Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 42

  • 36 699
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Всъщност исках да питам, някой може ли да ми даде стъпка по стъпка за легнало, заспало кученцеbaby_neutral, нали се сещате - глава между предните лапки...Нещо аз ли не търся като хората, но само някакви торти да ги ядат кучета намирам, кучешки партита, но не и това, което търся...2 дена търся...

само с това мога да помогна
  Peace

# 76
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Момичета ето и последната ми измъчена торта за първия рожден ден на племенничката ми - винаги едно мисля - друго излиза, но дано поне не се разкапи до ресторанта в тази жега. На климатик работих и пак се скапваше бързо. Вечер по хладно е по - добре. Така исках да направя Барби - само мъже са около нас и все топки и багери искат. трябваше да е по-голяма тортата и затова е така качена горе куклата - от долу е Медовик, роклята е Малиново парфе по Тортата с рула на Лео.
Всички сте направили прекрани торти - поздравления!!!
http://medunkabg.multiply.com/photos/album/4/4#37

# 77
  • у дома
  • Мнения: 1 581
medunka, страхотна е  smile3501

# 78
  • София
  • Мнения: 2 116
Благодаря Ради, Blueeye  bouquet

medunka, много пищна торта - дори има движение при барбито....(когато аз бях дете, щяхме да наречем това "принцесата", но...времена)

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Димитрина, ето ти и от мен малко кученца http://picasaweb.google.com/albumdetortas/MartaBallina21

А ТУК има полегнали доста животинки така че може да добиеш представа за позата (лисичката на следващата страница мисля е най-близо до това , което търсиш)

# 80
  • София
  • Мнения: 2 116
Димитрина, ето ти и от мен малко кученца http://picasaweb.google.com/albumdetortas/MartaBallina21

А ТУК има полегнали доста животинки така че може да добиеш представа за позата (лисичката на следващата страница мисля е най-близо до това , което търсиш)

Благодаря! Много!

# 81
  • Мнения: 1 965
medunka - Чудесно ти е Барбито. Това си е сериозна работа с тия два етажа.... От цялата ти тортичка лъха някакво весело настроение..... Браво!!!!
radinna - Ламаринки... незнам откъде да си вземеш. Сещам се за нещо което мога да ти предложа. Наскоро в Кауфланд, гледах нанизани на връзка 20тина метални формички. Има доста "излишни" сред тях. Не са скъпи. Около 5 лв бяха. Можеш да си вземеш и да си си ги реформираш. Лошото е, че са късички за това което искам аз. Ако ти се играе да ги наставяш.... Аз имах няколко такива комплекта, и доста от тях вече съм преправила.....
Мнооого е гот на хладничко, да ви кажа... Благодаря ви за поздравленията. Да ви се връща на всички, които си нямате!!!!
Вижте какво ми остана от техниците.  ЕТО   И ОТБЛИЗО Подават ми една торба боклук и ми викат: "Това е за хвърляне", а маркуча стърчи отвътре.... И аз като скокнах......"Как ще е за боклука, бе.... това съкровище как ще го изхвърляте?" И тия двамата -  Shocked Онемяха..... Та ги разпитах. Направо ги хвърлих в дълбок размисъл, защото така и не им казах за какво ще го ползвам..... Joy това е маркуч от нещо като неопрен. Имало го по железариите  и в Бриколаж. Най-различни шарки имало..... Сега чакам любимия да си дойде от работа и да ми намери нещо подходящо да вмъкна вътре  и да стане като точилка...... Следва поход до Бриколаж....... Очаквайте специален репортаж!

# 82
  • Мнения: 1 173
Много сте бързи ех , не мога да сваря да ви чета с този натоварен график.
Димитрина тортата е невероятно красива. И аз ще го пробвам този "ред" кейк но с крема сирене и сметана кремче.
Пепи тортата с колите е страшна. Брех те 1:1 тези колички. Аз да си призная това детско не съм го гледала - ама то и от къде ли , нали сме с "кака" а не  с "батко". То не беше Дора , лидъл пони , бла бла.
 Пък сега сме почти на 7 г. и тема Брац. Дрехи , кукли , онзи ден ме изнуди и парфюмите на Братц да и купя. От сега усещам каква ще е тортата и септември  Joy
Медунка Барбито е страхотна. Много пищни цветове и добре се е получила.
Ван4еее климатик а. Е по-лесно ще работиш с шоколада.  На мен само ми мрънкат че бил сложен на 78 Ф( 26 С) , ама не мога да вирея аз на 18-20 градуса температура. Виж като правя торта го слагам да изстудява  Joy
 Много се оплаквате от тези ММ бонбони. Тука със захар отгоре не съм виждала , съвсем обикновени са си. Не знам на мен не ми става жилаво - напротив , добре се точи , не се къса лесно. Тежко е за цветя , но пък аз го смесвам с гъм пейст  Wink
 Теди руската мастика май трябва веднага да работиш с нея. На мен винаги ми става тричаво тестото след като престои около 2 часа ( и други се оплакват от това).
 Ах стига съм досаждала , трябва да взема и да си забъркам ММФ за предизвикателството и да направа някой друг детайл че време не остана  ooooh!
 Но то така , малкия майка ми го гледа , но голямата като ме види че не съм на работа и почва " на басейн , на водния парк" - не остава време за тортата ooooh!
 Лек ден от мен
ван4еееее а ти ме реазби - и аз искам. То вчера слагаха климатиците на къщата , но тук са различни , не като в Бг. Цяла система минава през двата етажа - то тръби , изолация.Но такива съкровища не съм виждала в боклука им  Joy. Ще правя и аз една разходка до Хом Дипо и Лоус да гледам ( брех ще се скъсат да ме майтапят из нас  Mr. Green)

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 17:34 от raya_usa

# 83
  • Мнения: 1 965
Райчееее, то там х`американците едва ли си позволяват да хвърлят по 30-40 см материал. Сигурно си изблизват и мърсотията след себе си..... Ела да видиш тука какво оставиха...... като след обстрел съм..... нооо..... съм на далаверааааа........

Продължавам с откритията.....
Вътре в белия маркуч имаше черен маркуч. Grinning - ХОП
А на балкона пък виси още един за конденза, който ще се прибира друг път. И от него ще ми останат 30тина см.....  Grinning . ЕТО ГО. Намерих някакво тестенце от шоколад в хладилника ииии..... веднага докладвам:  ТУК и напред..... Добре става, а? За третия модел ще почакате ДЕМО-то, като отрежат маркуча....  Joy
Абе, знам си аз че ми е противопоказно да не ходя на работа.....  newsm19 newsm19 newsm19

# 84
  • Мнения: 492
момичета, някой знае ли колко издържа глюкозата отворена и как се съхранява, че си поръчах една, която е 1 кг

Последна редакция: пт, 18 юли 2008, 19:40 от svetlane

# 85
  • София
  • Мнения: 2 116
момичета, някой знае ли колко издържа глюкозата отворена и как се съхранява, че си поръчах една, която е 1 кг

Мисля, че издържа достатъчно дълго, 1 кг не е много, около 3 наши бурканчета и малко повече, не се захаросва, няма изобщо какво да й стане, затворена, на стайна Т.

Ванче, аз почти вече съм си замислила екскурзия до Бриколаж или Практикер (второто ми е достъпно с метрото) и искам да отида сама, да глеедам, да преценям...в такъв магазин мога ден да изкарам, няма да ми е скучно...Резултатите ти са много обещаващи:) Вчера загледах хищно една предна гума на моторчето на малкия, тя отдавна се търкаля изпаднала, даже си е на оста и е доста удобен релефен валяк, само че много тясна и малка, но ще трябва да се пробва, поне гуми у нас - бол.

# 86
  • София
  • Мнения: 2 671
dimitrina73 и van444eto, направо ме разбихте с изобретателност и сръчност  newsm10
Аз хич не съм от клуб "Сръчни ръце", та някой да може да ме насочи къде продават тортени форми-ринг с по-малки размери - от 20 см. надолу?

# 87
  • Мнения: 1 117
Хех , да взема утре и аз да се замъкна до Бриколажа.То и у нас поставяха климатик преди две седмици ,но си обраха маркучите и инструментите , останаха само камари с боклуци Close

Медунка , много е красива тортата.Весела отвсякъде Simple Smile

# 88
  • Мнения: 492
благодаря ти димитрина   bouquet

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
dimitrina73 и van444eto, направо ме разбихте с изобретателност и сръчност  newsm10
Аз хич не съм от клуб "Сръчни ръце", та някой да може да ме насочи къде продават тортени форми-ринг с по-малки размери - от 20 см. надолу?

Руми, виж ТУК. В раздел Кухненски инструменти и аксесоари --> Хлебарство/Сладкарство стигни на страничката product 137 to 142, има такива и със вариращ размер Wink

Общи условия

Активация на акаунт