Вредят ли на бракът ви свекървите?

  • 1 554
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моята не ни вреди-не се бърка в нищо Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 44 120
А заедно ли живеят, щото такива ситуации главно тогава стават. ако е така вместо да си развалят семейството да се отделят....
Аз лично нямам проблеми с моята, но пък те са далеч....майка ми също не ни се бъркка...абе обичаме си родителите, те не ни се месят...добре ни е....
Първо:мисля, че темата не е в правилния подфорум.
Второ:в един брак трети човек се меси, докато му се позволява.
И с тези неща съм съгласна.

# 17
  • Мнения: 135
Според мен страдат тези,които сами си го позволяват-т.е. щом някой е решил да си позволи "лукса" да му се месят в семейството,нека си страда,аз не мога да си представя как ще позволя ,някой да ми се меси в живота и в семейството!

# 18
  • Мнения: 4 784
Ще ми вреди, ако аз или мъжът ми й позволяваме да го прави.

# 19
  • София
  • Мнения: 418
Ох, на мен това също ми е болна тема....
Аз обаче много повече си патя от поведението на свекър ми, който не иска да си пусне децата и на 2метра без да си предложи услугите да ги поучи как и какво да правят. Направо ме побърква. Научил се е да изнудва мъжа ми и той буквално все гледа да му угоди от чувство за вина.  #2gunfire
Ако съм и 5мин. в една стая със свекър ми направо съм готова да се разплача. Cry Винаги успява да ме изтормози и най-лошото е, че въобще не го интересува,че го прави и дори си мисли,че е много прав   #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Според мен при такива ситуации вината е основно на мъжете ни. Моят специално е прекалено благ, за да противоречи, но ми се струва,че тези хора от друго просто не отбират.

# 20
  • Мнения: 750
Щом приятелката ти го е допуснала- сега да намери начин да се справи! Щом се е стигнало до тук...явно е имало причина и го е позволила.

Какво озна4ава,4е приятелката ми го е позволила Naughty.Аз пък си мисля,4е доста голямо и е било търпението да трае подобно положение толкова време,защото неприязъма от страна на свекърва и е била от винаги Twisted Evil
Забравих да спомена,4е въпросното син4е има магазин и май4ето му киснела от сутрин до ве4ер при него за да го контролира.Така,4е мисля,4е би било трудно да се игнорира въпросната госпожа.А в къщата на приятелката ми и е забранено да стъпва Naughty

# 21
  • Мнения: 1 029
Второ:в един брак трети човек се меси, докато му се позволява.Ако съпругът на твоята приятелка слуша майка си това си е негова воля  ooooh!И само той може да прекрати това положение.

Така е, явно в случая мъжът на приятелката ти е безхарактерен, щом позволява това да се случва. Жалко за приятелката ти, но аз не виждам изход от тази ситуация, освен ако той самият не се опита да промени нещата.
Забелязвам, че масово има неразбирателство между жените и свекървите, което води до огромно напрежение. Явно аз съм извадила огромен късмет, че съм попаднала на толкова свестни и добри хора като моите и че се разбираме чудесно с тях.  

# 22
  • Мнения: 750
Хайде да не се пускат такива теми тук!
Има си цял мелодраматичен подфорум "Дом и семейство" за целта.
Права си,ако модераторите решат ще преместят темата, Peace.Щом те притеснява,4е не е за тук темата,не влизай,не 4ети и не си давай мнението.ОК Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 560
Тази болест "мамино синче" или се изкоренява още в началото на връзката, или се примирявате и търпите до край. Веднъж допуснали такова поведение, после и да се тръшкате само на себе си ще вредите и своите нерви ще късате.
 А иначе моята свекърва не вреди. Живее далеч, а и мъжо отдавна се е отделил от нея. Семейството за нето е на първо място.

# 24
  • Мнения: 2 236
Ох,аз какво да ви кажа........Моята свекърва на единия ден е мн загрижена за нас като имаме проблеми,на другия ден ми вика мен никой не ме пита как съм........Живеем в два съседни блока ама нито тя ми се обажда като си е вкъщи,нито пък аз на нея.Като разбра,че ще става баба и ми вика - да знаеш от сега ти казвам да не разчиташ на мен за гледане на детето,майка ти ще търсиш.......Ама аз не се сърдя де,поне е искрена......А иначе за твоята приятелка - според мен за последно и мн сериозно да поговори с мъжа си и да му каже,че ако не се променят нещата тя и детето си отиват и това е.Ако той наистина ги обича няма да го допусне........Успех и желая!  bouquet

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 481
Кво да напиша,брак нямам но живея с родителите на партноьра си с който имаме две деца.За щастие неговата майка не се меси.А на твоята приятелка е виновен мъжът и.Ако той си държи на жената ,майка му няма да има такива правомощия да се бърка където не трябва.

# 26
  • София
  • Мнения: 7 097
Оби4ала да се разпорежда със съдбите на хората

Моята свекърва не обича да се разпорежда със съдбите ни  Laughing
Нямам оплаквания.

# 27
  • София
  • Мнения: 816
Бившата ми свекърва е 50% от причината да се разведа,другите 50%синчето и.Сега опитомявам втора свекърва Naughty.Напълно разбирам, но за съжаление някои от мъжете ги гледат майки те им, после жените им. и така цял живот.

Общи условия

Активация на акаунт