Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Кой метод на раждане е по-често срещан сред майките?
Какво е мнението за цезаровото сечение?
Какво е мнението за епидуралната анестезия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Кой метод на раждане е по-често срещан сред майките?
Проучване, проведено в онлайн форум, показва, че повечето майки предпочитат вагинално раждане, но са готови да се подложат на цезарово сечение, ако лекарите препоръчат това като по-безопасен вариант за тях и бебето. Индивидуалните предпочитания трябва да бъдат взети предвид, но доверието в медицинските специалисти е от решаващо значение.
-
Какво е мнението за цезаровото сечение?
-
Какво е мнението за епидуралната анестезия?
-
Какво мислите за измерването на бебето по време на бременност?
-
Как хората възприемат възстановяването след цезарово сечение?
Милото има р.д.и трябва да измисля основното, иначе тортичката е ясна
. Така че приемам свежи идеи-всякакви
.
.
.
Много ми хареса така ежеседмично да се виждаме и да си говорим на воля за бременните ни тематики, че иначе няма кой да ме търпи
.....май забравих. По-късно като се сетя пак ще пиша.
Нищо - другата седмица
.Айде целувки и успехи 
на новата мамма



Но пък адски се кефя на тумбака, който съм заформила 
Дишичката ми сладка ... много активна взе да става. Както се сетяа, че към 20 г.с. се бях притеснила, че още нищо не усещам - сега наваксва. 
Та това, което бях видяла там беше просто разкошно. Беше бяло и плетеничко, памучно и ... абе очите ми останаха. Наистина много красиво и практично. Но беше миналата зима това и сега много се надявам да си намерим такова за нас.
Идеята е не да не даваш на детето вода въобще,а да не го насилваш да пие.Защото е нормално нуждите му да са по малки от бебетата които са на изк. хранене.То детето само ще покаже дали и от колко има нужда
Бива ли такива работи