Работещи майки 2006 г. - тема 16

  • 18 753
  • 290
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 109
Ger4o, радвай се, че Иван така реагира.

при нас положението е обратното. Не ни пуска на работа, иска постоянно и двамата да сме с него, никога да ходи на ясла.

цитирам: Мамо, никъде Ходиш. Кайо никога ходи яслата. Никой взима Кайо. МАма тати Дямата само.

много работа при мен еее.. излезе ми през носа отпуската, за това мисля пак да забегна за малко

# 91
  • Мнения: 487
здрасти, мацки!
бързо да се впиша и тук - аз смених работата, след като изкарах няколко кошмарни месеца в предишното бачкане...бях загубила интерес и желание за всичко...ще видим какво ще ми донесе промяната... ще ви пиша пак по-късно, че се га младежът иска душ.. Hug Hug

# 92
  • Мнения: 658
Velmar-че, честит ви ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН  bouquet Heart Eyes Пожелавам щастливо детство на Дари. Целувам ви и двечките Heart Eyes
Бори, много добро решение си взела. Подкрепям те напълно и стискам палци да се чувстваш по-добре на новото място.
Моя Никола пък сега е при бабите, по точно тази седмица - в Хасково. Добре си изкарвал, даже майка ми каза, че изобщо не се сещал за мен. Верно, Роза, звучи много брутално. Искам да го видя как ще се държи като си го вземем в края на август, че последно като си беше при нас много беше разлигаван. Ухапа ме до кръв, биеше ми шамари, изобщо ми нямаше респект. Искам да се затъжи за мен и да го стегна newsm78

# 93
  • Мнения: 1 336
Честито на всички, които имаха повод за празнуване последните дни   bouquet   bouquet   bouquet
Искам да го видя как ще се държи като си го вземем в края на август, че последно като си беше при нас много беше разлигаван. Ухапа ме до кръв, биеше ми шамари, изобщо ми нямаше респект. Искам да се затъжи за мен и да го стегна newsm78
Гери надявай се и вярвай  Joy обикновенно при баба си става още по своенравен и разлигавен ако седи 1 седмица в плевен, после ми трябват 2 да влезе в пътя  hahaha
Бори, добре си направила, щом е настъпил момента на нетърпимост и безразличие време ти е било за смяна  Wink
Аз мога да заключа, много съм доволна от детската градина на Михаил  Peace С яденето нямаме напредък, гладува си както и преди, ама каквото иска това да прави  Joy като го нагъне глада иска сухари и козуначета и гледам все си 12.900 значи не заслабва  Peace
Девойки аз от 1-ви 09 излизам в болничен и някак си имам чувство, че ставам безполезна за света... както съм свикнала на тези обороти и изведнъж какво ще правя по цял ден  newsm78 от друга страна в работата безкрайно ме изнервиха някой тъпотии последните месеци, та може и повече да не се върна  newsm78 нека да се роди бебето живо и здраво  Praynig и след нова година ще мисля какво ще правя  newsm78

# 94
  • Мнения: 2 109
Бори, супер звучиш! Много се радвам за теб Simple Smile

Кабивченце, какво стана с кръщенката? Сватбата разбрах, че ти се размина. До къде стигнахте с пренасянето?

КАТЕНЦЕТО НИ любимо Simple Smile
не излизаш в болничен. а в прекрасна и заслужена почивка и момент да се насладиш на живота и да мързелуваш малко и да си играеш с мишели.
много е хубаво, аз пробвах 2 седмици миналия месец и изобщо не ми липсваше работа, и изобщо не се чувствах безполезна. голям кеф беше. и ще можеш да спиш! Изобщо, знаеш ли колко хубави страни има. и английски ще си учиш (ръчкай ме за учебниците, че ще забравя)

ооохх.. Майра... освен да ти стискам палци и да ти казвам, че знам точно как се чувстваш с дивите хлапета.... много е готина пързалката у дома Simple Smile
моля те, снимай още от девойките, и показвай снимки.

не си спомням дали ви показах големия албум от морето, извинявайте, ако се повтарям:

две клипчета не мои:

http://kalikayo.multiply.com/video/item/19/bebe_veselba_v_moreto

http://kalikayo.multiply.com/video/item/20/20


снимки (няколко не съм ги снимала аз):

http://kalikayo.multiply.com/photos/album/178/178

# 95
  • Мнения: 1 668
Сутринта като свихме с колата към денската градина и се разпищя тоя дребния на задната седалка
"Не искам в тая градина. В нея е тъпо". Аз  #Crazy. Повтори го около 5 пъти, явно не ми се причува. и накрая влязахме с рев в групата.

# 96
  • Мнения: 1 668
Вчера приспахме Азра. Нямаше вече абсолютно никаква надежда. Много ми е мъчно. Тя си беше част от семейството ми, откакто влязах за пръв път в тази къща. Сега е едно тихо и много подтискащо. Не знам какво ще кажем на Иван довечера като го приберем от нашите  newsm78

# 97
  • Мнения: 2 109
леле Гер4о, Мила. ГУШ !
Знам колко е ужасно и подтискащо, но само си й помогнала.
Преди много гледах кучета и след като едното издъхна в ръцете ми реших, че на другите тези мъки няма да им ги причинявам. другите две кучета приспахме, когато вече нямаше никакъв начин да се подобрят.

На Иван... не знам... аз съм доста директна. До сега сме виждали 2 размазани гълъба на паркинга и му казах, че не е внимавал, колата го е размазала и е умрял. пази се малко повече от коли, впечатли се, но не негативно. в смисъл, прие го много нормално.

пиши как сте

# 98
  • Мнения: 1 278
Да се включа и аз, понеже съм в офиса а нещо ми омръзна да работя.

Ger4o, съжалявам, много е тежко, ние имахме такива премеждия с един сиамец, сега сме решили пак да си взимаме, след като се сдобием с ново жилище де, щото при свекито само котката липсва.
С кредита се оправихме сега сме в активно търсене на парцел, щото този който бяхме харесали го изпуснахме, а защо го изпуснахме не ми се говори, само се ядосвам.
Добре че морето тепърва ми предстои.Покрай разправията с преместването, кредита, парцелите съвсем изключих че имам и първокласник тази година та сега почнах да  се шашкам дали ще се справя, макар че по препоръка на госпожата цяло лято по около 1 час на ден пише и смята.
Здравчо изкара де що имаше и вируси, сега уж е добре. Днес ще вземем Петър от Сопот и ще го закараме на вилата при бебо не са се виждали почти месец много ми е интересно каква ще им е реакцията.
Кали снимките са много хубави.
Кате, нормално е да  се чувстваш така, но като се роди бебчето, покрай него и баткото няма да усещаш кога минава деня.
Хайде да приключвам че се олях с писането.

# 99
  • Мнения: 1 584
Гер4о,  Hug

Малко снимки от мен:

Ноеми - преди и сега Mr. Green (на изписването и на 1.5м)





Снимки от рд-то на Ясмин

# 100
  • Мнения: 2 109
майра, страхотни са снимките, ще коментирам още в сайта

девойки тук има прекрасни снимки от откриването на олимпийските игри:

http://www.boston.com/bigpicture/2008/08/2008_olympics_opening_ceremony.html

# 101
  • Мнения: 3 092
Привети и от мен !
Завърнах се от почивката си , но не успях да си почина , ама карай - догодина пак . Wink
Герчо , съжалявам за кученцето ти !  Hug
Кате , как ще си безполезна , я горе главата  Simple Smile
Разгледах де що имаше снимки и всички ми харесаха много !
Айде да ходя да бачкам , че нещо хич ме няма и мене , ама няма да ви занимавам .....
Като ми се оправи настроението ще пиша пак !
Целувки и хубава седмица ! Heart Eyes 

# 102
  • Мнения: 993
Привет! И ние попътувахме тези дни. Водих родителите ми и бебчо на кратка екскурзия до един манастир, та се видях в приключение. Баща ми с тежка склероза, майка ми с "повреден" вестибуларен апарат, а бебешора с трънче в дупето  Mr. Green. По едно време се запитах с какъв акъл съм тръгнала из горите с тази компания, но... всичко е добре когато свършва добре. Снимки няма да пускам, че са правени с телефон и направо ме е срам от резултата.
Герчо, много мъчно ми стана за Азра, но вие сами сте преценили, че няма смисъл да я поддържате в това състояние. Нека Иван да я запомни в добрите й времена! Гуш!
Кате, недей така, мила! За следродилна депресия съм чувала, но за предродилна... С твоята работа поне не ти се налага пълно откъсване - винаги можеш да четеш по малко и дори да поработваш дистанционно, за да не губиш форма. А идеята за самоусъвършенстване (на английския и каквото друго ти е на сърце) е отлична! Възползвай се сега, че като се роди бебка знаеш как е  Wink
Кали, страхотни снимки! Напълниха ми се очите с красота!!! Не че не очаквах китайците да направят грандиозно шоу, но това надмина всичко, което съм си представяла. Благодаря за линка!
Аз подхващам мейловете, че много ми се събраха от сутринта. Лека и успешна седмица, момичета!

# 103
  • Мнения: 1 241
Привет и от мен  Hug
Завърнах се в офиса от понеделник, но не мога да вдигна глава от работа!!! Толкова дълга отпуска не е здравословна.

Герчо, съжалявам, че е трябвало да вземете такова решение за Азра! Но моето мнение е, че така е най-добре. Преживяла съм го и аз.

Майра, много хубави снимки, а Ноеми много е пораснала. Дойде ли свекървата?

Кате, я по-ведро гледай на майчинството! Ще си полезна през това време на децата си, пък време за работа ще имаш цял живот.

А снимките от откриването на Олимпиадата са страхотни! Аз гледам горе-долу да следя нещата, но не успявам да хвана всички участия на нашите. Дано вземем някой медал!

Хайде да ви оставям, че доста съм натоварена. Лек ден!

# 104
  • Мнения: 1 336
Натали, аз обикновенно за след родилна депресия нямам време, че се връщам на работа  hahaha та затова при мен избързва та да си мине от реда Simple Smile
По цял ден ми се спи, по цели нощи се кокоря.... Sunglasses постоянно ми се яде като хапна ми става зле  Sick абе бременни неволи ама що чак сега ме хванаха, хората в началото са така обикновенно  newsm78  Joy поредното доказателство че съм все наопаки Joy
Майра  Hug много хубаво това дете  Hug

Общи условия

Активация на акаунт