Декупаж 20 ! Йеее !

  • 42 192
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 369
profil3/благодаря ти за вниманието,което си отделила за да видиш моята чинийка Grinningтвоята масичка е много оригинална newsm10 и си личи майстора smile3501 smile3501

# 16
  • Мнения: 37
Привет на всички и поздрави за красотите!!!
 Скоро не съм писала,  но се промъквам от време на време и следя темите Wink

Най сетне и аз успях да направя нещо:




Бихте ли ми казали ако някой знае как да се сдобия със салфетки с морски мотиви и съответно ако имате за размяна ще се радвам да ми отговорите Simple Smile.В момента на пазара се наблюдава някакъв дефицит на такива в търговската мрежа Thinking
Предварително благодаря и успешна работа на всички!

# 17
  • София
  • Мнения: 310
Леле Профилче, страхотна е нямам търпение да видя и третата, казвай направо да нося и нашата Joy Joy Mr. Green
 и аз се присъединявам към savina_h със същите въпроси, че имаме две бели пластмасови масички за риба и пикници, като тези по кафетата / едната е кръгла, а другата е малко по-голяма елипсовидна/ и се чудя с какви бои и лак да ги спретна, дайте идеи newsm78
Tomygic  четката ми напълни душата, толкова е нежна и изчистена Hug
mery_poppins1 чинията е разкошотия  newsm10, чакам да я видя завършена и да разказваш как я направи Peace

# 18
  • Мнения: 128
Отговарям на бързо, че нещо ме е налегнала много работа и вече  #Crazy
Картинките са от салфетки, от декупажна хартия и принтирани и съм и рисувала също ...........
За пластмасова масичка не знам .........., но според мен трябва леко да се обработи с финна шкурка, за да ти хванат боите , а накрая лакирам с корабен лак - 2,3 пъти щото все пак къркаме върху тея маси и има опасност да се улеем  Grinning
Салфетки с морски мотиви има в Слънчоглед на Ив.Вазов!
Въпрос към всички от София - ходил ли е някой на Шипка № 6 - казаха ми, че на първия етаж имало магазинчета с разни художнически материали и бои????  Rolling Eyes

Абе много съм одъртяла вече ............ как можах да пропусна да поздравя рожденничката  #Cussing out Надявам се да ми прости - много здраве и щастие ти желая КАМПАРИ  newsm51 smile3525 hbday

# 19
  • Мнения: 434
Здравейте,аз не пиша често в тази тема,но от време на време,измайсторявам по нещо.Ето една бутилка от мен.Трябва да е сватбена.Доколко и дали съм се справила........ amiiii

http://sissak1.hit.bg/b1.jpg

# 20
  • София
  • Мнения: 310
Профилче, мерси Peace а магазина на Шипка не се ли казва "Импресия" newsm78

# 21
  • Мнения: 128
Импресия е на Кракра, а ми говореха за самата изложбена зала на Шипка 6, където първият етаж бил направен нещо като базарче

# 22
  • Мнения: 4 369
marinapрадвам се,че ти е харесала моята чинийка.за довършването мисля само да я лакирам,но в момента много духа навън,а пък в къщи не върви да лакирам,затова ще почака.Мисля друго да не правя по нея,защото ще стане претрупано.Аз и без това прекалявам със златния контур.Чинийката е декупаж с декупажна хартия произв.Италия и след това съм я рисувала с DEKORLAK на MARABU.Лакирам с акрилен лак за коли,когато искам да е блестяща повърхността или ако искам да е матирана пръскам с лак на GLOBUS.За него ме открехна моя позната художничка.
PROFIL3аз не живея в София,но ще ти кажа ,че на Шипка 6 има малки щандчета.На ул.кра кра 26 се намира един много голям магазин IMPRESIA.В него има всичко за декупаж или подобни занимания.Може и по куриер да се прави доставка и имат сайт.Дадоха ми и безплатен каталог.Аз оттам си купих декуп.хартия,а имаше поне 30 вида такава.Намира се на гърба на соф.университет

# 23
  • София
  • Мнения: 310
Благодаря ти Попинзче   bouquet  това с лаковете е интересно много
Профилче, това базарче там го има от много време, оттам съм си взимала преди доста време четки и скицници, има доста неща, интересно е да се разгледа Peace

# 24
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
на Шипка 6 е Съюза на художниците и там има няколко тематични магазинчета - има добри неща, но например няма декупажна хартия, но има много бои и четки, на Кра Кра в Импресия има доста неща за приложни техники, но аз останах най-доволна от Слънчоглед - на Иван Вазов

# 25
  • Мнения: 4 369
в Слънчоглед продавачките не ти обръщат никакво внимание и някои неща са по-скъпи

# 26
  • Мнения: 4 369
http://media.snimka.bg/0123/006500501.jpg    това е още една чинийка от мен.остава да я напръскам с мат.лак

http://media.snimka.bg/0123/006500526.jpg  а това е кашон от прахосмукачката ми , в който събирам ценностите си т.е. салфетките за декупаж

# 27
  • Мнения: 440
mery_poppins1 кашона за съкровищата много ме изкефи,страхотен е  newsm44  love001,както и всичко останало,никакъв новак не си тиии  Naughty
Профилче масата е върхът  bouquet  bouquet  bouquet.Моят мъж да не я види,че  и той ще иска,а после като го знам веднага ще се изфука пред приятелите-рибари иии аз изгорех  ooooh!
 newsm51  love001 за бутилките на sissak и Tomygic
На милата Къдричка  Hug Kissing Heart за новата тема.
Аз съм все още в летаргия  Embarassed не че неправя нищо ,но ме мързи да снимам и качвам  Crossing Arms.Бях направила един комплект бутилка и чиния в японски стил,но докато се наканя да снимам и без да искам бутнах чинията и тя на сол,а бутилката  малко след това я купиха.Умрях си от яд,не остана и спомен от работата ми Twisted Evil
Е  желая на всички работливки много вдъхновение и усмивки! Hug  bouquet

# 28
  • Мнения: 41
Здравейте!Аз съм новак в декопажа и много бих искала да се науча как точно се правят нещата.Виждам че сте правиле чудни работи.Въпроса ми е със салфетки ли ги правите или с декопажна хартия?Аз се опитвах да правя няколко вази с хартия но нещо не става-май е много дебела.Виждав че вашите работи покриват изцяло предметите-това как го правите-рисувате ли или................???????
Благодаря предварително!

# 29
  • Мнения: 128
Благодаря на всички за инфото което сте ми пуснали - нали се сещате, че съм обиколила всички подобни магазини и ги знам вече наизуст - мога и ревизия да им направя    newsm48 Само, че на ул. Шипка № 6 не ми се ходи, че няма къде да се паркирам, та за тва ви питах, дали си струва!
Кашона от прахусмокачката е супер готин - страхотно попадение mery_poppins1  Hug
Миражче - много ме е яд, че не можах да видя японският комплект  Naughty но ти ще направиш друг такъв, нали????  Rolling Eyes
в Слънчоглед продавачките не ти обръщат никакво внимание и някои неща са по-скъпи
- вероятно има такъв момент - но за мен е чудно как в Импресия които са вносители на Марабу, декупажното лепило е по-скъпо отколкото в Слънчоглед - те също продават на Марабу? Ама това да е кусура.......
Закъсах с третата масичка - липсва ми вдъхновение, а освен това вече ми омърза морският мотив и направо съм във вцепенение и сигурно ще се изложа, но слава Богу душа в банята работи - като ще взема да я измия и да я направя в друг вариант  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт