Антицелулитни масажи: цени, салони и други въпроси ( част 2)

  • 156 120
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 068
искам да се похваля  Mr. Green
ефект от вендузите вече има  Laughing целулита по корема е по-малко и кожата изглежда по-стегната
само след 5 дни масаж по 10-15 мин с вендузите и след това около 5 мин масаж с ръце докато попие маслото

# 46
  • Мнения: 289
искам да се похваля  Mr. Green
ефект от вендузите вече има  Laughing целулита по корема е по-малко и кожата изглежда по-стегната
само след 5 дни масаж по 10-15 мин с вендузите и след това около 5 мин масаж с ръце докато попие маслото


Браво!  Party

А ти какво масло ползваш? Аз си взех на Икаров, но нещо не ме кефи много аромата му,,, Crossing Arms

# 47
  • Мнения: 40
На Икаров антицелулитното е 2 вида- с кипарис и май с хвойна. Виж ги и двата, може другото да ти хареса повече. На мен кипариса ми харесва.

# 48
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
вендузите са супер. аз вече 2ра вечер се вакумирам с тях и цялото ми дупе и крака почервеняват, загряват се, няма начин да не действат!! преди това се мажа с икаров, на мен ми харесва как мирише, дано скоро има някакъв видим ефект, ще докладвам!

# 49
  • Мнения: 289
На Икаров антицелулитното е 2 вида- с кипарис и май с хвойна. Виж ги и двата, може другото да ти хареса повече. На мен кипариса ми харесва.

Еднакво си миришат... Laughing

# 50
  • Мнения: 2 068
А ти какво масло ползваш? Аз си взех на Икаров, но нещо не ме кефи много аромата му,,, Crossing Arms
в момента само бадемово защото не мирише  Laughing

# 51
  • Мнения: 1 885
Не знам ама на мойта приятелка от хипокси терапията и се махна всичкия целулит. Даже като си стегне дупето няма дупки.
Много скъпо обаче...  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 289
Не знам ама на мойта приятелка от хипокси терапията и се махна всичкия целулит. Даже като си стегне дупето няма дупки.
Много скъпо обаче...  Rolling Eyes

Какво представлява - за пръв път чувам за нея? И колко е скъпа? Thinking

# 53
  • Мнения: 1 885
Това са тия кардио упражнения дето се правят под налягане и не знам какво си. Девойките от Мюзик айдъл посещаваха студиото.
Свалят се около 4кг и 8 см от обиколките. Ей сега я питах 1200лв са били 36 процедури, 12 ходения по 3 процедури на ходене


http://www.hypoxi.net/bg

# 54
  • Мнения: 280
вендузите са супер. аз вече 2ра вечер се вакумирам с тях и цялото ми дупе и крака почервеняват, загряват се, няма начин да не действат!! преди това се мажа с икаров, на мен ми харесва как мирише, дано скоро има някакъв видим ефект, ще докладвам!
Момичета,
Много внимавайте да не си спукате капилярите с тези вендузи  Peace

# 55
  • Мнения: 179
Момичета,

Послушайте ме какво ще ви кажа и няма да съжалявате, защото го казва човек минал през много твърд зърнес целулит, който в момента е едва забележим.

Ходя от 3 месеца на вендузи.

Масажистът ми е адски свестен и добър и ми откри една тайна. Бях пуснала тема преди това, но само няколко човека ми отговориха.
Вземете си каквото и да е масажно масло. На 200 мл капнете 20-25 капки канелено етерично масло, което адски много загрява кожата и засилва кръвообръщението. Масажирайте се с това и ще видите ефекта.

Ако използвате само антицелулитен гел ще ви е много по- трудно и освен това ще трябва да си правите масажи и сутрин и вечер по 10-15 мин след къпане за да има този(дори по-малък ефект)

Ако искате ме послушайте!

Ако пък някой се интересува от масажиста ми, който работи в Борово да ми пише на лична. Аз съм адски доволна .

# 56
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
аз малко се насинявам с вендузите, ще гледам повече да внимавам, но пък чувството като се загрееш е много приятно! Simple Smile

# 57
  • Мнения: 280


Вземете си каквото и да е масажно масло. На 200 мл капнете 20-25 капки канелено етерично масло, което адски много загрява кожата и засилва кръвообръщението. Масажирайте се с това и ще видите ефекта.

Много хубаво,но това не е препоръчително за хора със слаби капиляри.Затоплянето е напълно противопоказно даже.Така че да го прилагат само хора без такъв проблем  Peace
Ще ми се и аз да можех,но за съжаление съм от първата група Sad

# 58
  • София
  • Мнения: 1 724
Купих си вендузите, уреда, който е около 90 лв., имам въпрос, колко силно трябва да е засмукването- аз или го правя съвсем леко, или така, че кожата запълва половината вендуза newsm78

# 59
  • Мнения: 3 461
Това са тия кардио упражнения дето се правят под налягане и не знам какво си. Девойките от Мюзик айдъл посещаваха студиото.
Свалят се около 4кг и 8 см от обиколките. Ей сега я питах 1200лв са били 36 процедури, 12 ходения по 3 процедури на ходене


http://www.hypoxi.net/bg

Може ли да я попиташ за повече впечатления, от сайта видях, че се прави в някакъв хотел Хил, къде се намира? Само на едно място ли се прави в София, франчайзинг ли е или всеки може да купи уредите? Опитах се да задам въпросите си вчера на имейл, който дават за контакти, но не можа да се изпрати от сайта им.

Общи условия

Активация на акаунт