Ние успяхме, пожелавам го на всички!!!

  • 4 020
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 552
Честито мили майчета  bouquet
Да са ви живи и здрави дечицата и да ви радват цял живот Hug

# 61
  • Мнения: 382


Благодаря на всички!

# 62
  • Мнения: 161
мариса
Честито мила, бог да ви пази и дано всичко лошо вече е зад гърба ви   bouquet
Моята принцеса е колкото Маги, и всяка сутрин благодаря че я има, защото това е най - големия дар в живота

# 63
  • Мнения: 2 132
Честита ти радост Маги. Много трудности си преживяла, но сега вече знаеш, че си е струвало Hug

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Честито  bouquet
Дано всичко лошо е вече зад гърба ви

# 65
  • Мнения: 266
Да ти е жива и здрава дъщеричката и много да те радва и всичко лошо да остане зад гърба ти.

# 66
  • Мнения: 203
Да ти е живо и здраво момиченцето и от сега нататък само хубави неща да ви се случват...Много се радвам че все пак има такива хора които не се отказват колкото и да им е трудно....затова си заслужават всичкото щастие на света.

# 67
  • Мнения: 982
Мариса, това е един чудесен разказ за волята, надеждата...
Много щастие ви желая!

# 68
  • Мнения: 574
Да е жива и здрава малката Магдалена и много да ви радва Hug За теб и съпругът ти - много  Hug за куража и търпението ви.

# 69
  • Разград
  • Мнения: 2 102
ЧЕСТИТО! Пожелавам Ви най - голямото щастие на света!  bouquet
Аз също!

# 70
  • Мнения: 899
Добра идея да пуснеш темата и тук, освен в Проблемното  Peace. Както вече ти писах и в другата тема, колкото повече жени прочетат историята ти, толкова по-добре. Можеш да дадеш пример и стимул на много семейства да се борят упорито за щастието си!  Защото чудеса стават  bouquet

# 71
  • Мнения: 5
Честито съкровище! HugИ аз съм осем години по мъките и знам как е.Чак март дай боже ще гушна бебче! След операции, инсеминации и инвитро стана от само себе си и сега треперя при всеки преглед. От сърце ти се радвам и те поздравявам!!! До болка знам какво е животът да ти се върти около борбата за детенце. Да ти е жива и здрава! Пък и по нататък  братче сигурно ще иска малката ти принцеса Laughing

# 72
  • Мнения: 1 674
Да ти е жива и здрава дъщеричката./Моята също е родена на тази дата./

# 73
  • Мнения: 2 825
Да ви е жва и здрава дъщериката Simple Smile Поздравления за бoрбения дух.

# 74
  • Мнения: 3 453
Честито и нека от тук нататък имате безброй незабравими мигове с малката принцеска  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт