Къде в Бургас (10)

  • 59 974
  • 569
  •   1
Отговори
# 495
  • Бургас
  • Мнения: 213
Вчера работеше.

# 496
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
На дюнерите на бившата Валентина продават някакви картофи, но не съм сигурна дали са от тези

# 497
  • Бургас
  • Мнения: 213
На дюнерите на бившата Валентина продават някакви картофи, но не съм сигурна дали са от тези
Вярно, видях че имат много неща за ядене...
Благодаря ти!  bouquet Ще проверя.

# 498
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
днес също! Simple Smile  Peace

# 499
  • Бургас
  • Мнения: 337
Мами,

Къде в Лазур мога да намеря шива4ка..не е нужно да е супер добра- само ми трябва за подгъви...моля за съвет..

С малката ми трябва да е възможно най-близо до в къщи...

Мерси предварително Hug

# 500
  • Бургас
  • Мнения: 703
 Здравейте , къде в Бургас продават детски пантофи на Беко или Кидс

# 501
  • Мнения: 648
Мами,

Къде в Лазур мога да намеря шива4ка..не е нужно да е супер добра- само ми трябва за подгъви...моля за съвет..

С малката ми трябва да е възможно най-близо до в къщи...

Мерси предварително Hug

На улица"Карлово" има една жена, която е много мила и чевръста женица. Това е в началото на уличката след сладкарничката на "Амадеус".

# 502
  • Бургас
  • Мнения: 337
Мами,

Къде в Лазур мога да намеря шива4ка..не е нужно да е супер добра- само ми трябва за подгъви...моля за съвет..

С малката ми трябва да е възможно най-близо до в къщи...

Мерси предварително Hug

На улица"Карлово" има една жена, която е много мила и чевръста женица. Това е в началото на уличката след сладкарничката на "Амадеус".


  smile3525 smile3525 smile3525

# 503
  • у нас
  • Мнения: 5 740
пантофките Беко ги има в магазинче в подлеза на Изгрев, и на Сан Сити до Билата  Peace

# 504
  • Мнения: 1 280
пантофките Беко ги има в магазинче в подлеза на Изгрев, и на Сан Сити до Билата  Peace

      И в едно магазинче до парка в Славейков, от тези които са наредени зад Престижа, дано ме разбрахте.

# 505
  • Бургас
  • Мнения: 703
Благодаря ви момичета, взех на Беко, утре ще получава голямо разнообразие на пантофи, на това магазинче дето е уличката зад Престижа. От обяснението на iveto_

# 506
  • Бургас
  • Мнения: 445
Предварително се извинявам,защото мисля че веднъж е коментирано,но нямам време да чета всички страници.Затова,моля ако някоя мама знае от къде да купя хубав плик за парички-канени сме на сватба,моля да сподели  Hug Малко тъпо го обясних-вместо подарък,ще дадем пари и ми трябва хубав плик,в който да ги сложа.Знам че има такива специални.

# 507
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
Предварително се извинявам,защото мисля че веднъж е коментирано,но нямам време да чета всички страници.Затова,моля ако някоя мама знае от къде да купя хубав плик за парички-канени сме на сватба,моля да сподели  Hug Малко тъпо го обясних-вместо подарък,ще дадем пари и ми трябва хубав плик,в който да ги сложа.Знам че има такива специални.
в подлеза на Операта има магазинче за опаковка на подаръци! Там има страхотни пликове за тази цел!  Peace

# 508
  • Мнения: 814
 Момичета, къде преместиха магазин Кокодрило?

# 509
  • Бургас
  • Мнения: 445
 Hug златна си

Общи условия

Активация на акаунт