Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 42

  • 36 637
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 22 867
.........Защо ли не насочих въпроса директно към теб????  Grinning Както винаги знаеш къде да бръкнеш и да подадеш точната информация. .....

Аааа, van444eto, тука иронийка ли усещам........... newsm78 Шегувам се, едно време много четях книги, сега се ровя из нета и така.......многознайко,   Grinning кво да го правиш. Хайде успех със сладките като при тортите, пък да ги покажеш!  bouquet  bouquet  bouquet

# 286
  • Мнения: 1 965
.......тука иронийка ли усещам...........
Неееееееееее..... няма такова нещо. Шегичка е, но то тук трудно можеш да разбереш кога някой се шегува и кога не. Затова добавям човечета, за да не се обиди някой на шегите ми.......

# 287
  • София
  • Мнения: 2 113
Радвам се, че тортата ви хареса! Имах по-амбициозни планове за "одеалцето", върху което е легнало кученцето, но то остана последно и затова го претупах, нищо...за друг път ще знам...Това, за което искрено завиждам на тези, чиито клипчета съм гледала, са купищата тесто за покриване, точат си, колкото им трябва, като им потрябва още - хайде, следващата кофа...Винаги не ми достига и нещо претворявам и преправям:)))

Ванче, това (фигурките с пресата) шоколадово тесто ли е? (излишно е питането де:))

# 288
  • Мнения: 1 965
Ванче, това (фигурките с пресата) шоколадово тесто ли е? (излишно е питането де:))
Естествено, че е шоколадово......  Laughing Laughing Laughing Има останала тука една топка и си играя с нея като се наложи. Определено нямам намерение да я приложа към някоя торта, защото какво ли не е правено от нея. Но ей, така за опити е супер.......
Това, с многото кофи покритие..... да им завиди човек на серийното производство..... Никакви икономии, братче...... Но само като си представя,  как моите хора чоплят по парчетата, и отлепват  кой-колкото може......и се хвърля.... ей, затова им разточвам покритието като кора за баница. Като залепне за маслото - а, чоплете ако можете.... ама не можеееееееее...... и си изяждат всичко като добри деца..... А и при мене повечето е шоколад, или шоколад с Варна.... та общо-взето се изяжда.....
А пък ако знаете какво си намерих в един шкаф в къщи....направо ме е яд, че не съм се сетила по-рано......
Отдавна се замислям за силиконово килимче, ама..... си оставам само с мисленето.... Видях ги как изглеждат и се сетих че имам нещо с което мога да го заменя.... Намерих си един лист "стъкло" за кабриолет - огроооомен. Който знае за какво говоря, ще се сети че това е уникалното нещо за разточване и покриване... Няма нишесте.... няма мазнина....... Много добро нещо! Преди да ме питате откъде да си купите, ще ви откажа набързо. 1 л.м. 60х1м струва 180.00 лв.  Joy но ако някой мнооооооооооого настоява.... ще му дам 2-3 адреса.... Е, похвалих ви се...... Embarassed
Малка корекция: това е цената от преди 3 години. Тогава имаше един-единствен вносител. Напълно е възможно да е е поевтиняло.

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 15:09 от van444eto

# 289
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, хайде в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт