"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 17

  • 18 077
  • 313
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 699
Аз свалих 7 кг. първия месец после още 5 през втория.  Третия още 3кг. Сега съм нережимна повече от 1 месец и съм качила  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed 3 кг., но то не е ядене на сладко и сладолед. Улях се направо. Всеки ден и по много. На всичкото отгоре вечерям в 00 ч. сутрин не закусвам и въобще все неща, които са за дебелеене, а не за слабеене. Ремонта да свърши и започвам пак, че дрехите ми отесняха и не мога да се понасям.

# 286
  • софия
  • Мнения: 290
абе я разкажете за това ТЕС? Някой запознат ли е повечко? Знам като идея какво представлява ...... ама не знам как точно се практикува......

# 287
  • Мнения: 290
Здравейте, момичета! Heart Eyes
Аз още съм си в София и до сега ви четох  Hug Ние чакаме резултатите от СУ и отлепяме чак тогава. За Техниката за емоционална свобода (ТЕС) говорихме, когато бях при него и ми прати  линк за един сайт, където се говори за ТЕС, ама.... ми е в офиса на компа, така че като се прибера и отида на работа мога да ви го пратя. Там има и една книга, която се казва точно така.  Ето линка: http://www.emozdrave.info/.
Аз съм вече под 60кг  Whistling
Ако мога по някое време, ще пиша пак.
Много  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 04 авг 2008, 17:55 от БорянаІ68

# 288
  • Мнения: 367
E Борянче ще стискаме палци. Твойто дете заслужава.
И айде после тъкмо ще празнувате здраво през отпуската  Heart Eyes

# 289
  • Мнения: 699
 Борянче, и аз стискам палци на щерката. И на краката даже. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 290
  • Мнения: 3 118
Ооо Борянче, нема ко да го мислиш, влезнала е 200%!    smile3521 newsm10

 Ииииии поздравления за психологическата граница от под 60 кг!
Браво Борянке, ако имаше конкурс, първото място щеше да е твое!   smile3501

# 291
  • Мнения: 649
Здравейте и от мен,

Борянче супер резултати. Това направо е страхотно. Мисля, че си с най-доброто постижение от всички.
А за детето и аз съм сигурна,че ще е вътре. Какво ви беше първото желание в СУ?

О, Фелинче ти си се завърнала. Ами ха дано да почнете бебеправенето от Октомври  luvbed fertilization EFP preggo 1stroller

Хаясче бравос за ремонта. Сега ти е много уютничко у дома, нали?

Силия отиди ри Оги и няма да съжаляваш. Дори и по-трудно да свалиш килограмите си, поне ще е здравословно и трайно. Аз съм минала по пътя на глада, ограниченията и т.н., когато отидох при него от една седмица не можах да спя от болки в стомаха. Каквото и да хапнех се подуваше и болеше ужасно. В момента, в който започнах да се храня по режима всичките ми неразположения отминаха. На килограми не свалих много, но аз нямах и много за сваляне, но на обиколка мръднах и то доста добре. Въпреки малкото килограми, които ме видише казваше, че съм свалила адски много.

Питче какво стана с новата звезда на твоя небосклон? Я раздумай малко на твойте стари дружки  Wink

# 292
  • Мнения: 1 218
Уха, дошло време за нова темиЦка , ама утре ще да е мили деца , щот кака ви Джиндж имА неблагоразумната идея, да обикаля като луда цел ден градО и сега ближе рани уморена  Crazy

Целувкита на сите симеоновки   love001  love001  love001

# 293
  • Мнения: 699
Добро утро!

Кафе?



Заповядайте!

Желая ви прекрасен ден.

# 294
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Момичета я кажете какви други техники ви е дал да усвоявате освен ТЕС?
Аз се подлъгах да си взема книжката по ТЕС. Много е тънка и струва 20лв. от книжарници "Хеликон". Половината книжка е реклама на метода. Същественото започва чак от стр.36. Тъкмо я усвоих горе-долу и то не знам дали е правилно Иииии ...... намерих метода с рисунките на руски безплатно по Интернет.  #2gunfire
Но не са ми в този РС, а са в къщи. Ако има желаещи ще го изпратя.

Момичета, за да свалите много килограми пиете ли много вода?

# 295
  • Мнения: 86
Силве, прати когато можеш ще ми е интересно да се пробвам..режимен ден на всички

# 296
  • Мнения: 86
О забравих това за водата е задължително поне 1,5-2 откакто пия по толкова се чувствам много по добре и определено е добре за сваляне и само какво дупе се прави без всякакъв целулит...

# 297
  • софия
  • Мнения: 290
добро утро ,сипахте ли кафето???
Силия и аз иска ,плссссс Simple SmileАз от англииския сайт съм изтеглила тва дет го дават в началото безплатно.......ама още не съм го прочела

# 298
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Нека само да се върна у нас и ще тазпечатам каквото мога. На руски е, но ако не разбирате ще обяснявам на БГ.

# 299
  • Мнения: 699
Ха, аз пък сега чувам за това нещо наречено "ТЕС", ние с Оги други теми имахме и това не ми го е споменал. Не че имам нужда според мен. Досега, всичко, което съм искала съм постигнала само с това ,че много, много, много, много, много,  много, много, много съм го искала, мислила и обмисляла и мечтала. Мрънкам си профилактично, че да се отпускам и да не държа напрежение в мен.

И аз пия много вода, знам че когато се спазва режим и се чисти организма и му трябва вода за да излязат гадорийките, а и целулита се чисти наистина.
Аз днес съм режимна. Не издържам вече, будя се с главоболие от няколко седмици. Докато си спазвах режима нямах такива проблеми.

Слънчев следобед желая на всички.

Общи условия

Активация на акаунт