МАЛЪК СЕЧКО ДОГОДИНА, МАМА С ФЕВРУАРЧЕ ЩЕ ДАРИ !!!!

  • 13 072
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 270
Rylie, супер Grinning

Дано и аз да се похваля така следобед Simple Smile направо нямам търпение Simple Smile
Чакам сега и ти да се похвалиш!  Wink

Току що се прибирам и да ви дам отчет - двурогата ми матка се оказа огъване от контракция, която доки е видял!
Първата ФМ мина и всичко е ок и другото с което мога да се похваля - 90% сме със сини гащи! Laughing

# 241
  • Мнения: 56
Честито на мамчетата, които вече са успели да видят пола на бебоците си  bouquet Аз съм на преглед чак в края на месеца, като дотогава имам още малко изследвания да направя, дано и аз успея да видя кой е в мен тогава Flutter
За похапването и на мен ми се ядат вредни работи, но в сравнение с първата бременност съм направо диетична, преди лапах само тестени неща, то затова дъщеря ми умре за баница сега Wink
На мен не ми личи още,че съм бременна, по-скоро минававам за лека дебелана отколкото за бременна Embarassed Качила съм 3кг. и гледам да ги поддържам поне да 4мес., но ще видим.
Чай засега Heart Eyes

# 242
  • Мнения: 395
Отпишете ме от списъка. Загубихме си бебенцето.  Cry  

Момичета имам час за Фетална морфология за 01.08 от 15:00ч.  при доц. д-р Виолета Димитрова (МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР "ФЕМИНА" -   http://www.mcfemina.com/  ) Ако някой иска да му го преотстъпя да ми пише.

Лека и безпроблемна бременност на всички и здрави бебчета на финала.   Hug  Hug  Hug

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 787
Rylie,това е супер изживяване предполагам.Моята док е с 3D ,та да видим в събота какво ще се види.
Carbo,радвам се че всичко при теб е наред. Hug
И на мен съшо вече ми личи,имам си малко коремче  Party
Justice,съжалявам мила  Cry

# 244
  • Мнения: 1
БРАВО, МАМЧЕТА!Страхотни новини ни съобщавате! Много се радвам! Hug
Моите опасни бактерии се оказаха анаероби (не толкава опасни)! Доки каза,че ще ги лекуваме след третия месец! Много се успокоих!  Whistling
Всички май ще ходите на ФМ, а аз още се чудя! Но като ви чета искрено и благородно ви завиждам! Браво на вас!  Grinning
Приятен и ползотворен ден!  bye

# 245
  • Мнения: 1
JUSTICE- много, много съжалявам!  newsm45 Наистина ни се загуби от поглед и се бях притеснила! Надявам се всичко да е минало добре! Сега най- важното е да се настроиш положително! Почти всички се минали по този път! Не се отчайвай! Било, какво било, гледай напред!
Сигурна съм, че скоро пак ще се похвалиш с  EFP! УСПЕХ! И пак да пишеш! Целувки!   love001

# 246
  • Мнения: 1 121
justice, много съжелявам, мила Cry Cry Cry  

 

# 247
  • Мнения: 6
 Cry justice  много съжалявам казвам ти го като бъдещо мами както и като мами преживяло същото нещо преди няколко месеца...съчувствам ти и ти пожелавам скоро да преживееш отново скоро много положителни емоции

# 248
  • Мнения: 2 829
 justice, съжалявам, че сте загубили бебенцето! Надявам се да се възстановиш бързо (и физически и психически) и скоро пак да се похвалиш с положителен тест! Дано! Ако имаш нужда да споделиш с някого как се чувстваш-пиши при нас, нали за това сме се събрали, да си споделяме и хубавото и лошото! Hug

# 249
  • Мнения: 1
JUSTICE, аз тогава ще съм почти 11 г.с. Може ли да отида тогава?   newsm78
А ако не е тайна- какво се случи? Ако не ти се говори, недей! Извинявам се! Blush
Благодаря!

# 250
  • Мнения: 89
JUSTICE,знам,че от чуждите неволи едва ли ти става по-добре,но и аз преживях същото този март.Според лекаря,който ми направи кюретажа,е достатъчно да мине един,най-много 2 цикъла,и вече може да се правят опити за забременяване.Според други трябва 6 месеца за да се възстанови организма.Аз забременях пак при третия цикъл след аборта.
Гледай по-ведро на нещата.Просто ще пишеш  по-нататък в друга тема,с други мами. Hug

# 251
  • Мнения: 3 637
Здравейте мили мам4ета.как сте днес.ние сега ставаме от сън и пак ми се спинка.имам вапрос4е.от малка съм свикнала да спа по корем4е,това ще навредили на беб4о?просто не се усещам даже.

# 252
  • Мнения: 395
Момичета, благодаря за подкрепата.  Hug  Hug  Hug
dideroncho, феталната морфология се прави между 11-14 г.с.
Честно да си кажа не ми се говори много, но в общи линии получих зацапване и доки веднага ме прие в болница. Слагаха ми по две системи на ден с папаверин и пиех дуфастон. В последствие прокървих по-силно и знаех какво ще стане. На петия ден ми направиха абразио, защото нямаше вече сърдечна дейност, а и се оказа, че е мисед аборт. За съжаление мъките ми не спряха до там и се наложи тази събота да ми направят повторен кюртаж, защото имах задържана кръв в матката, която не излизаше. Ужасяващото беше, че заради прекрасната ни болнична система и ред други причини се наложи втория път да ме чистят без упойка. Спирам до тук, че не е за разказване как боли.  Sad Опитвам се да забравя и да гледам само напред.
Не съм сигурна, че след шест месеца ще съм готова да подновим опитите, но живота е пред нас и времето лекува.
Сега ще се отдам на почивки и екскурзии, а след месец и половина, като ми се нормализират хормоните ще правим нужните генетични и имунологични изследвания.

# 253
  • Мнения: 941
Момичета, благодаря ви за пожеланията  Hug

Някой ме попита Никол как прие новината за бебето - ами тя беше по зорлийка за това бебе от нас с татко и, и все питаше "ама защо още си нямаме "  ooooh!  като и съобщихме, че ще става кака, мойто пораснало бебче се разплака от радост и ме питаше "ама наистила ли, наистина ли" - така, че ДА, наистина ще имам помощ от нея, дори отсега прави пазарлъци къде да спи бебето.
Е, имаме поръчка за момченце , и аз и казах, че ако е момиче го оставям в болницата  Whistling   - естествено възропта...и каза, че компросмисният вариант е мама да излюпи две бебета  ooooh!

Момичета искам да ви кажа нещо  Naughty  - наслаждавайте се на бремеността си. Аз почти непомня първата си бременост  Embarassed  олисана в работа и сметки, ще ми стигне ли заплатата за ританки, за количка и т.н. и незабелязах всички хубави неща, които ми се случваха. Сега съм се отдала напълно на това ми състояние - и на мен ми личи че съм бременна, имам си коремче като за 5-ти месец и въпреки, че дори и когато спя ми се гади, се наслаждавам на състоянието си  Heart Eyes

Прити, видя ли че излишно се притеснява мила  Hug    Успокой се и всичко ще е наред...

Даниелка  , ти сама ще рабереш кога трябва да спреш да спиш по корем. И на теб самата тогава ще ти стане некомфортно...

искренно завиждам на момичетата, които са успяли да видят бебоците си на 3Д  Heart Eyes  , и аз ще ходя към края на другия месец...дори май ще го съчетая със Феталната морфология  Thinking

Justice , много съжалявам за това което ти се е случило.....Бъди силна и съм сигурна, че скоро пак ще се похвалиш с две чертички.. Hug

# 254
  • Мнения: 241
Здравейте и от мен днес!
justice, съжалявам за болката и мъката, която изпитваш, но освен да ти пожелая ведри мисли и ....... хубавото само ще дойде.

Аз в понеделник съм на ФМ и ако някой може да ми каже как протича процедурата ще съм много благодарна. Притеснява ме всичко ново, което се случва с мен - това ще ми е първо бебче.
Кажете ми нещо за боядисването и подстригването на косата. Вече ми се подават корените и ще трябва скоро да подновя цвета, а какво ли не изчетох за боядисването. А и косата ми освен, че пада /за радост вече понамаля падането, в сравнение с първите 2 месеца/, ами така се е разпиляла и развалила прическата ми, че ще трябва да навестя фризьорката си.  Някой знае ли нещо вредно от подстригването или всичкото са суеверия?

Радвайте се на живота и лятото! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт