# 279
  • Мнения: 2 126
Ааа ама виж как съм те разбрала без да искам hahaha Joy Мерси,Ели Hug

# 280
  • Мнения: 199
Здравейте в това прохладно утро,
Сигурно се радвате на хладнинката, но аз не Sad или поне не точно днес. Имаме годишнина от сватбата с милото. Бяхме запазили маса в чудно заведение на страхотна поляна над София. Щяхме да ходим с количката с Васето. Напоследък не можем да се видим, той все бачка по апартамента (то за е добро де, няма за кво да мрънкам). Щеше ми се да разпуснем малко, че се събраха много ангажименти напоследък и малко луднахме, а и вечер никъде не сме излизали, все си приспиваме детето и си седим в нас. Ейййй стига съм мрънкала, не това е най-важното, ще дойде и нашето време.....важното е все така да си подаряваме любов... И да пиете по едно за наше здраве Grinning

Да ви подхващам вас сега набързо:
Eli=== на Васко 2 дни след като се появиха цепчиците се показаха и зъбките.
Сонче аз не уцелих броя на вестника, нищо, важното е че сте заедно вече. Много  Hug от мен
Дес много сърдечно ти пожелавам майчето ти бързо да оздравява.
Роска много се радвам за добрите резултати. И аз не бях чувала Артур. Ще взема координати от теб, трудно ли е записването? Аз нямам никакво време сега, но като ми остане не е лошо да отида да погледне и моя гръб.
Галакси, ПростоАз както обикновено чудни снимки.
Madchen добре сте си дошли, нямам търпение да ви видя.
Talyyy по телефона 2 пъти не успях да ти благодаря за снимките на мейла. МЕРСИ  bouquet

Момичета страхотни бургаски срещи ще заформите, радвам ви се. На всички, които правят планове за почивчица и море пожелавам да се осъществят, в това число и на себе си Mr. Green

# 281
  • Мнения: 1 546
Добро утро!

Как сме? Видях снимките на едни прекрасни бебоци, кой в леген, кой в басейн Grinning Heart Eyes Пу-пу!

Вале, тц,тц,тц отсега почвам да мисля тУалета на момата да омаем ергена  Mr. Green Дано сме тук по това време, че и ние кроим забежка на вилата, а евентуално и на Враца (Таш??)

Лилчо, честита годишнина!Обичайте се! Hug

Майчета чакащи зъбчета -и ние сме в кюпа Tired Венчето долу е цепнато по средата (на това ли казвате цепнато венче newsm78)зъбките са направо изпъкнали, но не са пробили... Crazy

Роска, браво, че нещата около теб се нареждат! Hug

Деска, как е майчето?Стискам палци да се оправя бързо! Praynig И стига с това - щяла да изплаши плажа, ала-бала... Close Я си виж линийката - десет килца, мацко!!Това Е постижение!И после си виж прекрансните деца и навирвай носа в морето! Hug

Креми, ха сега.Бебешки пубертет! ooooh! И такова чудо ли има? Mr. Green

Днес сме на консултация. После ще давам отчет. Малко ми е терсене, защото Симона взе да прокашля леко, най-вече сутрин и се моля да не е някоя настинка Confused

Лек ден!  bouquet

# 282
  • Мнения: 1 311
Привет в хладното (то си е направо студено брррр) юлско утро. Тук такъв дъжд се изля сутринта  Crazy не виждах отсрещния блок ...

За графика за моренцето - ние ще сме от 04.08 - 09.08 на Равда

# 283
  • Мнения: 46
Добро утро и от нас  Wink Изпихте ли кафенцето? Аз тъкмо сега сколасвам и сядам с него пред компа да ви нагледам  Hug. Хайде, който не е е пил да се почерпи  Coffee Coffee Coffee и 15 а пушачите  Wink

Момичета где тоя студ и тая прохлада бе  #Crazy , я дайте малко по на юг  Flutter

Лилчо, честита ви годишнина. Тя Дитка ви го е пожелала - Обичайте се, това е най-важното ! Peace

Ние днес ще се пуснем градска с майчето ми, няма да ходим по села и паланки. Мариян спинка,  а аз стягам пюрета мюрета и излизаме  Sunglasses

Дес , беше ме питала до кога сме тук и все забравям да ти отговоря. Първоначално си мислех докато омръзнем на бабите  Joy, но нашият татко хич не му е хубаво да стои самичък У Софето и вероятно в края на тази седмица ще дойде да си ни прибере. За малко и после пак  Crazy

Сладурче , какво става с вас? Добре ли сте? Решихте ли проблемите?

# 284
  • Мнения: 3 423
Ха добро и то мен! Hug
Макар вече да не е утро,ама докато седна Grinning Днеска съм супер крива и недоспала,кво ли ми трябваше да влизам и аз в тая игра ooooh! ooooh! седях до 2ч да играя,а днеска ми е е крива Ивче,че ме вдигна в 7ч.-еми мой си е проблема Tired Направих сто бели из къщи-сега трябва да чистя,а и да хода по банки,че мъжо пак е решил едни неща....ама то дреболии.
Айде бебчовци с цепнати венчета-излизайте зъбки. PeaceАз какво друго да кажа-май нямам.Обаче се радвам,че толкова хора ще сме наморето около другата седмица Grinning,Приказливке-що не тръгнете по-рано Mr. Greenта да се видим около 01.08-02.08 Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт