Да се помолим...

  • 7 913
  • 114
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 016
Радвам се за добрите новини .Скорошно прибиране у дома .

# 76
  • Мнения: 1 369
Вчера, докат бях на село, все за тях мислех и ужасно се зарадвах вечерта като прочетох! Браво на силното ни момиче Дени! Светле, днес пак да донесеш хубави новини!  Hug Hug Hug

# 77
  • Мнения: 3 621
Светле, чакаме пак да ни зарадваш  а на Лили да пратиш много целувки от нас , на малката Дени също Hug

# 78
  • Мнения: 604
Светле силно Hugза хубавите новини!
Да са живи и здрави Деничка и Лили Hug!
Благодаря ти Боже Praynig!

# 79
  • Мнения: 7 122
Браво на Деничка!   bouquet
Скоро да се гушкат с мама у дома и всичко лошо да е останало зад тях!   bouquet
Сега ще чакаме и Лили да ни каже дцак.  Hug

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Браво за хубавите новини! Дано всичко се нареди и скоро да се гушкат вкъщи  Hug

# 81
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Боже, пази дечицата ни! Давай им здраве, за да имаме щастието да им се радваме как растат!
Надявам се всичко тревожно за Деничка и Лили да е отминало!  Praynig Praynig Praynig

# 82
  • Мнения: 515
Не бях влизала от четвъртак и незнаех .............така се изплаших като видях темата ,милата Лили и през тези притеснения ли трябваше да мине НО важното е че вече всичко е наред пожелавам им и на двете само хубави мигове

# 83
  • Мнения: 604
И от мен силно  Hug за Лили и Деничка!
И дано скоро да са си в къщи!

# 84
  • София
  • Мнения: 1 941
Да попитам за добри новинки от Лили и Деничка?  Praynig

# 85
  • Мнения: 825
Ох, страх ме беше 2 дни да вляза във форума, а сега виждам по-хубави новинки за Лили и Деничка. Дано всичко вече е наред.
Светле, зарадвай ни  Praynig

# 86
  • Мнения: 3 166
Ами значи ето как са нещата. Вчера една докторка е обещала на Лили, че ако всичко енаред днес ще й дадат Деничка. Ама днес дежурната докторка й е казала, че нещо не й харесва тонусът на Дени и не са й я дали. Била по-отпусната, но Лили смята, че е заради лекарството, което й вливат. Продължават вливания. Като спрат вероятно още мъничко ще е под наблюдение, за да видят дали прооблемът няма да се повтори. Предполагам след това вече ще съберат мама и бебка. Лили ми звучи по-изморенка, ама вярвам вече й писна, та може би е нормално.
Продължавам да вяравам, че всичко тревожно е вече зад гърба им и в най-скоро време двете ще се гушкат. Praynig

П.С. Лили й носи реодвно кърмичка.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 941
Продължавам да вяравам, че всичко тревожно е вече зад гърба им и в най-скоро време двете ще се гушкат. Praynig
Дано! Praynig

# 88
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Абе то гушкането е най-малката работа. Важното е детето да е добре и лекарите наистина да си свършат добре работата и да ги изпишат в добро състояние и двете! Ако има и най-малко съмнение за проблем, по-добре лекарите да действат, отколкото да трябва Лили сама да се справя някак.

Желая й много търпение и кураж! Сега времето изглежда, че се точи бавно, но когато всичко бъде наред, ще й се струва съвсем кратък епизод!

# 89
  • Мнения: 3 016
 Praynig се и вярвам че всичко ще се оправи.

Общи условия

Активация на акаунт