Отговори
# 255
  • Мнения: 3 926
Ехооо, само се разписвам да знаете,ч есъм ОК. Днес почти без контракции Peace
Явно бебко ще си е послушен и ще си чака максимално близо до термин Grinning

След малко ще звъня на Сончето да й честитя на живо Heart Eyes
И ще я поздравя от всички ви Hug

# 256
  • Мнения: 57
Привет от мен Grinning
Сонче пожелавам ти още веднъж всичко най - хубаво в този приказен ден  bouquet
 cydonia честит имен ден мила smile3525 да си носиш хубавото име с много здраве и късмет.
Асе радвам се че си добре, драсвай по някой ред когато можеш за да сме спокойни Hug Hug Hug
Айде лек ден от мен на всички Peace

# 257
  • Мнения: 400
Сончето днес е булка Grinning  bouquetДа е най-щастливата жена Heart Eyes
Сид-честит имен ден  bouquetДа си жива и здрава Hug
По темата за ходенето на гробища и НЕкръщаването на деца на покойници-просто полудявам!!! #Cussing outЧудя се кой болен мозък е решил и наложил такива правила #2gunfireКак няма да идеш на гроба на майка си,или на баща си???Та това са най-обичаните ни хора/освен децата ни/ Баща ми почина преди 9м.и всяка седмица по 2,3 пъти ходя на гроба му.Не мога да си представя как ще оставя мястото,където почива без свежи цветя,непотдържано.........това би било огромен грях за мен.Та това е човека,когото обожавах...и толкова много ми липсва...... CryВсеки път се срещам със свещенника на гробищата,говорим.......и никога не ми е казал "Абе,момиче,какво правиш тук бременна".БОГ е един-и за живите и за покойниците!Ако се чувстваме християни-не бива да се водим от глупави суеверия!

# 258
  • Мнения: 30
На всички мамита, които имат днес повод за празнуване, хубави и положителни емоции!
На Сончето- най- прекрасния и незабравим ден!  bouquet
Днес търсих пердета за кухнята, ама нещо не си харесах.Да ми препоръчате магазин за пердета, че тук при нас в РУМ Младост не ме грабнаха, въпреки че са хубави.
Слънчев ден на всички и много усмивки! Hug

# 259
  • Мнения: 79
cydonia,да си жив и здрава и  да ти е честито името   bouquet !

Пате, леглото е на Суит, тя ще даде най точно инфо.
Аз също харесвам тези легла защото са много стабилни според мен, но не можах да ги намеря преди да поръчаме нашето дървено. Та и на мен ми е интересно от къде и колко.

Асе, радваме се, че си добре и здрава, изкарай си спокойно при мама и дано мъжа ти да те залее с обаждания, че му липсвате много!

Уанде много ме кефи отношението ти към суеверията  Hug !

Ирини, благодаря за рецептата!
Може да е просто да приготвиш толкоз традиционна бг закуска, но ето има си тънкости! Мерси   bouquet !

# 260
  • Мнения: 3 926
Ааа, ние само оставяме дребната Grinning След две вечери болезнени контракции ми се ще да съм си в София за всеки случай. Та аз се връщам с Иван утре, живот и здраве да е Praynig Grinning
И вече два дни с него водим пълноценни и ползотворни разговори Heart Eyes В крайна сметка от 18-годишни сме заедно, градим характери заедно... верно, викаме си понякога, но като седнем се разбираме Peace Дай Боже и занапред да е така Praynig
Вярно, че човекът се е поизчанчил, но и сам си го призна. И той се чувства недобре в кожата си, но го тормози фактът, че често му звъня и искам да се прибира от работа вкъщи... Та се разбрахме, че аз няма да го притеснявам и да излиза пред колегите си, че е мъж под чехъл Wink ако той просто като тръгва ми звъни, за да пита дали имам нужда от нещо Grinning
Също така искал да ходи на някакъв спорт (футбол или волейбол...) с колегите си... И като си го познавам - нямам против, защото бързо ще му втръсне Wink а пък и ми подмята да ходим заедно на плуване, което ще е добре...
Нали ви казвам - ще се разберем, ама проблемът ми е в хормоните. Друг път имам повече търпение, но сега..., а явно и той си страда по негов си начин Wink

# 261
  • Мнения: 2 658
Здравейте,милички  Heart Eyes
Иринии,Мариам, Hug ,ама как се радвам,че сте тук да успокоявате..Дано сте прави,повечето пъти хич не мисля така..
И аz отново не можах да zаспя сума ти време,обаче поне тая сутрин наваксах.Явно някакви нерви ме тресат,zащото почвам да се въртя,лаzят ме "мравки" ,всичко ме сърби и полудявам докати премине и zаспя.
А zа пържените филии,явно всички сме така,не бях яла от години.И като се сетих...Ама и аz нямах рецепта и ги пържих само с яйце.За млякото не ми дойде на акъл  newsm78 .И така станаха.
Уанде,само така,та повечето суеверия са Чак нелепи до беzобраzие Confused
Браво на Асето,отивам да видя снимките на МОна.
Ааа,Сид,честит имен ден   bouquet .Имаш чудесно име  Hug

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 14:13 от desi manova

# 262
  • при моите любими
  • Мнения: 2 552
Благодаря ви момичета за пожеланията  newsm51 и да си ви се връща тъпкано както се казва. А за името ми , аз като бях малка не си го харесвах, защото беше рядко срещано и ми викаха кой как го чул , но никога в оригинал и от тогава всички ме знаят , като Ина , малко хора знаят как се казвам в действителност. Затова сега ми е много важно как ще си кръстя детето , за да не изпада в същата ситуация, като майка си  Peace и много ми харесва името Нона и живот и здраве така ще се казва нашата бебка. (а и много си подхожда с фамилията с която ще бъде) а за второто няма да коментиран, баща и, се казва Ивайло  ooooh! , това Ивайлова направо ме разбива. Не знам на вас как ви звучи , ама на мен ми е супер странно, да не кажа по силна дума.

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 14:42 от cydonia

# 263
  • Мнения: 571
Миличка cydonia   да ти е живо и здраво името   bouquet  bouquet
Соничка мила желая ти един приказен ден   bouquet Hug
Моя брат днес също има имен ден да ми е жив и здрав и той,както и скъпия ми дядо  Tired CryИ той милия има празник за съжаление последен! Cry
На мен цял ден ми се спинка!!И сега ви оставям и се мушвам пак в леглото

# 264
  • София
  • Мнения: 3 124
PATE, двуетажното легло е купено от магазин Комо в София за 300 лв. Не знам защо го няма на сайта на магазина, но когато го купувахме, имаха наличност в склада. Нямам представа дали от КОМО  могат да ти осигурят транспортиране до Варна, но ако имаш познати в София, те биха могли да ти изпратят леглото по куриер. То представлява два големи плоски пакета и при всички положения ще е възможно поемането му от куриерска фирма.

cydonia, честит имен ден, да ти носи много радост и късмет името!   bouquet

Асе, хубаво, че се обаждаш, душа!  Hug  Радвам се, че с мъжа ти си разговаряте по тези въпроси и сте на път да изгладите недоразуменията! Peace

# 265
  • София
  • Мнения: 3 124
Суит,ти не потегли ли zа моренцето?
 

Утре.  Simple Smile

# 266
  • Мнения: 571
Суит да знаеш как ти завиждам за моренцетооооо Party Party
А ето и някои от моите придобивки за Симона-бебона Heart Eyes Heart EyesРазбира се не се справих с надписването им за пореден Н-ти път но...подробности http://september2008.multiply.com/photos/album/21#62

# 267
  • Мнения: 118
Здравейте милички, Аз чак сега успявам да се включа, благодаря па хубавите пожелания, да ви се връщат  bouquet  bouquet
Сонче, днес започва вашата приказка, пишете я през годините с много любов, разбирателство и обич
Сид, Да ти е живо и здраво името, весело изкарване на празника

# 268
  • Мнения: 166

Аz много го мисля,zащото мъжът ми се каzва Дочо  Rolling Eyes .Вярвайте,на нищо не се връzва,поне на никакво женско име.Друг е въпроса,че тук нямат втори имена и не zнам дали ще ни zапишат с второ име иzобщо.Но пък ние сме българи,та може да не сме по техните zакони.Още не сме проверили как стоят нещата.Синът ми си е с три имена,естествено,но си е роден в БГ.Е,скоро ще се раzбере...


Деси понеже сте българи, ще го запишат с второ име, но вие трябва да кажете как искате да е второто име, немците няма да ви подсетят. Поне това съм разбрала за сега.
Не знам как стоят нещата ако забравите на немците да кажете, че искате второ име после дали в БГ му дават автоматично второто, или остава както е по немския акт за раждане. Защото бебето независимо, че е родено в Германия, си е българче и трябва накъде 6 месеца след раждането да му се извади ЕГН в БГ. Но не съм много сигурна, дали държат на тези срокове. Може би трябва да се пита при немските мами, те да са по-наясно. И аз не съм много сигурна как е цялата процедура.

Сонче пожелавам ти един прекрасен ден изпълнен с много любов и усмивки и нека от тук нататък всички дни на новото ви семейство са такива.

Cedonia честит имен ден и от мен. Със  здраве да си носиш наистина хубавото име.

Последна редакция: нд, 20 юли 2008, 16:48 от petka80

# 269
  • жителство на место
  • Мнения: 81
соня най-искрени пожелания за щастие и разбирателство
честит празник и на илина

Общи условия

Активация на акаунт