Отговори
# 270
  • Мнения: 33
Лелеее има нови снимки в албумчето Simple Smile Много сте хубави мамита с кореми. Като ви гледам отстрани и ви се радвам. Само аз като се гледам и се чувствам като хипопотам Laughing Да ви кажа напоследък много ми тежи корема, едва си го нося. И само пъшкам и охкам. Не мога да се навеждам, да клякам, едва се преобръщам в леглото и се чувствам огромна. Въпреки, че не съм чааак толкова голяма. Боли ме срамната кост и това ми дава още по-голямо чувство за дискомфорт. Ама, какво ми остава освен да чакам да минава времето.
Някои от вас вече имат дата за секцио. още един месец и ще се заредим с бебоците Laughing Само живи и здрави. Praynig

# 271
  • Мнения: 1
Суит мисля, че има голяма логика в това което казва Асето за слинга, наистина мисля че ще е по-добре да вземеш от шаловете, тази материя предполагам, че е твърда и няма да ви е удобно, нито на теб нито на бебето, удобството на слинга е меката и лека материя, възможността да се движи бебето, а не да е като в куфар, това си е мое мнение и вие си решавате дали да го ползвате.

Аз за помпа няма да бързам още (все пак имам още 11 седмици), а през август съм на мамолог, за някаква кистичка на лявата гърда която видяхме в 3-тия месец, та ще видим и там как се движат нещата. Някой знае ли дали това може да попречи на кърменето?

Tusha за теб и Стара Загора също е възможност, има тема във форума на частната болница НиаМед, можеш да разгледаш и там, ако имаш въпроси мога да ти отговоря (и аз съм от Чалгатаун, та сме си гардски)

Последна редакция: нд, 13 юли 2008, 11:56 от ТиНе

# 272
  • Мнения: 391
Sweetkids, аз обожавам слингове, но този специално не ми изглежда удобен. На мен най-простите и леки са ми любими и имам един в колата и в чантата и изобщо не излизам от вкъщи без един. Количка само за дълги пътешествия използвам.

За секциото толкова рано - винаги ми се е струвало странно, особенно след като е много вероятно да е изчислен термина погрешно и може като нищо да се изкара бебето преди да е готово.

Иринии, виж какво хубаво коремче си спретнала, не се крий толкова.

Стига почивка за мене, ще се разплуя. Утре отивам на фитнес!

# 273
  • Мнения: 102
Благодаря за отговорите. Асе, не си ме уплашила, споко. Ирини, аз тогава въобще нямах информация и естествено слушах докторите, ама сега....  Wink А иначе, хич не ми се ще да сменям лекари тепърва. То за мен възможности много, де що е по-голям град Laughing Честно казано незнам какво да правя, от една страна си искам доктора, защото му имам доверие, от друга ако има по-добро решение за бебо... А кажете какво да реша, че с тая бременна глава трудно вземам решения, постоянно се съмнявам в това или онова Sad

А за слинговете, не че съм ползвала, ама и аз смятам че лекичкото е най-удобно, то в крайна сметка това му е идеята. Аз вече си поръчах един с хълки.

# 274
  • София
  • Мнения: 3 124
Благодаря за мненията относно слинга. Пуснах тема в "На пазар" да чуя повече впечатления на майчета, които са го ползвали, но досега никой не се е разписал. На мен този модел ми изглеждаше по-лесен и по-удобен за ползване от платнените, но разбира се,  нямам никакъв опит и не мога да преценя. Все още размислям и не съм се отказала, но аргументите, че точно този модел не е удобен, са доста убедителни..... Rolling Eyes

# 275
  • жителство на место
  • Мнения: 81
благодаря на всички за загрижеността ви Hug
оттоците понамаляха, но все още ги има
кръвното ми е абсолютно стабилно 100/60- такова ми е било винаги
затова оставих изследванията за утре и се надявам да няма нищо обезпокоително
сега довършваме ремонта на новата къща и съм на крак по 12 ч на ден, пък и съм вече 15кг отгоре и май заради това е това оттичане на глезените
незная ако се подложа на динена диета дали няма да лиша беба от нещо- както ви писах и моето бебе казват, че е по-малко според размер на стомахчето Tired
малко хвалба: поръчахме страхотна детска стая от ербеси Grinning
до края на месеца ще я получим и ще ви покажа и снимки /ако дотогава се науча как става/ Blush

# 276
  • Мнения: 2 658
Суит и аz така като теб,нищо не раzбирам от слингове и грам не мога да кажа.Хем ми се иска да пробвам,хем някакаси са ми странни.Но при всички случаи трябва да е удобно,щом толкова ги хвалят хората..
Иринии,zавист ще събудиш тука с тия снимки  Wink .Не zнам колко си далече от манекенството,но на последната снимка с тоалета  Shocked .Чувствам се като глътнала блон като те гледам.Това напълно искрено.
А космонавта,който обсъждате е кукла.Веч,какво имаш предвид,че имаш такъв?Подарили са ти и не ти трябва,или?Да,искам  bowuu ,ще се раzберем zадължително   Hug
Май нейм,чудесно,дано всичко е ок.Според мен ако пробваш с динята само zа ден или два,няма да навредиш на ббето.

# 277
  • Мнения: 571
Привет Flutter
Ирини и аз те искам ако мъж ти те върне LaughingС Асето ще трябва да се разберем некак си!!Много ти е убаво тумбачето Hug  bouquetИ ти си много убава абееее убави хора да има PeaceА между другото не съм оперирана от апендисит newsm78
За секциото аз така и не знам кога е рано! newsm78Знам че след 38 седмица вече бебчето може да се ражда!!Но и аз мисля че е най-добре ако ще се прави да се направи след като бебче само е тръгнало да излиза!! Rolling EyesМакар че то тогава не знам дали няма да е секцио по спешност newsm78 Живи и здрави има още месец поне а аз се моля да не мисля толкова за раждането че ще полудея иначе #Crazy #Crazy
Голяма жега е и днес а лудия ми мъж отиде да рита  Sick ooooh!Аз отоци нямам все още което е хубаво че само това ми липсва и ще ме вкарат на тихо и с меки бели стени Blush
За слинговете и кенгурата...вече хептен давам заето...а още нищо не съм започнала да пазарувам!!!Не ми се мисли като започна какво ще стане!! Crazy
Айде махам се стига съм досаждала  bouquet

# 278
  • Мнения: 122
Здравейте и от мен Simple Smile
Аз да ви кажа днес бях на малка расхода с майка ми на Илиенци и купих ме някои неща за бебо. Имаше магазин на Viennet Sicret и ги видях тези нощнички за кърмачки като тези на Дидка много са хубавки и точно такива мисля и аз да си взема за болницата.
А относно слинговете не ми допадат много много, поне за сега мисля че няма да имам нужда от такова.

# 279
  • Мнения: 2 123
абе мамета, аз да взема да се преселя в този форум да живея...Така добре ми действате на самочувствието. Благодаря ви.   bouquet В интерес на истината съм мното "омекнала" навсякъде - дупе, бедра, ръце, но всичко е поправимо и не се втелясвам. Само ми е малко кофти, че коремчето ми е недостатъчно голямо, но не зависи от мен... На вас много малък ли ви се струва?

Ходих с детето и кучето до Витоша. Наистина много по-прохладно беше, но движението беше като на централен булевард - коли, хора, даже автобуси с туристи имаше  Shocked Всеки бяга от жегата, ама е неприятно като бягаме на 1 място.

Май нейм, браво за подобрението и не се преуморявай. Повече хоризонтал с вдигнати краци / Wink/ Чакаме да видим стаята.
Деси, айде пък ти балон. Видях те каква фиданка си  Whistling

Аз пак - като радиото - едно си пея - СРЕЩА?

# 280
  • Мнения: 3 926
Хайде кажете за среща верно Hug
Тези, които още работят - вие сте на ход Hug

Ирини, аз Витоша не я броя за планина Embarassed На мен като някакво дребно възвишение ми изглежда, пък за 7 години живот в София само веднъж сме се качили и то заваля ooooh! аз честно бих предпочела някъде по Банкя да се разходя, за да се поразмина със софийската жега Peace Обаче на мен днес не ми е много топло. Дано съм все така държалива Praynig
Май нейм, чакаме снимки на стаята Hug И със сигурност отоците ти са от преумора. Ако беше започнала с това описание, изобщо нямаше да те караме да мериш кръвно Hug Не мисля, че някоя от нас би издържала такова натоварване, което описваш ooooh!
Мирка, напротив, мисли и чети за раждането. Толкова полезни материали сме напускали. Чети за релаксациите, за оргазменото раждане, маймунската тема... НАистина трябва по-нормално да подхождаш вече към тази тема Hug

Аз пък влязох да ви кажа, че ми е много мъчно за Вили Казасян Cry Особено след Мюзик айдъл... толкова ми допадаше отношението му, начинът, по който се шегува... Вярно, дай Боже всекиму да доживее неговите години, но ми е тъжно Cry

# 281
  • Мнения: 2 658
Да,омекнала е може би точно каzано..Другото неприятно,което zабеляzвам е многото целулит,чак до коленете.Нямах такова чудо.Вzех си едно такова с бодлички да се масажирам докато се къпя,но предполагам,че по скоро е zа мое успокоение..Това е положението,кой стрии,кой други екстри  Wink
Много си ти е добре корема,Иринче.Ето,моя като е огромен(мъжът ми ме поднася да съм внимавала да не губя равновесие  Mr. Green ),та ме пратиха на сума ти лекари,вкл.и zа гестационене диабет (в сряда ще ходя)..Та няма угодия май,дано са живи и zдрави дребните,пък притесненията все ще си ги имаме.
Моите пък са на кино и аz скучая тука,ходи ми се и на мен на раzходка.

# 282
  • Мнения: 2 658
Ааа,Асе,ясно,че не поzнаваш Витоша,душа.Наистина ,може на малко площ да е раzположена(на както Стара планина имам предвид),но е много раzнообраzна и красива планина.За Бг не е и ниска.Има си всичко,нищо,че не е Рила..Аz много си я обичам,под нея съм иzраснала,дет се вика Joy ,нищо,че и другите съм обиколила.Тъкмо като прочетох и ми домъчня..
Да,много жалко zа Вили Каzасян,точно това си мислех вчера.Страхотен млад дух,zащо всички хора не могат да са толкова жиzнени приживе.Бог да го прости  Sad

# 283
  • Мнения: 571
Аз за срещата казах!!Стига да е на хладно място!! Hug
Витоша стана нещо като Южния парк!!Много се пресели!!Аз съм с трамвая за 15ина минутки но честно казано не ме влече!!
Асе аз чета душата но си права че е крайно време да спра да се страхувам!!Ми че аз изпадам в ужас само като си помисля!!!Такова шубе ме тресе че не е истина!!!Ма трябва вече да се взема на сериозно и да спра с мойте страхове!!
А за коремите няма какво да се притесняваме!! PeaceВажното е да са големи и здрави бебетата а не коремите ни!И моя не е от най-огромните  newsm78
Деси това  бодлите не знам колко помага душа-фитнеса му е майката!!Ама след като родим!!Аз мисля тогава да се подложа на тежка фитнес терапия че не се понасям вече!!!!Зимата най-късно да си вляза в ритъм че бива ли хубаво бебе с грозна майка hahaha

# 284
  • Мнения: 57
Айде едно бързо записче от Бургас Flutter
Тук е много хубаво определено няма нищо общо с жегата в София.
My name радвам се, че си по добре Peace
Аз срещата пак ще я изпусна ама като скитам така е Laughing нищо ще ви гледкам на снимки и ще ви се радвам Hug Hug Hug
Аз смятам от тук да купя разни работи за бебока и май почти ще привършвам с пазаруването, ще останат само големите неща (легло,количка и столче за кола) ама тях ще си ги взема от София като се върнем на 23.
Айде стига съм ви занимавала, лек ден на всички  love001

Общи условия

Активация на акаунт