Да се помолим...

  • 7 924
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
 Praynig Praynig PraynigДано всичко с Деничка бъде наред Praynig

# 61
# 62
  • Мнения: 3 016
Пази я Боже !!! Praynig Praynig Praynig

# 63
  • Мнения: 3 166
Ето ме да дам отчет. Имам хубави новини. Дени е добре! Laughing Кара много силна жълтеничка,но то това не е нещо страшно! така или иначе си е под наблюдение де.Проблемът от вчера не се е повторил. Наддала е 40 грама от вчера. Grinning дават й от кърмичката на мама, която прекарва голяма част от времето си в цедене. Аз съм много щастлива,че дават кърма на малката, а не АМ. Мама звучи много свежо и изпълни дърцето ми с радост днес.

Лилинце, Hug

Вярвам, че изпитанията са приключили и повече няма да се повтарят тревожните събития. Бог бди над тях! Praynig

Не можете да си представите какво облекечение изпитвам. Дори само от начина, по който звучи Лили днес, особено сравнено с вчера...
Благодаря ти , Господи! Praynig

# 64
  • Мнения: 1 409
Светле,благодаря ти за хубавата информация.
Ще се оправи малката Дени и ще се приберат с мама щастливи в къщи.
Много,ама много се радвам

# 65
  • Мнения: 3 621
 newsm44 newsm44 newsm44
Това се казват хубави новини, знаех си че ще е така, а утре да са още по-хубави
 Hug Hug Hug Лили, знам че много скоро двечките ще се гушкате и ще се приберете в къщи
 Hug Hug Hug а това е за вестоносеца

# 66
  • София
  • Мнения: 3 123
Браво,много се радвам за добрите новини.Сигурно я напичат миличката сега,но няма как.И при Жорката беше много силна и продължи към 40 дни,но ей ни на сега колко сме големи.Стискам палци все така добри новини да има. Praynig

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Иде ми да кажа - "казах ли аз", ама няма.  Mr. Green Много се радвам, че Дени и Лили са по-добре! Цял ден надзъртам за новини в темата.

Ако Лили има възможност и я пускат при кувьоза с Дени - да поседи при нея. Не е хубаво UV лампата да свети на очичките и затова на бебенцата им слагат едни готини тъмни очилца - приличат на малки плувци. Лошото е, че постоянно си ги разместват и тъй като няма сестри, които да са непрекъснато до кувьоза, добре е мама да е там и да намества очилата.

Стискам палци всичко да се развива добре, много поздрави и на двете!

# 68
  • Мнения: 651
 LaughingБравооо на силното ни бебче, много се радвам за добрите новини Grinning. Дано за напред са все такива Peace.

# 69
  • София
  • Мнения: 1 941
Чудеееснооо!
Дано, всичко лошо е вече зад гърба ви, Лили! Hug

# 70
  • Мнения: 124
Ох,благодаря ти господи за тези хубави новини!
ДАно всичко лошо вече е само спомен и скоро мама и сладурана се гувкат!Стискам палци.
Светле,благодаря и на теб,че ни носиш вестите.  bouquet

# 71
  • Мнения: 1 008
Ех, чудесни новини!
И при нас беше така. И Вики стоя под тая лъчи и ми я дадоха чак края на 3тия ден, а аз цедях почти през цялото време. Когато не цедях, ревях в коридора... Само дано после Дени да не откажа гърдата на мама  Praynig Но разбира се най важното е, че новините са хубави. Продължаваме да стискаме палци скоро да са вкъщи заедно!

# 72
  • Мнения: 210
Ох,благодаря ти господи за тези хубави новини!
ДАно всичко лошо вече е само спомен и скоро мама и сладурана се гушкат!Стискам палци.
Светле,благодаря и на теб,че ни носиш вестите.  bouquet

 Peace

# 73
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Чудесни новини Hug
Целувки Лили и Дени Heart Eyes

# 74
  • на дъното
  • Мнения: 1 557
 smile3521Няма как да не е добре вече малката Деничка след толкова молитви и изпращане на позитивна енергия.Браво много се радвам.Светле Благодаря ти за прекрасните новинки.А на мама Лили въздушни  love001

Общи условия

Активация на акаунт