Жегата при нас си е голяма - АВГУСТ аз ще ставам мама!

  • 13 399
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 197
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ И ОТ МЕН ФЕБ!   bouquet НЕКА МАЛКИЯ СЛАДУР РАСТЕ МНОГО ЗДРАВ И ДА РАДВА ВСИЧКИ! ФЕБ, БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ ТИ ПОЖЕЛАВАМ  Hug
Малко и аз се постреснах - ами и моя термин е 18.08.2008!!! И аз трябва май да си стягам багажа вече  Shocked
Започва дъжд от малки ангелчета. Дано и малката Калина е добре и да расте бързо.
Дано скоро има информация за първите бебчовци  newsm32

Последна редакция: пт, 11 юли 2008, 13:20 от andonovag

# 16
  • Мнения: 31
Браво Феб честито ти юначе да е жив и здрав малкия Мони и много да ви радва целувки.

Оф така се развълнувах че малкия ще ми затрие някои орган от кеф и то се върти яко милото.
Благодаря и на Интрига.

# 17
Честит юнак на мама Феб!!! Да е жив и здрав  и много радост да ви донесе!!!  Hug

# 18
  • В чуден свят с четири Слънца
  • Мнения: 487
Честито бебе Мони на Феб!!!Да е жив и здрав и да си го отглеждат с много любов.
Дано скоро Феб да е на линия да разказва, а и снимки искаме Grinning

Аз да се отчета, връщам се от ЖК, взех си всички документи - обменна крта, направление за хоспитализация, макар, че е рано да ми го издава, мойта гинеколожка след прегледа каза, че май скоро ще раждама, та побърза да го издаде. Бебка се е смъкнала доста, вече ми пречи да ходя и се клатя като пате. Все пак мисля здраво да стискам кълки поне до 9-тя месец Simple Smile.

# 19
  • Мнения: 1 410
ПОздрав за мама Феб - http://www.playcast.ru/playcasts/view.php?card=616445&code=5 … f438f0b8688bbeae3   newsm44

 
 Аз ходих до "Вита" - на УЗ при доктора ,който ми направи секциото миналата година.Човека каза ,че няма за какво да се притеснявам.Бебо наистина може да тръгне по-рано ,но не точно сега.И   
до колкото се дзверихме двамата на монитора - аз видях една чудна дуда,а не пишора.Както и да е - ясно е ,че накрая ще се разбере.

Абе ,момичета ,е как всички сега се сетихме ремонти да правим,а?Ох,ние поне спалнята да подготвим,пък останалото след това.Ама като чета как всички се замотали с ремонти чак на смях ме изби.А и половината не сме си нагласили багажите.
Хайде ,лек ден!Сега на всички ни е гот за новото бебе - СИМЕОН!

# 20
  • София
  • Мнения: 1 338
Мацки, аз изчезвам на ЖК да видим колко ми е голямо малкото момче Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 207
Браво Феб! Живи и здрави да сте и ти и малкия Мони! Много да те радва!
Аз като прочетох и като му ревнах, обаждам се на мъжа ми и му викам: Вече си имаме бебе, момченце! А той горкия помисли, че аз съм родила и като се ошашка  #Crazy , малеееееееееееее не можеме да се разберем по телефона за какво става въпрос. Вече беше тръгнал от работа  Joy Ех, започна се................  newsm44  smile3501

# 22
  • Мнения: 12
 smile3525 smile3525 smile3525
 Честито и от нас на мама Feb,da е жив и здрав малкия Симеон!!!!!
 

   Май на всички тази новина ни подейства като сигнал да стягаме багажите-и аз съм от тези дето нито съм купувала нещо,нито съм #Crazyм свършила ремонта,дано нашата беба почака както си му е реда!

# 23
  • Мнения: 1 410
Казвайте какво да гласим за "Тина Киркова"?

# 24
  • Мнения: 955
Леле, ама и аз се стреснах, че вече съм в 37 г.с. и да не ставам банална, ама вкъщи нали е строителна площадка и едва ли до 1 седмица ще е готово. Ужас  Shocked ! Като прочетох за Феб и веднага взъннах на мъжо да му кажа да си стяга задника и да побърза, защото не се знае кога ще ни изненада нашият синковец.
Добре, че утре ще отидем до Ямбол да пазарим всичко за бебо, че и аз трябва да си накупя някой неща за болницата. Поне багажът ми да е готов, нищо, че няма къде да закараме бебто като ни изпишат Crossing Arms.
Стели Мели, как е у вас положението, смениха ли дограмата? Котето и то в ремонт, рядко се включва. Както каза Миши, всички в последния момент сме се заподготвяли Wink.

# 25
  • Мнения: 19
mi6i, това е списъка от сайта им:
СПИСЪК НА НЕОБХОДИМИТЕ НЕЩА ПРИ ПОСТЪПВАНЕ ЗА РАЖДАНЕ

О 1. Документи: лична карта, „Направление на бременната до родилно заведение” (обменна карта на бременната), направление за хоспитализация.
2. За майката: чаша, прибори за хранене; лично бельо; чехли (да стават и за баня); 1-2 хавлиени кърпи; тоалетни принадлежности; 1-2 чифта чорапи; връхна дреха - халат, жилетка, елек. По желание може да се носят: помпичка за кърма (в Родилно отделение има електрическа); 1-2 пакета дамски превръзки, ако с тях родилката ще се чувства по-удобно. Извън този списък, бременната може да носи и други вещи, но трябва да се има предвид, че мястото за багаж е ограничено.
Да не се носят скъпи вещи и големи суми пари!
3. За бебето: в Детско отделение разполагат с всичко необходимо за отглеждане на новороденото. Ако бременната желаете и имате възможност, може да донесе 1 пакет памперси за новородено.
Дрешките за изписването на бебето и облекло за майката могат да донесат близките в деня на изписването от болницата.
Желаем на всички бъдещи майки здраве и успешно раждане!

ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА ФЕБ!ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ СИМЕОН, ДА НОСИ МНОГО РАДОСТ И ВЕСЕЛИ МОМЕНТИ!

# 26
  • Мнения: 990
Ellle, дограмата вчера смениха, вечерта бях станала на парцал вече от чистене и метене, добре че свеки намина да помогне, ама днес я няма, че заминаха на море със свекъра, та сега чистя сама... Майстор пак си имаме, маже около прозорците човека, ама пак за два-три дни работа сме му създали!  Rolling Eyes Аз понеже днес повече чакам, отколкото да работя, за това притичвам до компютъра! Аз мисля до седмица две всичко да е готово, но и до края на юли пак съм съгласна! Добре, че Вальо е на градина, ама утре сигурно ще се изселваме от къщи, пък Деян да му мисли  Crossing Arms Сега е на работа и аз отговарям за обекта, но поне събота и неделя той трябва да го поеме, че аз ще се гътна някъде вече  Crazy

# 27
  • Мнения: 7
Добьр ден и от мен!
Честито момченце на мама Феб, да и е живо и здарво и много послушно  smile3525 newsm44 newsm07
поздрави за Интрига за новата ни тема  bouquet
аз вчера бях на консултация и познайте, беба е ниско долу и готова да излиза Shocked лекарката каза да устискам поне до дваисти, така сьм се исплашила че само за това мисля дабе забравих да питам колко е голяма, оххх даже взех да я сьнувам вече. май и аз трябва да стягам багажа вече
лек ден мами и  preggo

# 28
  • Мнения: 955
Steli_Meli, не се притеснявай, ти имаш още време, но все пак не се преуморявай, че с тези болки дето ги имаш, нищо не се знае Naughty!
shiiila и ти май трябва да полягваш повечко, че щом се кани да излиза детето, трудно ще го спреш ако не почиваш Peace.
Интрига, пропуснах да благодаря и аз за темичката и за поздравчето   bouquet ! Чакаме да се отчетеш за прегледа и за изпита!

# 29
  • Мнения: 31
Еи мамчета споко ще преносим сигурно но страха е голям.Феб момичето нали имаше някакви проблеми и трябваше само да лежи та може и за това да е станала така бързо работата.И моя багаж е за болницата е готов на половина.Като му доиде време грабвам нощниците и едни чехли и  изчезвам пък другото мъжо ще го донесе.Докато сме в болница знаете ли как бързо ще се организират и ще донесат всичко което трабва...
Няма страшно рано е още стискаите още малко.Хубаво е да минат поне 2 седмици от деветия иначе стоят в кувиоз.Моята лекарка ми каза че до 37 пълна задължително трябва да изкарам но незнам беби дали мисли так днес и много живичък.
Миши а с мехура какво стана че те мисля където ти изпуска.Дуда изкати се маи дуда и ти се превижда ще видиш че пишок ще излезе.Шегувам се да ти е живо и здраво пък каквото е Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт