Априлско-майската дружина е вече втора група в детската градина!

  • 62 032
  • 288
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 435
Здравей, branimira76  bouquet Добре сте дошли с Патето и Зайчето Heart Eyes

# 181
  • Мнения: 1 341
Привет Бранимира и отмен. Като гледам ти си в моето положение, но три месеца напред. Аз съвсем скоро очаквам бебе и ще съм натвоя хал.
Мале момичета, като Шишо Бакшишо съм. Толкова ми е вече тежко. А бе и с Кети си ми беше, ама сега си признавам ... ох ЕГНееее. Видях се с 2 майки с термин 1 седмица горе долу след моя. Ама те все едно са в петимесец в сравнение с мен. Огроменкорем си имам. И с Кети бях така. Слон-Балон пастида яде. Иначе като килане съм качила много- 13кг.
Еми, как е Ивчо? Възстанови ли се? Ходи ли на градина?Аз имам една идея,но ще трябва първо да поговоря с дядо Коледа и ще ти се обадя тези дни
Еййй изпокрихте се нещо. Нищо несечува около вас.

# 182
  • Мнения: 3 379
Ами обзело ни е Коледно настроение и се ровим по коледните теми Simple Smile

Аз започнах с приготовленията за Коледа с английския коледен кейк, макар и в полузавършена кухня.

Ей, тоя ремонт вече ми дойде до гуша, имам чувството, че няма никога да свърши... Слава богу, вече му се вижда края, остана малко, тази събота ще мога в чисто нова кухня да си правя меденките. Като сме готови с всичко, ще ви пусна снимки за оценка Simple Smile

Гого беше болен една седмица и си седя в къщи. Продължава да не иска да ходи на детска и явно му се отразява още отсега болезнено факта, че ще има бебе, което ще отнема от вниманието към него. Жени, как е с Кети, тя има ли такива терзания?

# 183
  • Мнения: 1 341
Ами не Силве, тя очаква с нетърпение бебето. Не проявява никаква ревност до момента. Говори ми на корема, пее му песнички. разказва как ще бута количката и ще ми помага в къпането на бебето... с една дума момиченце. За градината - обожава я. Ако искам да я накажа й казвам, че няма да я пусна на детска градина

# 184
  • Мнения: 544
А при нас е обратното - ако не слуша му казвам, че ще го заведа на градина. Сега си е вкъщи, защото е почти постоянно болен в тая градина.

# 185
  • Мнения: 3 379
Ех, Жени, друго е да си имаш момиченце... Аз какво ще правя с двама юнака, не знам! Гого е много хитър и според мен освен, че наистина проявява някакъв страх от неизвестното по-скоро, не толкова ревност още, използва и ситуацията, за да си постига целите. Но не мога да го обвиня открито, тъй като липсват явни доказателства! Затова се правя на ударена и съответно вредните навици отново навлизат с пълна сила - като това да заспива вечер при мама и т.н.

Бранимира, не знам дали помага да заплашваш детето с градината, така може би по-скоро ще му създадеш лоши чувства към ходенето на детска. Аз лично постоянно обяснявам на Гошко колко е хубаво и весело в детската.

# 186
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
СЗА, ако това ще се успокой, аз отглеждам двама дивака и се справям. Вярно е, че игрите им са свързани с тичане, викане, скачане, понякога даже бой, обаче се свиква... Mr. Green

За протокола - Виктор ходи на градина с желание, не е имало момент когато да не иска да ходи. Даже като се посъберат няколко почивни дни ме пита кога ще тръгва пак - там си има кръг от приятели  Sunglasses

# 187
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Нещо ви няма никакви  newsm78

Ние вкъщи вече обмисляме подаръците за Коледа. И сме в такава чуденка, че направо незнам накъде да поемаме...Към Джъмбо ли, към друг ли магазин...Като начало съм купила блузки, шапки, ръкавици и якета, както и много хубави ботушки на Примиджи. Сега остават играчките. Една приятелка ми каза за едно магазинче с интересни играчки, по скоро креативни - разни комплекти за оцветяване, за сглобяване. Тя например е взела една лупа, обикновена, обаче дъщеря и е във възторг. Постоянно ходела с нея и изучавала отблизо всичко...

Та така, чуденето продължава, има поне достатъчно време...

Аз съм затрупана от работа, понякога като се прибера и едвам имам сили да се справя с дечурлигата, да си взема душ и да се трупясам...Дано по Коледа да си почина, че края не му се вижда...Ей сега вече разбирам, защо искат хората да се пенсионират по- бързо  Mr. Green

Много се радвам като ви чета...

# 188
  • София
  • Мнения: 2 210
Simple Smile
Аз ще купувам кимоно за карате Simple Smile
След като Зори с Евка ни бяха на гости се засрамих....казаха, че в детската на Ивчо е като в Джъмбо, та сега редуцирах голяма част от играчките и съм оставила само плеймобилите и трансформърсите. Уви, времето на динозаври и животни явно отмина. А ми беше по-приятно.
Мисля да не купувам повече от 1 играчка за всики тържества, ще са по-разумни подаръци- ски обувки, дрешки, кимоното....
Това са ми намеренията, да видим така ли ще стане...

# 189
  • София
  • Мнения: 572
Абе, Еми, кого заблуждаваш? Стаята му винаги ще е като Джъмбо. Аз от кога си мисля да не купувам много играчки, ама все се изкушавам.
Хайде, по-празнично!!!
Празничното настроение е заразително, та предлагам да се заредим една друга!
Като начало линкчета от мен:
http://missby.wordpress.com/2007/12/20/christmas/
http://koleda.page.tl/

Последна редакция: вт, 02 дек 2008, 15:40 от Katy

# 190
  • Мнения: 712
Здравейте, мили дружки!
Толкова отдавна не съм писала, че направо ме е срам.

Добре дошли на новите ни приятели!   bouquet

Честито на патерица и на празнуващите, които отново пропуснах!

Еми, пропуснала съм вашето преживяване, но ви прегръщам силно и се радвам, че Ивчо е бил толкова смел.  Hug

Боян вече писа писмо на дядо Коледа - иска картите на Юги О, колички от приказката за Макуин (нищо ново тук), кола от Формула 1 и много лакомства...
Аз също съм в голямо затруднение какво точно да му взема. Дрехи има достатъчно, така че ще се концентрирам върху игри и книги. Понеже чете, се чудя какъв тип занимание да му намеря. Ясно е, че този му интерес ще е от ден до пладне, но не мога да го спирам. Има разни семейни игри, образователни, но нещо все не ми се виждат като за него. А той, милият, е на вълна Спайдърмен и компания. Само чудовища са му в главата и карти. Играем на "война" до припадък.

За ремонта в къщи - имаме напредък! Външният коридор е напълно готов и боядисан. Стаята на Бобо се нуждае само от первази, които ми причиняват ужасно главоболие, защото не мога да ги напасвам спрямо паркета и стената едновременно. Другата седмица ще дойдат мебелистите да сглобят леглото и гардероба, както и гардероба в коридора. Сега Александър прави кухнята, а като сглобим мебелите, ще се освободи и хола. Остава ми душ и мивка в банята и можем да се пренесем на първо четене.... Много ми е терсене, че не става толкова бързо, колкото ми се иска, но толкова ми позволяват възможностите, а и като си правим сами нещата (обикновено след работа) - няма как.... Нямам търпение, защото искам да си украся къщата за Коледа така, както на мен ми харесва. Съвсем скоро ще кача и снимки.

Много ми се иска да се съберем преди празниците, защото се чувствам много добре, когато съм с  детето си и с други дечица. Онзи ден бяхме на рожден ден на детето на най-добрия ми приятел и ми беше много хубаво да видя деца и родители, които заедно се забавляват...

Жени и СЗА, малко ви остана... Стискам палци всичко да е наред! Аз чакам и братовчедка ми, която захапа 34-та седмица. Тази Коледа ще бъде прекрасна .....

Целувки от нас!
Ще се постарая да пиша по-често!

# 191
  • Мнения: 1 341
Мацки, хайде утре след работа да се съберем на откриването на новите зали  на  Островът на съкровищата.  Намира се малко след стария

# 192
  • София
  • Мнения: 2 210
Мацки, хайде утре след работа да се съберем на откриването на новите зали  на  Островът на съкровищата.  Намира се малко след стария

Егати експресната покана Simple SmileSimple Smile
Какво е "след работа" и какви играчки имате нужда за подарък  Wink Wink Wink. Там сме!

# 193
  • Мнения: 260
Аз съм навита като свинска опашка,да ви видя:)
Само дайте час:)

# 194
  • София
  • Мнения: 572
Ако нещо не ме спъне по пътя съм там!

Общи условия

Активация на акаунт